Trénujte kdekoli: Komplexní balíček Angličtina XL on-line

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
499 Kč
12 zákazníků

V ceně:

Angličtina on-line XL – roční licence

Obsahuje:

Můžete využít do:

28. 5. 2018

Jak objednat zboží:

  1. Po zakoupení voucheru jděte na stránku: https://slovniky.lingea.cz/#
  2. Vytvořte si registraci (poté ji budete používat jako přihlášení do vaší on-line licence).
  3. Po aktivování vašeho účtu klikněte na prolink Máte k dispozici přístupový kód? Registrujte se a využijte ho (zelený text zhruba v polovině stránky).
  4. Do políčka Kód vložte kód voucheru a stiskněte tlačítko Použít kód.
  5. Licence je ihned aktivovaná, on-line materiály najdete v horním rozbalovacím menu – vedle výběru jazyků, začíná možností Slovník.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Určitě je fajn umět řadu řečí a být tak několikanásobným člověkem. Jako všude jinde, i zde však platí, že kvalita je důležitější než kvantita. Co tedy začít s jedním světovým jazykem a naučit se ho důkladně?

O tom, jak je v dnešní době zásadní umět pořádně anglicky, snad není pochyb. Během školní docházky se člověk této řeči v základní formě naučí, ale k dokonalosti to mívá daleko. Chce to ještě pokračovat další výukou, ale málokdo má v denním nabitém programu místo na navštěvování jazykových kurzů. Proto je ideální rozšiřovat svoje znalosti díky programu Angličtina XL on-line.

Tento program je vhodný pro mírně pokročilé uživatele, kteří na sobě chtějí dále pracovat, nebo se třeba připravují k maturitě či k jazykové zkoušce. Díky praktickému slovníku se naučíte množství nových slovíček a frází. Vedle běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

Trénovat můžete kdekoli – třeba cestou do práce nebo do školy a své přístupové údaje k balíčku Angličtina XL on-line můžete sdílet se všemi členy vaší rodiny nebo třeba s přáteli, ale v daný okamžik může být přihlášený pouze jeden uživatel. Tento balíček můžete používat na libovolných zařízeních včetně těch mobilních po dobu 12 měsíců.

Zajímají vás podrobnosti a technické údaje?

On-line slovníky Lingea jsou pochopitelně uzpůsobeny pro veškerá mobilní zařízení, a tak je můžete využívat kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Přístup ke slovníkům budete mít vždy po přihlášení ke svému účtu na stránce https://slovniky.lingea.cz. Stačí si jen založit účet a přístupové údaje obdržíte e-mailem. Není třeba žádná instalace ani aktivace, vše probíhá on-line.

O produktech Lingea

Slovníky Lingea jsou tím nejlepším, co můžete na svém počítači nebo mobilu mít. Společnost Lingea je vyvíjí už dvacet let a pravidelně se stará o jejich aktualizaci. Její aplikace nabízejí ještě víc než pouhý slovník – pomohou vám s výslovností, s výukou slovíček i s gramatikou. Upozorní na nepravidelnosti, naučí vás idiomy i hovorové fráze, poradí s korespondencí i s odbornějšími výrazy. Můžete se na ně zkrátka spolehnout v jakékoliv situaci.

Slovníky Lingea využívají překladatelé, manažeři, učitelé, studenti nejen v České republice. O jejich vysoké kvalitě svědčí mnohá prestižní ocenění, například i několikrát získaná cena Slovník roku. Technologii Lingea Lexicon pro přípravu svých elektronických slovníků používají přední nakladatelství jako např. Oxford University Press, Longman, HarperCollins, Robert a další. 

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

  1. Po zakoupení voucheru jděte na stránku: https://slovniky.lingea.cz/#
  2. Vytvořte si registraci (poté ji budete používat jako přihlášení do vaší on-line licence).
  3. Po aktivování vašeho účtu klikněte na prolink Máte k dispozici přístupový kód? Registrujte se a využijte ho (zelený text zhruba v polovině stránky).
  4. Do políčka Kód vložte kód voucheru a stiskněte tlačítko Použít kód.
  5. Licence je ihned aktivovaná, on-line materiály najdete v horním rozbalovacím menu – vedle výběru jazyků, začíná možností Slovník.

Hodnocení podniku

Marketa

Vše

Michael

Vše podle očekávání, slovník přesně odpovídající mým potřebám. Kladné body za přehled gramatiky a expres rychlé doručení kódu mailem.