Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Relaxace v lázních Bochoř: koupel, zábal a klasická masáž

4,9/5 Lázně Bochoř Bochoř (mapa) 100 zákazníků

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Velice příjemné pani na recepci i pani masérka, šla jsem od tam jak znovuzrozena. Již jsem tam…

Tihlousek
Tradiční lázně, jedny z nejstarších na Moravě
Půjčí vám osušky i župan, po proceduře čaj či káva
Uvolnění svalstva i stresu a péče o pokožku
Varianty (1)

Termín

Platnost do 20. 12. 2019.

V ceně

  • Koupel v sirnato-železité vodě (15 min.)
  • Klasický zábal (15 min.)
  • Klasická masáž (25 min.)
  • Šálek kávy nebo čaje po proceduře
  • Osuška a župan k zapůjčení 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, lázně již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervaci proveďte na tel. 581 205 045 nebo 606 375 615. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • Hypertenze (vysoký krevní tlak) – doporučuje se napřed prokonzultovat s lékařem
  • Kožní onemocnění
  • Příliš citlivá kůže

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

400 Kč 299 Kč
400 Kč 299 Kč
Ukončeno
Tradiční lázně, jedny z nejstarších na Moravě
Půjčí vám osušky i župan, po proceduře čaj či káva
Uvolnění svalstva i stresu a péče o pokožku

Když se někde lázeňství věnují od roku 1580, znamená to, že mu opravdu rozumějí. Pojďte se přesvědčit na vlastní záda i kůži.

Zastavte se na chvilku a dopřejte si relaxaci v lázních Bochoř, které patří k nejstarším na Moravě. První písemná zmínka pochází z roku 1580, od té doby sem hosté jezdí za odpočinkem, uvolněním, odstraněním bolesti a celkově za načerpáním energie.

Dobré vědět: V lázních na vás dýchne jejich historie, některá zařízení jsou staršího typu (železitá voda na nich také nechává své stopy). Nečekejte žádné moderní vymoženosti ani designové prostory.

Vy si tu užijete tzv. jednorázovou trojproceduru – 45minutovou péči zahrnující koupel v léčivé sirnato-železité vodě (36,7 °C), která má účinky na pohybové ústrojí, relaxační zábal pečující o pokožku a klasickou masáž, která uvolňuje stres a psychické napětí, pomáhá uvolnit namáhané a ztuhlé svalstvo a odstranit bolesti způsobené např. nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží. 

S sebou nemusíte vozit vůbec nic, půjčí vám osušku i župan. A po proceduře vám nalijí šálek čaje nebo kávy, abyste její účinky ještě v klidu nechali doznít.