Nabídku Dionýsovo tajemství: únikovka s tekutou výhrou mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Dionýsovo tajemství: úniková hra pro 2–6 hráčů s vínem pro vítěze

3 zákazníci
už jen 47 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Dionýsovo tajemství

  • Limit hry: 60 minut
  • Příběh: Je vás na to hromada nebo jdete jenom v páru? Víc hlav víc ví…ale taky umí situaci totiž mnohem lépe zamotat. A proto vás čeká spousta. zábavy – i na vás se Dionýsos připravil a doslova prahne po odhalení jeho tajemství. Už se totiž těší, až mu připijete opojnou odměnou! 

Omezení

Honba za pokladem může zlákat i mladé dobrodruhy – jestli ovšem ještě neprožili patnáct sklizní, musí přijít v doprovodu starších. Pokud mezi vámi ale nebude osoba starší 18 let, tekutá výhra bude kouzlem proměněna ve variantu sladkou, leč prostou alkoholu. Voucher nelze využít v termínu od 3. 10. do 9. 10. 2018.

Můžete využít do 11. 11. 2018

Děti umí odhalit tajemství, která dospělácké oči nevidí. Pokud vaše ratolesti projeví touhu po dobrodružství, nebraňte jim. Zodpovědnost ale leží na vašich bedrech a výhru případně vypijte přeci jen sami.

Základní čas hry je 60 minut. Někdy je ale lepší zamyslet se déle – proto máte možnost prodloužení. 10 minut v ceně Kč 100 si můžete dopřát maximálně třikrát, poté hra končí i bez finálního vyřešení.

Bohům se rušení termínů nelíbí, proto je možné nejpozději 48 hodin před zahájením hry. Voucher pak využijete v náhradním termínu. Pokud nestihnete ani to – voucher i opojná odměna propadají ve prospěch Dionýsa.

1 200 Kč 899 Kč
1 200 Kč 899 Kč
Ukončeno

Co je na některých hrách nejlepší? Nejen zábava, ale i sladká odměna. Tak si připravte sklenice: tahle bude totiž tekutá!

Dionýsovo tajemství – to je cesta za zábavou s Opend Mind Game v Podivíně. Příběh této únikovky vás dostane nejen originalitou, lákadlem je i možnost opojné tekuté výhry – jste přeci na jižní Moravě v obklopení malebných vinařských obcí, jako jsou Velké Pavlovice, Rakvice nebo Velké Bílovice.

Ovíněné dobrodružství na jižní Moravě

Stanete se klienty hotelu Zeus s platnou rezervací, nic vám tedy nebrání vstoupit do svého apartmá. A co se bude za dveřmi 60 minut dít? To je na vás! Základní délku hry si můžete prodloužit až o 3× 10 minut. I proto se těšte – pravděpodobnost naplnění touhy po dosažení cíle a přípitku je poměrně vysoká.

I přes vyšší náročnost jednotlivých úkolů je Dionýsovo tajemství velmi kladně hodnoceno – zejména pro velkou nápaditost a rozmanitost jednotlivých úkolů i díky nevšedním překvapením. Hra rozdává radost a víno teprve od loňského září – proto se těšte na inovativní a neokoukanou zábavu.

Únikovku Dionýsovo tajemství můžete zakomponovat třeba do prázdninového programu – Podivín leží jen 6 km od Lednice a ke krásnému Lednicko-valtickému areálu ze seznamu UNESCO to budete mít jen necelých 10 km.

Tip: Voucher má platnost až do 11. 11. 2018, takže pokud jej využijete na podzim, klidně po hře vyrazte třeba na vinobraní.

Irena

Byla to naše první úniková hra a opravdu jsme si to užili!!!! Skvělý přístup personálu! Promyšlené a propracované úkoly! Byli jsme celá rodina v rozpětí od 4 do 77let a nikdo se nenudil, každý byl k něčemu platný. Moc děkujeme!

Irena

Byla to naše první úniková hra a opravdu jsme si to užili!!!! Skvělý přístup personálu! Promyšlené a propracované úkoly! Byli jsme celá rodina v rozpětí od 4 do 77let a nikdo se nenudil, každý byl k něčemu platný. Moc děkujeme!

Kristýna

super unikovka zajimave ukoly tezsi obtiznosti ne jen na kody s odmenou na konci prijemna a ochotna obsluha spojili jsme si to s vyletem takze bezva

OMGame – Open Mind Game
Úlehlova 538/18, Podivín, 69145, Při rezervaci hry - VJEZD POVOLEN.

Dionýsovo tajemství – úniková hra Podivín

Úlehlova 538/18, Podivín, Při rezervaci hry - VJEZD POVOLEN.

Zobrazit na mapě
Vjezd do ulice Úlehlova je i přes zákaz vjezdu v den konání Vaší hry povolen. Otevřeno je pro každého, který se s námi domluví, nejlepe však po rezervaci na našich webových stránkách. Disponujeme pohodlným úvodním prostorem a zákazníkům je pochopitelně k dispozici toaleta a tekoucí teplá voda. Drobná sladkost a nápoje před i po hře jsou Vám rovněž k dispozici.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
OMGame – Open Mind Game
Úlehlova 538/18, Podivín, 69145, Při rezervaci hry - VJEZD POVOLEN.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o podniku