Slavíme 9. narozeniny a máme pro vás ty nejlepší nabídky. Navíc od zítřka pro vás postupně spustíme 9 speciálních nabídek, které poběží pouze 24 hodin. Těšte se!

Aktivní komunikace s vaším miminkem: kompletní znakování i odplenkování

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Sada Hurá na nočník s Baby Signs
9 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Sada Hurá na nočník s Baby Signs

 • Kniha Průvodce pro rodiče k programu Hurá na nočník
  • Návod jak postupovat při učení na nočník, proč a jak využít znakovou řeč Baby Signs
  • Aplikovatelné informace o výchově a vývoji děti a odpovědi na časté otázky při učení na nočník
  • Formát A5
  • 100 stran
 • DVD pro děti Šikulky bez plenky, cesta vláčkem
  • Pomocí Batoláků, písniček a dětí z Baby Signs představuje dětem pět doporučených znaků a jednotlivé kroky celého procesu
  • DVD je zpracováno týmem oceněným za multimediální tvorbu pro děti a jako ostatní videa z produkce Baby Signs® se řadí k oblíbeným vzdělávacím videím vhodným pro děti do 3 let
  • Video lze přehrát česky a anglicky
  • Délka programu cca 20 minut – lze přehrát ve smyčce 

Doručení:

Geis
99 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

www.babysigns.cz
info@babysigns.cz
+420 608 476 041

Dostupné varianty:

Co je důležité pro porozumění dítěti? Komumiminokace!

Příroda to zařídila tak, že děti mají touhu s námi komunikovat dlouho před tím, než se naučí mluvit. Často dokážeme poznat, co potřebují, ale naše šance vědět, co dítě právě zaujalo, když nadšeně ukazuje prstíkem z okna, je mizivá.

Program Baby Signs využívají miliony rodičů a dětí po celém světě – je to jediný program, založený na dlouhodobém výzkumu a vytvořený světově známými autorkami bestsellerů a odbornicemi na vývoj dítěte Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD.

Jejich metoda čerpá z dlouholetého výzkumu o předverbální komunikaci, z praxe ve vývojové psychologii a osobních zkušeností. Odhalují nový pohled na “připravenost” dítěte začít s tímto procesem a nabízejí jednoduchý návod, který se dá přizpůsobit každé rodinné situaci.

Vybrat si můžete sadu Hurá na nočník, která si klade za cíl, aby dítě bylo do svých druhých narozenin zcela bez plenek. Ideální začátek je kolem prvních narozenin, začít se dá ale i později. V nabídce najdete i kompletní sadu znakování, nebo si vyberte variantu na znakování i odplenkování. 

Tip: K programu je vhodné používat píšťalku. Doporučuje se vlaková píšťalka, kterou si můžete zakoupit na e‑shopu GoKids.

Pro inspiraci mrkněte na videa:

Adresa pro případné vrácení zboží:

Nuerasoft s. r. o., Srbsko 29, 294 02 Kněžmost

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Další informace

Děti
Nabídku doporučujeme pro děti do 2 let.