Individuální péče o záda: masáž zad, rašelinový zábal a skvělý fresh juice

820 Kč 449 Prohlédnout nabídku
4,9/5 Loll Therapy (kontakt) Praha - Malá Strana (mapa) 36 zákazníků

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Příjemná a klidná atmosféra, výborná masáž a vynikající fresh :)

Jiří
Fresh: jablko, pomeranč, celer, meduňka, špenát
Skvělé hodnocení zákazníků
Salón přímo na Malé Straně
Varianty (1)

Termín

Platnost do 7. 12. 2019. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Manuální masáž zad, 30 minut
  • Rašelinový zábal zad, 20 minut
  • Fresh juice Antistress Hero (jablko, pomeranč, řapíkatý celer, meduňka a špenát) 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte alespoň den předem na tel.601 535 375.
    • V salonu se prokážete kódem voucheru.
  • Pro obeznámení se s procedurou a přípravou na ní se dostavte do salonu aspoň 10 minut před domluveným termínem. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

820 Kč 449 Kč
Online rezervace
820 Kč 449 Kč
Fresh: jablko, pomeranč, celer, meduňka, špenát
Skvělé hodnocení zákazníků
Salón přímo na Malé Straně

Jak se budete cítit při odchodu ze salonu? Naprosto fresh!

Tato dokonale uvolňující procedura je vhodná pro všechny, kteří chtějí předejít blokování zad a bolestivým stavům a zároveň si dopřát příjemnou relaxaci. V moderním a klidném prostředí relaxačního studia Loll Therapy, které leží v samém srdci Prahy, se nechte hýčkat celých 50 minut

„Příjemný servis, velmi pěkné, kultivované prostředí. Naprostá oáza klidu na jedné z nejfrekvento­vanějších turistických tras. Tady máte možnost uvědomit si a vychutnat krásu místa v kontrastu s tím, co se odehrává na Karlove mostě, a krásně relaxovat.“ (Květa, 24. 7. 2019)

Proceduru zahájíte 20minutovým rašelinovým zábalem zad – zábaly zad jsou tradiční lázeňskou procedurou využívající osvědčeného tepla, rašelina je navíc tradiční přírodní léčivý zdroj. Poté následuje 30minutová masáž s použitím kvalitních olejů. Závěr procedury si užijete za použití nahřátých ručníků.

Masáž využívá prvky a techniky šiatsu, lomi lomi a thajských masáží a přizpůsobuje se individuálně podle vašich potřeb a preferencí. V relaxační zóně s výhledem na Karlův most si nakonec z křišťálových sklenic vychutnáte čerstvě připravený fresh juice o objemu 0,4 l Antistress Hero, který se připravuje na šetrném šnekovém odšťavňovači pro maximální zachování chuti i vitamínů.

Dobré vědět: V případě, že máte na nějakou složku šťávy alergii nebo vám nechutná, obsluha samozřejmě danou ingredienci nahradí. 

820 Kč
449