Letní osvěžení v Aqualandu Moravia na celý den: bazény i venkovní tobogany

Přehled nabídky

TOP 1556 zákazníků

Úžasný relax a zábava pro děti i pro dospělé. Doporučuji všem.

Eva
Za každý voucher získáte zpět 100 Kč v kreditech
Poprvé na Slevomatu: nabídka v letní sezóně
Dlouhá platnost voucherů až do konce září
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 9. 2019.

V ceně

Celodenní vstup do Aqualandu Moravia pro 1 osobu

  • Platí do zóny Aqua (bazény, vířivky, tobogany) a neobsahuje vstup do wellness

Cashback: Za každý voucher, který koupíte, se vám přičte 100 kreditů (= 100 Kč) na váš účet. Kredity se budou připisovat v termíny 8., 15., 22. 7. a 29. 7 budou mít platnost 14 dní a můžete je použít na cokoli.

  • Vstupy do vodního světa Aqualandu Moravia nemusíte rezervovat, přijďte s kódem voucheru na pokladnu.
  • Parkování na parkovišti před areálem je pro vás zdarma, nezapomeňte si na pokladně odblokovat parkovací lístek.
  • Podívejte se před návštěvou na často kladené otázky a plánované odstávky
  • Děti do 5,9 let mají vstup zdarma.
  • Starším dětem kupte vstupenku na místě nebo přes e-shop. Je nutný doprovod osoby nad 18 let.
699 Kč
699 Kč
Za každý voucher získáte zpět 100 Kč v kreditech
Poprvé na Slevomatu: nabídka v letní sezóně
Dlouhá platnost voucherů až do konce září

Jaká je ideální kombinace na léto? Vy + vodní radovánky v Aqualandu Moravia!

Ponořte se do vody naplno a užijte si maximální zábavu Aqualandu Moravia. Čeká vás tu prima letní osvěžení: celý den dovádění a relaxace! Těšte se na řádění ve venkovních bazénech a toboganech, odpočinek v termálních venkovních bazénech teplých 32–37 °C s výhledy na Pálavu, ale i zábavu uvnitř areálu. Díky voucheru v Aqua zóně strávíte rovnou celý den. Tak šup plavky do batůžku a jede se! 

Dobré vědět: V letní sezóně u nás vstupenku do Aqualandu Moravia koupíte úplně poprvé. Tak neváhejte! 

Na co se těšit?

  • 20 toboganů a skluzavek (cel­kem přes 1,7 km) – venkovní giganty Abyss a Boomerango, oblíbené tobogany U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash, dětské skluzavky.
  • 14 bazénů s vod­ní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu. Mořské vlnobití, Fun and Swim se šplhacími sítěmi a plovoucími lekníny, bazén Riviéra s otevřeným venkovním pool barem (po celé léto), dětský Baby lake pool, celoroční bazén Neptun pro sport a relaxaci, ve kterém si můžete dopřát regenerační masáže vodními tryskami, chrliči, bublinkovači, vodní stěnou a dalšími. 
  • Pro občerstvení je tu i skvělá gastronomie: venkovní stánky a bary, nově zrekonstruova­ná restaurace Imperium a výborná káva a zákusky v kavárně Coffeeland.

V bazénech Aqualandu Moravia je termální minerální voda s blahodárnými účinky na lidský organismus. Pochází z místního termálního vrtu z hloubky až 1,3 km a v bazénech má teplotu až 37 °C. Venkovní termální bazén Riviéra je v provozu celý rok a nově jsou pro vás otevřené dva venkovní bazény Romulus a Remus vyhřáté právě na krásných 37 °C. To vše jen 20 minut jízdy jižně od Brna směrem na Vídeň, v jednom z největších a nejmodernějších evropských aquaparků

Tip: Po celé léto je pro všechny návštěvníky (děti i dospělé) denně připravený bohatý animační program.

Denní lázně pro naprosto dokonalý relax

Pokud se chcete rozmazlit na maximum, pořiďte si vstupenku do exklu­zivního prostoru privátních Denních lázní, které vám nabídnou množství nadstan­dardních služeb: vlastní lehátko, soukromou vířivku, masážní křeslo, pitný režim v ceně.

Dobré vědět: Od 1. července do 1. září 2019 bude kompletně uzavřeno celé Wellness Forum Romanum z důvodu výstavby nových prostor.

Další relax: Užít si můžete i solnou terapii, letní masáže, oddych v chill out zóně i pod privátními slunečníky.

Jídlo pro každý mlsný jazýček 

Při řádění ve vodě člověku také pěkně vyhládne a vyschne v hrdle. V Aqualandu Moravia jsou perfektně připravení, hlad i žízeň tu zaženete raz dva. Mrkněte se na kompletní výčet míst, kde se občerstvit. Ve venkovní zóně je burger bar i pizzerie, dáte si dobroty z grilu, ledové tříště i oddych v chill out zóně.

Zajít můžete i do Coffeelandu, na zdejších pultech najdete rozmanité speciality, ovoce i zákusky. Nebo nav­štivte samoobslužnou restauraci Imperium, ve které si pochutnáte na různých speci­alitách. Restaurace pojme až 480 hostů najednou.

Přímo v ba­zénu poseďte v Pool baru, kde se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje. Pool bar je otevřený i ve venkovním bazénu Riviera.

Tip: Pokochejte se prostory Aqualandu Moravia skrze virtuální prohlídku.

Roztančené léto

Po celé léto je připravený nabitý program, který se ponese v rytmu hudby. Těšte se na vodní cvičení, tancování i nejrůznější soutěže. Budete se vlnit v rytmu latina, tepat v disko stylu, vyzkoušíte street dance nebo třeba orientální tance. Největší party vypukne 3. 8., kdy Aqualand Moravia oslaví své narozeniny a na Pálavu vtrhne brazilský karneval. Podívejte se na kompletní program.

Unikátní 7D kino

Navštivte také 7D kino a objevte jeden ze sedmi divů světa, střetněte se se zombíky nebo se zúčastněte závodu s lokomotivou. Film si vybíráte podle vlastního výběru, trvají přibližně 5–7 minut. Kino je otevřené od 12 do 21 hodin, poslední film se promítá ve 20:45 hodin a vždy při minimální obsazenosti alespoň dvou osob. Vstup je povolen dospělým a dětem od 100 cm.

Hotel jen pár kroků od aquaparku

Máte to do vodního světa daleko? Naplánujte si úžasnou dovolenou nebo prodloužený víkend a ubytujte se v hotelu Aqualand Inn. S rezervací pokoje neotálejte, rychle se plní!