Loksys MOTO GyroPit na 1 rok: aktivní systém, který ohlídá vaši motorku

0 zákazníků
Poprvé u nás

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Modul GyroPit + roční provoz služby Loksys MOTO GyroPit 

 • Součástí dodávky je autorizační karta. Pokud systém registruje její přítomnost, vypíná práci pohybového čidla. V opačném případě ihned vyvolá alarm a informuje vás na mobilním telefonu.
 • Současně máte možnost modul obsluhovat a nastavovat jeho vlastnosti a způsob chování přes internetový portál.

O co se jedná, jaké jsou vlastnosti?

 • Aktivní systém registrující nedovolený pohyb objektu
 • Je užitečný jak při dlouhodobém parkování přes zimu, tak následně při cestách, kdy motocykl parkujete na neznámých místech
 • Není připojen na napájecí okruh motocyklu – nezatěžuje AKU
 • Disponuje vlastním zdrojem a jeho kontrolou stavu
 • Díky absenci kabelů na napájení je jeho umístění možné kdekoli na motocyklu
 • Instalaci provedete sami, bez problémů ho je možné vyjmout a vložit do jiného stroje (čtyřkolky, druhého motocyklu, skútru apod.)
 • Velikost zařízení: trochu menší než krabička od cigaret, je vybaveno silnými magnety pro možnost uchycení na kovovou část stroje
 • Kapacita baterií stačí na mnoho dní vyhledávání (při standardním provozu baterie udrží modul v provozu cca 1–1,5 roku,  snížený stav baterií vám modul ohlásí, po vybití vám výrobce na požádání dodá doporučené baterie, nebo upřesní, jaké je potřeba zakoupit)
 • Cena na další roční období je 2614 Kč s DPH (platí se vždy dopředu) 
 • Objednávku proveďte telefonicky na č. 734 410 444. Při telefonické objednávce se domluvíte na podmínkách a adrese doručení.
 • Způsob doručení: Poštou nebo přepravní agenturou za 70 Kč (5 prac. dní). 
 • Zrušení dodávky je možné max. do 24 hodin od telefonické objednávky.
 • Po zprovoznění a aktivaci systému již voucher není možné stornovat.
12 597 Kč 9 999 Kč
Ukončeno 12 597 Kč 9 999 Kč
Ukončeno

Má dvě kola, skvělý motor, plnou nádrž, ale přesto nechcete, aby se hýbala. Kdo? Vaše motorka, když na ní zrovna nesedíte!

I když by člověk chtěl, svou motorku nemůže mít pořád na očích. O to, abyste přesto měli klidný spánek a věděli, že vaše kráska stojí tam, kde jste ji po projížďce zaparkovali, se postará Loksys MOTO GyroPit – aktivní systém, který registruje nedovolený pohyb a dá vám v jeho případě hned vědět na mobil. 

Modul snadno aktivujete a na motorku instalujete sami (součástí dodávky jsou instrukce, jak na to), navíc ho i snadno vyjmete, a případně vložíte do jiného stroje (druhé motorky, čtyřkolky atd.). Jeho zásadní výhodou je vlastní zdroj energie, takže nezatěžuje AKU, díky absenci kabelů na napájení je pak možné umístit ho na motorce v podstatě kamkoli (samozřejmě na co nejtajnější místo). 

Jak Loksys MOTO pracuje?

Většinu času spí a šetří energii, ale několikrát denně zapne na krátkou chvíli modem, aby zjistil, zda není poptávána jeho poloha nebo požadován režim vyhledávání. Jednou týdně projeví svou životaschopnost odesláním zprávy s polohou, teplotou a dalšími provozními informacemi.

V případě pohybu (který, jak doufáte, nikdy nenastane), začne modul ihned hlásit alarm a svou polohu. Kapacita baterií stačí na mnoho dní vyhledávání, takže případný zloděj má svůj „boj“ předem prohraný. 

Loksys CZ s.r.o.

www.loksys.cz

Uplatnění voucheru provádějte pouze telefonicky na tel 420 734 410 444. Zde budete informováni o termínu a místě přistavení vozidla na montáž zařízení a aktivaci služby.
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny