500 ks profesionálních plnobarevných vizitek

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Jednostranné vizitky
Ukončeno
349 Kč
8 zákazníků

V ceně varianty:

500 ks plnobarevných vizitek jednostranných

 • Formát: 9 × 5 cm nebo 8,5 × 5,5 cm
 • Materiál: Matný křídový papír
 • Gramáž: 350 g/m2
 • Tisk: Plnobarevný, jednostranný 

Můžete využít do:

31. 1. 2019

Doručení:

Česká pošta - dobírka
120 Kč (14 dní)

Osobní odběr
Zdarma (14 dní)

Jak objednat zboží:

 1. Objednávka: 
  • Po zakoupení voucheru zašlete jeho kód a podklady v PDF na e-mail havlikova@acmarketing.cz s vaším jménem a kontaktními údaji.
 2. Poštovné:
  • Není zahnuto v ceně voucheru a činí 120 Kč na dobírku
 3. Omezení: 
  • Vizitky jsou tištěny v pravidelných tiskových uzávěrkách. O nejbližší tiskové uzávěrce se prosím informujte emailem na havlikova@acmarketing.cz. Vizitky jsou pak dodány do 10 pracovních dní od uzávěrky
 4. Postup:
  • Grafický návrh vizitek je nutné dodat v tiskovém PDF souboru se spadem minimálně 2 mm. Velikost návrhu je nutné přizpůsobit výsledné velikosti vizitky 9 x 5 cm nebo 8.5 x 5.5 cm. V případě, že byste s přípravou tápali, nebojte si zavolat o radu na telefon: 606 881 662.
 5. Když si nevíte rady:
  • Pokud nevíte jak dodat podklady, nebo zda je máte v pořádku, kontaktujte nás předem e-mailem: havlikova@acmarketing.cz nebo telefonicky: 606 881 662.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

AC Marketing

Šeránkova 43a, Brno

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Chybné předání vizitky může v základu zkazit celé obchodní jednání. V Japonsku je například nutné podávat ji oběma rukama, na Novém Zélandu zase s vyplazeným jazykem.

Díky dnešní nabídce budete mít vizitek na nácvik obchodní etikety víc než dost. Pořídit si můžete 500 ks (jednoho druhu vizitky – nelze kombinovat třeba 2 × 250 ks) standardních jednostranných vizitek nebo investovat do módních vizitek oboustranných.

Navštívenky Vám zhotovíme podle vašich podkladů, které zašlete ve formátu tiskového PDF, takže budou přesně podle Vašich představ.

Vizitky jsou tištěny plnobarevným ofsetovým tiskem na kvalitní křídový papír (350 g/m2) s matnou povrchovou úpravou. Tato kombinace zaručí ostré barvy na odolném papíře a reprezentativní vzhled vizitky

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

 1. Objednávka: 
  • Po zakoupení voucheru zašlete jeho kód a podklady v PDF na e-mail havlikova@acmarketing.cz s vaším jménem a kontaktními údaji.
 2. Poštovné:
  • Není zahnuto v ceně voucheru a činí 120 Kč na dobírku
 3. Omezení: 
  • Vizitky jsou tištěny v pravidelných tiskových uzávěrkách. O nejbližší tiskové uzávěrce se prosím informujte emailem na havlikova@acmarketing.cz. Vizitky jsou pak dodány do 10 pracovních dní od uzávěrky
 4. Postup:
  • Grafický návrh vizitek je nutné dodat v tiskovém PDF souboru se spadem minimálně 2 mm. Velikost návrhu je nutné přizpůsobit výsledné velikosti vizitky 9 × 5 cm nebo 8.5 × 5.5 cm. V případě, že byste s přípravou tápali, nebojte si zavolat o radu na telefon: 606 881 662. 
 5. Když si nevíte rady:
  • Pokud nevíte jak dodat podklady, nebo zda je máte v pořádku, kontaktujte nás předem e-mailem: havlikova@acmarketing.cz nebo telefonicky: 606 881 662. 
Příplatky

Připlatit si také můžete za nadstandardní úpravu, například lesklý povrh, parciální lak, ražba, nebo jiné, atypické formáty vizitky.

Pokud si nevíte rady, prosím neváhejte nás kontaktovat na email havlikova@acmarketing.cz nebo telefonicky na 606 881 662.

Storno podmínky

Výrobek nelze vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů – viz ust. § 1837 písm. d) občanského zákoníku – jedná se o dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.