Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Penzion se snídaní a řízenou degustací vína u valtického zámeckého parku

4,5/5 Penzion Irena Jižní Morava, Jihomoravský kraj (mapa) 1 zákazník

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky Voucher bez termínu

Pěkné a čisté ubytování, výborné snídaně. V blízkosti náměstí. Pan Kolář milý a ochotný. Vše jak…

A
V nabídce termíny od září až do prosince
Řízená degustace včetně neomezené konzumace vína
Welcome drink a lahev vína na rozloučenou
2 osoby • 3 až 6 dní (2 až 5 nocí)
Délku pobytu si teď upravte podle sebe.

Termín

V období do 20. 12. 2019 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

Ubytování

 • Ubytování pro 2 osoby

Strava: Snídaně

 • Bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby
 • 1× mega pizza (první večer)
 • 1× welcome drink (0,2 l rozlévaného vína nebo 0,5 l točeného piva) pro 2 osoby

Ostatní služby

 • Druhý večer řízená degustace – 8 vzorků vína ve vinném sklepě Grand Veneur, včetně občerstvení (sýry, uzeniny, brambůrky, oříšky), neomezená konzumace sudového vína (suché bílé) a vody do půlnoci (možnost prodloužení za příplatek) pro 2 osoby 
 • Degustační sklenička s erbem Řádu Rytířů na památku pro 2 osoby 
 • 1× lahev vína ze soukromého archivu vinaře na cestu domů
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Omezení

Pobyt je možné využít pouze od neděle do pátku. 

 • Otevřené vouchery: Rezervace termínu na e‑mailu valtice.penzionirena@seznam.cz nebo telefonním čísle +420 777 072 879. Volný termín je potřeba vždy domluvit předem. Při rezervaci nahlaste kód voucheru.
 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e‑mailem před zakoupením voucheru. 
 • Dítě do 2,9 let má ubytování bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Voucher bez termínu
5 350 Kč od 4 490 Kč
Ukončeno
V nabídce termíny od září až do prosince
Řízená degustace včetně neomezené konzumace vína
Welcome drink a lahev vína na rozloučenou

Narodit se knížetem a bydlet v pohádkovém zámku se nepoštěstí každému, ale strávit aspoň pár dní v jeho sousedství není problém.

Přesně to se vám splní na jižní Moravě, protože přímo v sousedství krásného zámku ve Valticích stojí příjemný Penzion Irena, který vám a vaší společnosti na 3–6 dní bude domovem. V nabídce jsou termíny od září až do prosince. Užijete si řízenou degustaci vín, odpočinek i výlety po Lednicko-valtickém areálu zapsaném na seznam UNESCO.

Řízená degustace vín

Protože jste na Moravě, nemůže vás minout víno. Druhý večer se tedy těšte na řízenou degustaci, při které ochutnáte 8 vzorků vína ve vinném sklepě Grand Veneur, který je součástí Zámečku La Veneria (původní sídlo Vrchního lovčího liechtensteinských knížat).

Samozřejmostí je také občerstvení – sýry, uzeniny, brambůrky a oříšky. A aby toho nebylo málo, v ceně je tento večer neomezená konzumace bílého sudového vína, ke kterému si přikupte třeba škvarkovku nebo paštiku s chlebem. Hrát bude i hudba, a tak si klidně můžete zatančit. 

To ale není všechno, před samotnou degustací vás ve sklípku čeká prohlídka Rytířského sálu a dalších sklípků Zámečku La Vaneria a také malý výklad o historii zámečku a Valtic. Také budete mít možnost nákupu lahvového vína (při koupi 6 ks máte slevu 10 %) a domácího medu se slevou 10 %. 

Dobré vědět: Ve sklípku budete popíjet od 20 h do půlnoci, kdyby se vám ale ještě nechtělo spát, klidně si připlaťte za prodloužení. 

V ceně máte welcome drink, u kterého dostane tipy, kam se ve Valticích určitě podívat. Druhý den ráno, mezi 9. a 10. h, máte možnost navštívit vinařskou stodolu.

Ubytování se snídaní

Penzion vás nadchne svou fantastickou polohou v srdci Valtic. Připraven tady pro vás bude pokoj, kde najdete televizi a samozřejmě i vlastní koupelnu. Také se tu připojíte na internet, abyste mohli pohodlně zůstat v kontaktu s blízkými.

Pro cyklisty je uvnitř úschovna kol a auto zaparkujete na uzavřeném parkovišti. Zatímco si v klidu posedíte venku u grilu, tak se děti vyřádí na hřišti s pískovištěm a houpačkami. A abyste začali den jaksepatří, tak vám každé ráno připraví snídani, kterou si složíte z bohatého bufetu. První večer si pochutnáte na pizze.