Explosive Sounds Festival: 2 dny plné rapu od více než 20 vystupujících

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

Termín

13. 7. 15:00 – 15. 7. 2018 3:00

V ceně

Pro 1 osobu

  • Vstup do areálu festivalu 13.-14. 7. 2018
  • Vystoupí například: Leoš Mareš, Marpo, Ektor, Ego, Matamar, Viktor Sheen, Renne Dang, Chris Sadler, Laris Diam, Strapo, Atmo Music, Jakub Děkan, Sharlota, AK a mnoho dalších 
  • Rezervace: Voucher si můžete vyměnit u vchodu za pásku v pátek od 14:00 a v sobotu už od 11:00. 

Zakoupený voucher nelze stornovat ani refundovat.

550 Kč 449 Kč
Ukončeno 550 Kč 449 Kč
Ukončeno

Bůh je možná mrtev, ale mezi rappery najdete řadu polobohů.

Buďte u toho, jak se rodí legendy. Leoš Mareš, Marpo, Ektor, Ego, Viktor Sheen, Chris Sadler, Atmo Music, Jakub Děkan a dalších celkem více než 20 hvězd se bude 2 dny střídat u mikrofonu, aby vám ukázali, zač je toho současný český a slovenský rap. Přichází open air Explosive Sounds Festival - festival, který vámi otřese od základů.

Vystoupí Leoš Mareš i Marpo. Na koho dalšího se můžete těšit?

EGO

Michal Straka, známý pod uměleckým jménem Ego, je slovenský rapper. Je členem skupiny Kontrafakt spolu s Rytmusem a DJ Anysem. Sólovou kariéru zahájil vydáním singlu „Žijeme len raz „, který se roku 2012 stal hitem č. 1 ve slovenských rádiích.

STRAPO

Jan Strapec, známý zejména pod uměleckým jménem Strapo, je slovenský rapper a freestyler. Je dvojnásobným vítězem celoslovenské soutěže ve freestyle battlu − Artattack Freestyle Battle, který poprvé vyhrál v roce 2006. Na Radio_Head awards 2012 byl nominovaný ve dvou kategoriich: Nováček roku a Nejlepší album v kategorii Hip-Hop, Rap a R&B. 

EKTOR

vlastním jménem Marko Elefteriadis, je český rapper. Svou tvorbu zveřejňuje na YouTube kanálu EktorTV, které mělo dnes přes 156,6 milionů zhlédnutí. Je zakladatelem značky Detektor. 

LARIS DIAM

Slovenská zpěvačka je známá hlavně svým hostováním na skladbách jiných interpretů. Objevuje se převážně se rapových skladbách, kterým dodává jiný rozměr. Na Youtube mají její videa přes několik milionů shlédnutí.

ATMO music

ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012 a skládala se původně ze dvou členů: Raper a textař Kryštof Peuker (HANK) a hudební producent Ondřej Turták (ODD). Jedná se o kapelu, která má na kontě jedenáct singlů, dvě desky, 60 milionů zhlédnutí na YouTube a přes 115 tisíc odběratelů.

JAKUB DĚKAN

Český zpěvák, který spolupracoval se skupinou ATMO Music a s Paulie Garandem. Kromě hudby se věnuje moderování společenských akcí a večírků. Ve volném čase se věnuje i jízdě na BMX, fotbalu a futsalu. V prosinci 2017 vyšla nová píseň , , Co bejvávalo už není“. Nyní má na YouTube přes 4 mil. zhlédnutí. Píseň nazpíval s hudebníkem Pokáčem.

VIKTOR SHEEN

Viktor Sheen (Charles Sheen) je kladenský rapper narozený v Kazachstánu. Za začátek jeho rapové kariéry se dá považovat mixtape Sektor 5 z roku 2012. V současné době není Viktor součástí žádného labelu. 

SHARLOTA

Vlastním jménem Šarlota Frantinová. Její hudební kariéra začala po boku Abdeho, kde se od prvních koncertů s ním dostala až k rapové hudbě. Ve svém životě se řídí mottem: „Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.“

mnoho dalších… 

Diana

Na festivalu byl velký výběr jídla i pití. Netvořily se fronty.

Za podobnou cenu lze sehnat lístky na větší a známější festivaly.

Diana

Na festivalu byl velký výběr jídla i pití. Netvořily se fronty.

Za podobnou cenu lze sehnat lístky na větší a známější festivaly.

Adam

Skvělí účinkující. Dobrá atmosféra.

Explosive Sounds Festival

Zobrazit na mapě
Adresa festivalu: Korunní pevnůstka 17. listopadu 7 779 00 Olomouc
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Explosive Sounds Festival
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o podniku