Už žádná teorie: Obšlehněte 3 nabité příklady z videokurzů a umíte Excel

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
3 nabušené příklady
6 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Neomezený přístup do videokurzů na webu Excel hravě

 • 3 nabušené příklady (21 videí, přes 7,5 hod.)
  • Pomocí příkladů si projdete všechny klíčové nástroje Excelu. 
 • Přístup k minimálně 20 dalším videím s excelovými tipy a triky
 • Online podpora lektora
  • Když se zaseknete, postrčí vás dál.
 • Certifikát o absolvování kurzu na vyžádání 

Platí do:

28. 2. 2018

Podmínky uplatnění:

 • Jak získat přístup: Kód voucheru zašlete na mira@excelhrave.cz nebo formou SMS zprávy na tel. 777 340 255 (uveďte svůj e-mail).
 • Nejpozději do 24 hodin (reálně mnohem dříve, často do 1 hodiny) vám bude mailem odeslán přístup do členské sekce webu Excel hravě, kde budete mít přístup ke všem svým zakoupeným videokurzům a k dalším min. 20 videím s excelovými tipy a triky.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Někteří lidé vidí svět přes růžové brýle. A jiní přes tabulky.

Také jste na pohovoru mlžili, když přišlo na Excel? Tak si na něj posviťte dřív, než se v práci začnou vyptávat. Díky videokurzům od profíků z Excel hravě ovládnete tento program pomocí 3 nabušených příkladů. Vytvoříte je z čistého listu a podle videí budete postupovat krok za krokem. Korunovace na krále Excelu vás nemine!

Sami si podle návodů vytvoříte luštič sudoku, plánovací kalendář (výsledek v PDF) i rodinný rozpočet. Nevíte, o čem je řeč? Video odtajní víc. 

Lektorem všech videokurzů je Ing. Miroslav Pavel, kterého Excel doopravdy baví a své znalosti dokáže předat srozumitelnou formou. Pokud se během videí kdykoli zaseknete, bude vám k dispozici jako online podpora. 

Co všechno se v příkladech naučíte? 

Pokročilé lekce pro ty, kteří si chtějí sáhnout na další metu

Jestli už máte základy v malíku, sáhněte po variantách, které obsahují videonávody pro budoucí mistry. Se sérií TOP 100 funkcí Excelu si během pár minut osvěžíte znalost jakékoli excelové funkce (např. SUMA, KDYŽ, SVYHLEDAT a dalších 97 ve vzorcích nejčastěji využívaných funkcí).

Pořád málo? Máte to mít! Pro excelové maximalisty je tu varianta, která přidá další dva kurzy. Obsahuje kurz zaměřený na kontingenční tabulky, který vám ukáže, jak jednoduché vlastně jsou. Velkým finále vašeho vzdělávání bude kurz Umění podmíněného formátování, díky kterému všechna data vyšperkujete.

Kontingenční tabulky polopatě

Umění podmíněného formátování 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Jak získat přístup: Kód voucheru zašlete na mira@excelhrave.cz nebo formou SMS zprávy na tel. 777 340 255 (uveďte svůj e-mail).
 • Nejpozději do 24 hodin (reálně mnohem dříve, často do 1 hodiny) vám bude mailem odeslán přístup do členské sekce webu Excel hravě, kde budete mít přístup ke všem svým zakoupeným videokurzům a k dalším min. 20 videím s excelovými tipy a triky. 

Hodnocení podniku

4,5/5 (8 hodnocení)
Alena
8. 6. 2017
Pája

Jednoduché a užitečné rady pro nové, ale i pokročilejší uživatele excelu. Aktualizace webu a každý týden nové tipy, postřehy z tabulkového rozhraní. Ještě jsem nestihl projít celý obsah, ale už teď, po pár hodinách, jsem schopen s excelem pracovat efektivněji než dříve.

Některé funkce a videa se opakovaly, ale jak se říká: „Opakování je matka moudrosti“.

18. 6. 2017

Všechna hodnocení