Proběhněte se po Vltavě: 10 minut vzrušující zábavy v zorbingové kouli

4,8/5 Water Zorbing Prague (kontakt) Waterzorbing Prague (mapa) 500 zákazníků

Přehled nabídky

Perfektní personál, lokalita, děti se (6–11 let) se ohromně bavily. Stejně tak dospělí na břehu při…

Pavel
Skvělá zábava pro děti i dospělé
Krásný a nevšední pohled na Hradčany
Výjimečný a bezpečný kontakt s hladinou Vltavy
Varianty (1)

Termín

Platnost 30. 4. – 31. 8. 2020.

V ceně

10 minut v zorbingové kouli pro 1 osobu

Omezení

Waterzorbing nelze provádět ve zvlášť nepříznivém počasí. Nosnost je max. 110 kg a do koule se vejdou lidé do výšky cca 210 cm (zorb má průměr 200 cm, ale nestojí se v něm vzpřímeně). O víkendu lze voucher využít v čase 10.00–14.00 h. 

  • Rezervace: není třeba, kód voucheru sdělíte na stanovišti Water Zorbing Prague (na Smetanově nábřeží naproti číslu 8).
  • Nenechávejte uplatnění voucheru na poslední chvíli.
  • Otevřeno je dle denního světla.
  • O víkendu lze voucher využít v čase 10.00–14.00 h.
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

200 Kč 79 Kč
200 Kč 79 Kč
Skvělá zábava pro děti i dospělé
Krásný a nevšední pohled na Hradčany
Výjimečný a bezpečný kontakt s hladinou Vltavy

Průhledná koule žere v Praze lidi a s plným pupkem se pak valí po Vltavě! Říkala to aspoň kachna. Ale co ta ví o zorbingu…

Projít se po hladině Vltavy – to se prostě jen tak nepoštěstí. A právě proto je water zorbing parádní zážitek plný adrenalinu. Pražské mosty, ostrůvky a slavné památky uvidíte z úhlu, jaký jste ještě nepoznali. Čeká vás celých 10 minut originální zábavy

A verdikt zákazníků Slevomatu? Jaroslava jen chválí: „Skvělý přístup a ochota personálu, chlapci byli moc příjemní a přátelští!😊 Určitě doporučuji, je to opravdu skvělý zážitek.“ (26. 7. 2019)

Zábava sólo, nebo až ve třech

Před „výšlapem“ si vlezete do speciální plastové koule, kterou pak instruktoři Water Zorbing Prague nafouknou a vypustí na hladinu. Kouli kotví pevné lano, takže až do Labe po Vltavě vyplujete jindy.

Pokud se držíte hesla, že ve dvou až třech se to lépe táhne, nechte se s přáteli zavřít do plastového válce a užijte si procházku po vodě společně. Pořiďte pro každého jeden voucher a super zábava je zaručena!

Zorbovat může každý bez rozdílu věku – stačí umět chodit. Vodní jízdu si vychutnáte téměř za každého počasí ve všední dny i o víkendech, výjimkou jsou pouze dny, kdy prší nebo fouká silný vítr. S obsluhou si předem domluvíte znamení pro případ, že se budete chtít vrátit na břeh před uplynutím 10 minut. 

200 Kč
79