Vstupte do světa originálního designu: Únikovka jako žádná jiná pro 2–5 hráčů

V ceně:

  • Úniková hra v originálním autorském prostředí pro 2–5 hráčů
  • Délka hry: cca 60 minut
  • Svět plný fantazie a nápadů 

Platí do:

30. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace: termín hry si zamluvte buď na tel. 222 36 36 47 nebo online v rezervačním formuláři a uveďte kód voucheru a počkejte na potvrzení rezervace telefonicky.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

DeCrypt

Branická 16/264, Praha - Braník

Dnes otevřeno 10:30–21:30
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří

Máte chuť zažít tak trochu jinou únikovku? Tak to jste tady asi špatně. Tahle je totiž jiná totálně.

Z místností některých únikových her se toužíte dostat co nejdříve – nejen kvůli co nejlepšímu času, ale i neutěšené prostředí udělá své. Zato v barevných místnostech DeCrypt to bude jiná: čeká vás příběh plný nevšedních hrdinů a uměleckých kulis pocházejících z rukou výtvarníka.

Budete mít hodinu. Jako obvykle. Ale možná to nestihnete. Budete se totiž kochat… Petr Lukáš Racek vytvořil pestrý svět plný zvláštních postaviček a zajímavých efektů. Odsud nebudete chtít odejít.

O co vlastně půjde?

Nechejte se překvapit. Prozradíme jen, že půjde o příběh velké lásky. Ale jeho hrdinové nejsou tak úplně z lidského světa, a už vůbec ne z masa a kostí. Jisté ale je, že s nimi přijdete do styku.

V místnostech budete potřebovat kromě otevřených očí zejména otevřenou mysl a schopnost uvažovat v souvislostech. A fantazie si také přijde na své, vaše děti si tuhle hru zamilují

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: termín hry si zamluvte buď na tel. 222 36 36 47 nebo online v rezervačním formuláři a uveďte kód voucheru a počkejte na potvrzení rezervace telefonicky. 

Děti

Doporučujeme rodinám s dětmi staršími 8 let.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději den předem. Zarezervujte se nejpozději 3 týdny před vypršením voucheru. Jinak nemůže být garantován volný termín.

Hodnocení podniku

4,7/5 (12 hodnocení)
4 2
3 1
2 0
1 0
Anonym

Nápaditá a jedinečná „únikovka“. Originální papírové vybavení je hravé, nikoli však infantilní. Jděte si také zahrát, stojí to za to. Díky milému personálu za popostrčení.

29. 10. 2017
Petra

nápaditost, zase něco jiného, zakoupila jsem partičce dětí 15–16 let a byly nadšené:o)) a velice ocenily bonus v podobě povídání si s autorem – výtvarníkem:o))

15. 11. 2017

Všechna hodnocení