Silvestrovský pobyt v elegantním hotelu v Orlických horách s večírkem a rautem

Přehled nabídky

2 osoby • 2 dny (1 noc)
Živá hudba a DJ, bohatý raut a večerní program
Pro oba vstup do městských lázní
Brzký check-in a prodloužený check-out do 15:00

Přivítejte časy budoucí v hotelu z dob dávno minulých.

Oslavte konec roku v elegantním hotelu Havel*** v Rychnově nad Kněžnou, kde si připomenete kouzlo dob dávno minulých, ale také stylově přivítáte časy budoucí – rok 2020! Interiéry jsou zařízené ve stylu art deco, ve sklepení se nachází historická hodovní síň a vinárna, je tu tradiční česká pivnice a secesní kavárna. Zkrátka spousta prostoru, kde se dá slavit bujaře i poklidně. 

Během silvestrovského veselí vás bude provázet živá hudba i DJ, občerstvení zajistí bohatý raut a čeká vás i další program, jak se na silvestra sluší a patří. 

Stylové ubytování

Hotel leží přímo na Starém náměstí, jen kousek od kostelíka sv. Havla. Ubytujete se v pokojích Deluxe či Standard, každý z nich má vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, LCD televizi, rádio a toaletní stolek se zrcadlem. Pro větší pohodlí si můžete půjčit relaxační polštáře, fén či deštník.

Ráno vás čeká rautová snídaně, a abyste po večírku nemuseli spěchat domů, máte prodloužený check-out až do 15:00.

Relaxace a zábava v bazénu

A na konci roku vás čeká také relaxace. Oba máte v balíčku vstupenku do plaveckého bazénu, kde se porvete s vlnobitím, sklouznete se na toboganu se světelnými efekty, pořádně se zrelaxujte v bazénu s perličkovými lůžky, vířivkou nebo masážní podkovou. Využít tu můžete také klasickou či aromatickou parní komoru a saunu s proskleným atriem.