Pohodových 50 minut: antistresová masáž hlavy, obličeje, ramen a šíje

550 Kč 449 Prohlédnout nabídku
4,4/5 studio Mandala (kontakt) Prostějov (mapa) 16 zákazníků

Přehled nabídky

Vše v pořádku, paní příjemná. Určitě zopakují. Cítila jsem se jako znovuzrozená.

Zdeňka Sknourilova
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 12. 2019.

V ceně

50minutová antistresová masáž hlavy, obličeje, ramen a šíje 

  • Rezervace: předem na emailu vitkovag@seznam.cz nebo info@studiomandalapv.cz nebo na tel. 775 991 404 (p. Gabriela Vítková). Při rezervaci nahlaste kód voucheru.
  • V případě, že se nedovoláte, zanechte vzkaz v podobě SMS nebo e‑mailu. Masérka se vám ozve, jakmile to bude možné. 

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • křečové žíly
  • kožní onemocnění
  • horečnaté stavy

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

550 Kč 449 Kč
550 Kč 449 Kč

Lidský dotek dělá divy. Třeba takový stres a bolest zažene na míle daleko.

Otestujte to také ve studiu Mandala. Antistresová masáž hlavy, obličeje, šíje a ramen se praktikuje v Indii jako součást ayurvédských učení a je známá více než tisíc let. Tato masáž napomáhá ke zlepšení kvality a růstu vlasů, uvolňuje bloky a působí na nervový systém.

V moderním světě trpíme účinky stresu pravděpodobně mnohem více než naši předkové. Nejvíce se stres napětí projevuje v podobě zatuhlých míst na hlavě, krku a ramenech, kde jsou důležitá energetické centra v těle. Toto jemné a léčivé ošetření nám pomůže zmírnit napětí, rozpustí uzlinky, rozptýlí napjaté svalstvo a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost, pevnost a chuť do života.

K masáží se používá směs éterických olejů Nobilis Tilia namíchaných přímo před masáží. Základ je vždy bio kokosový olej lisovaný za studena.

550 Kč
449