Napínavá úniková hra ve virtuální realitě pro 2 osoby

1 200 Kč 999 Prohlédnout nabídku
4,7/5 World of VR (kontakt) Praha - Košíře (mapa) 23 zákazníků

Přehled nabídky

Skvělý zážitek pro pár. Hodně jsme si to s přítelkyní užili. Doporučuji si koupit 2 vouchery, …

Viktor
Hru lze hrát v češtině, angličtině a ruštině
Otevřeno je sedm dní v týdnu do 22.00
Vhodné pro všechny starší 17 let
Varianty (1)

Termín

Platnost do 5. 2. 2020.

V ceně

  • 60 min. únikové VR hry pro 2 osoby
  • Profesionální vybavení (helma, ovladače) 

Omezení

Voucher nelze využít 1. 1. 2020.

  • Rezervace: termín si rezervujte předem online, na tel. 775 191 503 nebo na e‑mailu info@worldofvr.cz – nahlaste jméno, požadovaný termín, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Hra je na 60 min., je ale potřeba přijít s předstihem 15 min., aby vás obsluha zaškolila.
  • Před vstupem do herní místnosti je třeba vyzout boty.
  • Je doporučena rezervace alespoň 10 dní před koncem platnosti voucheru. 

Úniková VR hra je vhodná pouze pro osoby od 17 let.

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 200 Kč 999 Kč
1 200 Kč 999 Kč
Hru lze hrát v češtině, angličtině a ruštině
Otevřeno je sedm dní v týdnu do 22.00
Vhodné pro všechny starší 17 let

Rozpočítadlo VR hráčů? Enyky, benyky, úniky.

Baví vás luštění šifer, pátrání v temných místnostech a řešení hlavolamů? A co si takhle užít zcela nový druh únikové hry? Vyrazte spolu s druhým odvážlivcem do nově otevřené herny World of VR – jediného VR klubu na Praze 5. Užijete si tu 60 min. zábavy a napětí při únikové hře ve virtuální realitě. Díky VR nebudete nijak omezení prostorem, helmy HTC Vive zase zajistí jednoduché ovládání a parádní zvuky, které vás vtáhnou přímo do prostředí.

A kdy do pařmenského doupěte vyrazit? Napínavý příběh je pro vás připravený ve všední dny od 17:00 do 22:00 a o víkendu od 11:00 do 22:00. Stačí sednout na autobus nebo tramvaj a dosvištět si to na zastávku Kavalírka – VR je odtud pár kroků. Navíc s sebou můžete vzít i své kamarády z ciziny – obsluha je připravená dávat rady a nápovědy v češtině, angličtině a ruštině.

O hře

V roce 1964 byl důl v kanadském městečku Yukon uzavřen kvůli sesuvu půdy. Lidé a zlato se navždy ztratilo uvnitř něj. Legenda říká, že horníci uvězněni uvnitř od té doby chrání zlato jako „žijící mrtví“. Mnozí dobrodruzi se pokusili zlato získat, ale žádný z nich neuspěl.

Po mnoha pokusech se vám a vašemu parťákovi podaří najít starou chodbu, která sestupuje do hlubin dolu, ale sesuv půdy vás uvěznil uvnitř. Vaše jediná naděje je opravit starý výtah nebo najít způsob, jak se dostat ven rychle, protože kyslík v dole rychle dochází… 

1 200 Kč
999