50 minut úlevy pro hlavu i nohy: balíček s Head Spa a lázeň nohou s masáží

805 Kč 499 Prohlédnout nabídku
4,9/5 Loll Therapy (kontakt) Praha - Malá Strana (mapa) 5 zákazníků

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Příjemná a klidná atmosféra, výborná masáž a vynikající fresh :)

Jiří
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 11. 2019. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Head spa (procedura péče o hlavu), 30 minut
  • Lázeň nohou, 20 minut
  • Fresh juice Calming Princess s mátou a citrónem 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte alespoň den předem na tel.601 535 375.
    • V salonu se prokážete kódem voucheru.
  • Pro obeznámení se s procedurou a přípravou na ní se dostavte do salonu aspoň 10 minut před domluveným termínem.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

805 Kč 499 Kč
Online rezervace
805 Kč 499 Kč

Některé rituály prý dokážou přivolat déšť, jiné třeba zastavit bolest hlavy.

Vše v tomto rituálu relaxačního salónu Loll Therapy je podřízeno tomu, aby se vaší mysli ulevilo od starostí, tělo se dokázalo opravdu uvolnit a současně se předešlo obtěžujícím bolestem hlavy. V rámci procedury Head Spa tu nejvíce pozornosti věnují nejcitlivějšímu místu lidského těla – hlavě

Nejdříve ji osvěží mátovým extraktem, následně se soustředí na nejdůležitější akupresurní body, a poté se postarají společně s kosmetikou Schwarzkopf Professional o vaše vlasy. Často opomíjeným momentem péče o hlavu je uvolňující usazení návštěvníka – celá procedura Head Spa probíhá v polohovatelných křeslech BeRelax, ve kterých je, na rozdíl od kadeřnických mycích boxů, hlava přirozeně podepřena, a nedochází tak k nepříjemnému tlaku na krční páteř. 

Bolest hlavy nemá šanci

V mnoha případech souvisí bolest hlavy se zatuhnutím šije a krčních svalů, proto se závěrečné minuty procedury soustředí na masáž právě těchto důležitých partií. Pro skutečně plnohodnotný zážitek je pro vás připravena také lázeň nohou s následnou jemnou masáží. Pak se můžete uložit do křesla a zcela uvolnění se nechat hýčkat šikovnými prsty terapeutů. 

Poměrně často je bolest hlavy způsobena nedostatečným pitným režimem. V Loll Therapy vám s ním pomůžou – na šetrném odšťavňovači pro vás nachystají fresh juice Calming Princess s mátou a citronem, což jsou přírodní náhražky analgetik. A nakonec si užijete i chladivý obklad, který může být velmi účinný. 

805 Kč
499