Nabídku Zlaté pivo: český ležák se zlatými vločkami mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Pivo se zlatým srdcem: český 13° ležák s vločkami z pravého zlata

15 zákazníků
do konce

V ceně:

1× láhev reprezentativního českého piva s vločkami z pravého zlata, 0,7 l

  • Balení: čirá láhev, typ champagne
  • Stupňovitost: světlý ležák 13°
  • Obsah alkoholu: 5,1 %
  • Expirace: 2 měsíce
  • Teplota skladování: do 10 °C
  • Země původu: Česko

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Při převzetí zboží můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti. Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zboží.

Doručení:

Česká pošta
140 Kč (13 prac. dní)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (11 prac. dní)

Místo osobního odběru:

Pivovar Venuše

Jílová 2, Havířov

Dnes otevřeno 11:00–22:00

Doručuje obchod:

Zlato v hrdle můžete mít od Boha nebo z pivovaru Venuše.

Ochutnejte exkluzivní zlaté pivo Original Czech Gold Lager, český 13° ležák s vločkami ze 24karátového certifikovaného zlata. Reprezentativní nápoj v elegantní láhvi typu champagne se stane zlatým hřebem každé oslavy nebo významných setkání. Udělejte radost svému milému na Valentýna a potěšte jeho chuťové pohárky dárkem vskutku jedinečným.

Zlaté pivo je tak výjimečné, že se dostalo na stránky prestižních novinových titulů takřka po celém světě. Blýsklo se dokonce v časopisu FORBES a ve dvou televizních reportážích. Dáte si tedy sklenku se skutečnou celebritou. 

A co zlato, neškodí zdraví? Neškodí. Zlato je netečný kov, který nemá vliv ani na chuť piva. Vločky se po doteku rozpadají na prach, takže se vám nebudou lepit na patro. Dokonce už středověká šlechta zdobila své jídlo a pití zlatým prachem nebo vločkami. 

Zlaté pivo je výjimečný český výrobek určený převážně k exportu do zahraničí a vyrábí se patentovanou metodou „rozfoukání plátku zlata v láhvi“. Tento způsob zajišťuje nerovnoměrné rozložení zlatých vloček a každé pivo je tak jedinečným a neopakovatelným originálem. 

Proč právě zlato?

Všechny historické kultury připisovaly zlatu mystický význam a magickou moc. Jako účinný prostředek léčby velkého množství nemocí definoval plátkové zlato už středověký lékař a alchymista Paracelsus. Preparáty s obsahem zlata mají údajně zázračné účinky na jinak neléčitelné nemoci, jako jsou těžká revmatoidní artritida a poruchy imunity. Kladně nabité částice zlata také přináší do těla vnitřní rovnováhu a umocňují stav pozitivního rozpoložení a pohody celého organismu.

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Při převzetí zboží můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti. Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zaslaného zboží.

Osobám mladším 18 let nebude zboží vydáno, a to při osobním odběru ani při zaslání a předání spediční firmou. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Pivovar Venuše, Jílová 1580/2, Havířov 736 01

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Jan

Velmi originální a neobvyklé, potěší každého pivaře.

20. 12. 2017
Klára

skvěle vypadající pivo, ochota personálu

18. 12. 2017
Hana

Stihli pred Vanoci. Skveleeeere!!!

21. 12. 2017

Všechna hodnocení