Zážitek pro romantiky i dobrodruhy: ponor v přírodním lomu se zaškolením

11 zákazníků
už jen 9 ks
Varianty (1)

V ceně

Ponor ve volné vodě pro 1 os. s dohledem a zaškolením

 • Zapůjčení kompletní výstroje předních potápěčských značek
 • Důkladné zaškolení před ponorem (cca 1,5hod. přednáška) 
 • Příprava na samotný ponor (cca 45 minut)
 • 30minutový ponor v přírodním lomu Blansko nebo Výkleky
 • Služby 2 zkušených instruktorů
 • Fotky z ponoru pořízené podvodním fotoaparátem (v případě vhodných podmínek)
 • Celková délka akce: cca 5 hodin

Omezení

Účastník zkušebního ponoru musí být starší 14 let. Ve věku 14–18 let je nutný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce. V případě nepříznivého počasí může být akce přeložena na jiný termín kvůli bezpečnosti účastníků kurzu. Max. počet osob ve skupině je 10.

Můžete využít do 30. 9. 2019

 • Rezervace: termíny budou vypisovány na webu. Až si vyberete ten svůj, přihlášku zašlete na mail divingshopolomouc@gmail.com.
  • V přihlášce uveďte: kód voucheru, vybraný termín a čas, své celé jméno, konfekční velikost (nejste-li si jisti, uveďte výšku a váhu), velikost nohy, místo bydliště (město),  kontaktní telefon. Za vypůjčení výstroje se nedoplácí.
  • Pokud byla vaše přihláška řádně zaregistrována, objeví se vaše jméno vedle termínu, který jste si zvolili.
 • Doporučujeme ihned po zakoupení voucheru napsat mail se svým tel. kontaktem. Organizátoři vás pak budou informovat o nově vypsaných termínech.
 • Místo potápění:lom Výkleky (okres Přerov)
 • V případě nastoupení do kurzu pro začátečníky Open Water Diver po zkušebním ponoru vám bude celá částka za voucher z kurzovného odečtena.

Při neúčasti na předem zamluveném termínu voucher propadá.

2 500 Kč 1 299 Kč
2 500 Kč 1 299 Kč

„Ach, klesnout tak zase až na dno…“ Že je to divné přání? Vlastně ani ne. Ponořit se pod hladinu je totiž dost povznášející pocit.

Pokud je voda váš oblíbený živel, ponořte se do magického ticha a bublání! Diving shop Olomouc je prodejna s moderním potápěčským vybavením a zajistí vše potřebné. Projdete přípravou a pak už se s instruktory na 30 minut podíváte pod hladinu přírodního lomu.

Ponor podniknete v potápěčské výstroji předních světových výrobců. Před ním vás ale čeká důkladné zaškolení formou přednášky a příprava + seznámení s výstrojí. Podívat se můžete do vod přírodního lomu Výkleky. Jako fajn vzpomínka vám navíc zůstanou efektní fotografie. 

Pokud vás potápění opravdu chytne, v prodejně vám rádi poradí a najdete zde veškerý sortiment věcí, které byste při svých potápěčských aktivitách mohli potřebovat. Vše lze vyzkoušet přímo na místě, ale také na bazénu, kde probíhají kurzy pro nové i pokročilé potápěče.

V případě, že se po zkušebním ponoru rozhodnete nastoupit do kurzu pro začátečníky Open Water Diver,  budete ho mít levnější: částku za voucher vám odečtou z kurzovného. 

Jan

Krásný ponor, moc krásný lom

vubec nic nelze tomuto dárku vytknout

Jan

Krásný ponor, moc krásný lom

vubec nic nelze tomuto dárku vytknout

Tereza

Instruktoři byli skvělí. Sešla se nás tam super parta lidí. I přes můj strach jsem kurz zvládla bez problémů. Určitě bych jej doporučila. Je to skvělý zážitek! :)

Diving shop Olomouc
Chválkovická 45, Olomouc, 77900

Diving shop Olomouc

Chválkovická 45, Olomouc

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 14:00–19:00
Vybavení a služby
Bereme karty
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Diving shop Olomouc
Chválkovická 45, Olomouc, 77900
Více o podniku