Hypoxický trénink simulující vysokohorské prostředí: tajná zbraň sportovců Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
5 vstupů
0 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Přenosná permanentka na 5 vstupů do hypoxického centra (tréninky)

 • 5× trénink ve vysokohorském prostředí s maskou, cvičení podle výběru:
  • na stroji orbitrek
  • na rotopedu
  • na silničním cyklotrenažeru
 • trénink trvá do 45 minut, poté se můžete protáhnout, povést strečink a uvolnit se na cvičebním balonu nebo automasážní pomůcce Blackroll
 • během cvičení si můžete pustit vlastní hudbu (připojení na audio sestavu přes Bluetooth, SD kartu či AUX výstup, např. sluchátkový jack konektor na mobilu)
 • cvičení je soukromé, v místnosti budete maximálně ve dvou 

Platí do:

31. 3. 2018

Omezení:

V ceně není dýchací maska, můžete si ji na místě dokoupit (169 Kč) nebo použít masku, která se po každé proceduře zběžně dezinfikuje vodou a dezinfekčním ubrouskem.

Podmínky uplatnění:

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Hypoxické centrum

Nerudova 199, Hradec Králové, 400 metrů od OC AuPark

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Internet zdarma
Vezměte děti, máme koutek!

Hradec Králové se sice nachází ve výšce pouhých 235 m n. m., pro vysokohorský trénink jsou tu ale přesto skvělé podmínky.

Řada sportovců podniká vysokohorská soustředění, kde trénují i spí ve vysoké nadmořské výšce, aby zlepšili svou fyzickou kondici. Vy do hor nemusíte, hory přišly k vám. Zkuste v prvním Hypoxickém centru v ČR revoluční tréninkovou metodu, kterou využívá mj. česká biatlonová reprezentace, extraligoví hokejisté Pardubic, fotbalisté Žiliny nebo čeští účastníci Rallye Dakar.

Na výběr jsou permanentky s 5 nebo 10 vstupy a měsíční neomezený vstup do centra, se kterým můžete kromě tréninku vyzkoušet také hypoxickou terapii.

Hypoxický trénink vás dostane do formy rychleji

Trénink probíhá na rotopedu, orbitreku nebo silničním cyklotrenažeru, přes dýchací masku se vdechuje vzduch s nižším obsahem kyslíku (odpovídá 2200–3000 m n. m.), což vylepšuje celkový fyzický výkon člověka, který se v těchto podmínkách dlouhodobě pohybuje.

Zdokonaluje se funkce svalů, transport a vstřebávání kyslíku v lidském těle. Díky cvičení či přerušovanému dýchání na vysokohorském vzduchu se tělo přirozeně zdokonaluje v síle, vytrvalosti a regeneraci, zrychluje se metabolismus a tím dochází i k redukci hmotnosti.

Proč to zkusit?

 • zvýšení vytrvalosti
 • zvýšení kapacity plic
 • zrychlení regenerace a odbourání únavy
 • rychlejší spalování tuků
 • rychlé zlepšení fyzické kondice

Pro koho je hypoxický trénink vhodný?

Skvělých výsledků dosáhnete už během 45minutového tréninku, po kterém může následovat relaxace, protažení nebo uvolnění na cvičebním balonu. 

V porovnání se cvičením v běžném prostředí má trénink v simulované nadmořské výšce řadu výhod, efektivní je přitom nejen samotný trénink, ale i doba, která následuje po něm. Navíc je všeobecně známé, že dlouhodobý pobyt ve vysokohorském pros­tředí má velmi pozitivní účinky jak na fyzický, tak na psychický stav člověka.

Hypoxická terapie

Pokud sáhnete po třetí variantě, tedy neomezeném vstupu do centra, můžete cvičení kombinovat s hypoxickou terapií, což je přerušované vystavování organismu simulované nadmořské výšce. Principem je pravidelná inhalace (3–5 minut) hypoxického vzduchu, který odpovídá prostředí ve výškách 3800–6400 m n. m., a běžného vzduchu.

Kalkulace ceny

Další informace

Děti

Nemáte hlídání? Během vašeho tréninku nebo terapie se děti zabaví v dětském koutku.

Příplatky

U permanentky na 5 vstupů není v ceně dýchací maska, můžete si ji na místě dokoupit za 169 Kč nebo použít masku, která se po každé proceduře zběžně dezinfikuje vodou a dezinfekčním ubrouskem.

Storno podmínky

Lekci můžete zrušit telefonicky nebo osobně nejpozději 24 hodin předem.