Získejte kredity v hodnotě až 1000 Kč, založte si Twisto účet. Více o akci

Trénujte kdekoli: Komplexní balíček Angličtina XL on-line

V ceně:

Angličtina on-line XL – roční licence

Obsahuje:

Můžete využít do:

28. 5. 2018

Jak objednat zboží:

  1. Po zakoupení voucheru jděte na stránku: https://slovniky.lingea.cz/#
  2. Vytvořte si registraci (poté ji budete používat jako přihlášení do vaší on-line licence).
  3. Po aktivování vašeho účtu klikněte na prolink Máte k dispozici přístupový kód? Registrujte se a využijte ho (zelený text zhruba v polovině stránky).
  4. Do políčka Kód vložte kód voucheru a stiskněte tlačítko Použít kód.
  5. Licence je ihned aktivovaná, on-line materiály najdete v horním rozbalovacím menu – vedle výběru jazyků, začíná možností Slovník.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Určitě je fajn umět řadu řečí a být tak několikanásobným člověkem. Jako všude jinde, i zde však platí, že kvalita je důležitější než kvantita. Co tedy začít s jedním světovým jazykem a naučit se ho důkladně?

O tom, jak je v dnešní době zásadní umět pořádně anglicky, snad není pochyb. Během školní docházky se člověk této řeči v základní formě naučí, ale k dokonalosti to mívá daleko. Chce to ještě pokračovat další výukou, ale málokdo má v denním nabitém programu místo na navštěvování jazykových kurzů. Proto je ideální rozšiřovat svoje znalosti díky programu Angličtina XL on-line.

Tento program je vhodný pro mírně pokročilé uživatele, kteří na sobě chtějí dále pracovat, nebo se třeba připravují k maturitě či k jazykové zkoušce. Díky praktickému slovníku se naučíte množství nových slovíček a frází. Vedle běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

Trénovat můžete kdekoli – třeba cestou do práce nebo do školy a své přístupové údaje k balíčku Angličtina XL on-line můžete sdílet se všemi členy vaší rodiny nebo třeba s přáteli, ale v daný okamžik může být přihlášený pouze jeden uživatel. Tento balíček můžete používat na libovolných zařízeních včetně těch mobilních po dobu 12 měsíců.

Zajímají vás podrobnosti a technické údaje?

On-line slovníky Lingea jsou pochopitelně uzpůsobeny pro veškerá mobilní zařízení, a tak je můžete využívat kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Přístup ke slovníkům budete mít vždy po přihlášení ke svému účtu na stránce https://slovniky.lingea.cz. Stačí si jen založit účet a přístupové údaje obdržíte e-mailem. Není třeba žádná instalace ani aktivace, vše probíhá on-line.

O produktech Lingea

Slovníky Lingea jsou tím nejlepším, co můžete na svém počítači nebo mobilu mít. Společnost Lingea je vyvíjí už dvacet let a pravidelně se stará o jejich aktualizaci. Její aplikace nabízejí ještě víc než pouhý slovník – pomohou vám s výslovností, s výukou slovíček i s gramatikou. Upozorní na nepravidelnosti, naučí vás idiomy i hovorové fráze, poradí s korespondencí i s odbornějšími výrazy. Můžete se na ně zkrátka spolehnout v jakékoliv situaci.

Slovníky Lingea využívají překladatelé, manažeři, učitelé, studenti nejen v České republice. O jejich vysoké kvalitě svědčí mnohá prestižní ocenění, například i několikrát získaná cena Slovník roku. Technologii Lingea Lexicon pro přípravu svých elektronických slovníků používají přední nakladatelství jako např. Oxford University Press, Longman, HarperCollins, Robert a další. 

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

  1. Po zakoupení voucheru jděte na stránku: https://slovniky.lingea.cz/#
  2. Vytvořte si registraci (poté ji budete používat jako přihlášení do vaší on-line licence).
  3. Po aktivování vašeho účtu klikněte na prolink Máte k dispozici přístupový kód? Registrujte se a využijte ho (zelený text zhruba v polovině stránky).
  4. Do políčka Kód vložte kód voucheru a stiskněte tlačítko Použít kód.
  5. Licence je ihned aktivovaná, on-line materiály najdete v horním rozbalovacím menu – vedle výběru jazyků, začíná možností Slovník.

Hodnocení podniku

Marketa

Vše

Michael

Vše podle očekávání, slovník přesně odpovídající mým potřebám. Kladné body za přehled gramatiky a expres rychlé doručení kódu mailem.

Hodnocení podniku Lingea

Hodnocení podniku Lingea

3,6/5 (15 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.