Milevské maškary 2018: masopustní průvod, muzeum a 1 kg zabijačkových dobrot Poprvé na Slevomatu

Termín:

10. 2. 2018 9:00

V ceně:

Pro 1 osobu
 • 1× vstupenka (placka/odznak) na Milevské maškary
 • 1× vstupenka do Muzea milevských maškar pro dospělou osobu
 • 1× poukázka na 1 kg zabijačkových specialit, které budou k vyzvednutí od 9.00 do 14.00 h na stánku s cedulí Vepřové hody na náměstí E. Beneše v Milevsku. Obsah balíčku:
  • 200 g jitrnic
  • 200 g jelit
  • 300 g světlé tlačenky
  • 300 g tmavé tlačenky 

Podmínky uplatnění:

V den konání (10. 2. 2018) přijďte mezi 9.00 a 14.00 do Turistického informačního centra Milevsko, kde za kód voucheru dostanete vstupenku do Muzea milevských maškar (nachází se přímo v infocentru), placku (odznak), která slouží jako vstupenka na Milevské maškary, a poukázku, kterou u stánku na náměstí vyměníte za zabijačkové speciality (od 9.00 do 14.00).

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Turistické informační centrum Milevsko

nám. E. Beneše 6, Milevsko – Milevsko, Bílá secesní budova spořitelny na hlavním náměstí

Dnes zavřeno
V sobotu 10. 2. 2018 bude provozní doba informačního centra i Muzea milevských maškar prodloužena z důvodu konání Milevských maškar.
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

„Sousede, vy tedy dneska vypadáte legračně!“ „Díky za kompliment, vždyť slavíme masopust!“

Nechte se vtáhnout do divokého reje a veselé nálady Milevských maškar, největšího masopustního průvodu v České republice. V pořadí 156. ročník této veselice proběhne v sobotu 10. 2. 2018 a vy jste srdečně zváni k hlavnímu programu na náměstí, do unikátního muzea a také ke stánku se zabijačkovými specialitami, odkud si odnesete pěknou výslužku

Milevské maškary jsou zapsané na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury Jihočeského kraje – na rozdíl od jiných lokalit, kde se většinou jedná o záležitost vesnickou, jde totiž o městský masopustní průvod. Zároveň se jedná o nejstarší doloženou masopustní tradici v jižních Čechách a do třetice jsou maškary držitelem rekordu v počtu masek – v průvodu jich bylo celkem 1248, takže se určitě i letos máte nač těšit. 

V Muzeu milevských maškar si prohlédnete kolekci tradičních masek včetně těch z období první republiky a v replice vybrané masky se můžete nechat zvěčnit ve fotokoutku. Dětem se bude líbit výtvarná dílnička, kde si mohou masku vyrobit.  

Kalkulace ceny

Další informace

V den konání (10. 2. 2018) přijďte mezi 9.00 a 14.00 do Turistického informačního centra Milevsko, kde za kód voucheru dostanete vstupenku do Muzea milevských maškar (nachází se přímo v infocentru), placku (odznak), která slouží jako vstupenka na Milevské maškary, a poukázku, kterou u stánku na náměstí vyměníte za zabijačkové speciality (od 9.00 do 14.00). 

Děti
 • Na Milevské maškary mají děti do 6 let vstup zdarma. Pro starší děti platí stejný voucher jako pro dospělé.
 • Do Muzea milevských maškar mají děti do 3 let vstup zdarma, děti od 3 do 6 let platí 1 Kč a děti od 6 do 15 let platí 20 Kč. 
 • Průvod i návštěvu muzea si děti určitě užijí, v muzeu si mohou vymalovat vlastní masku nebo se nechat vyfotit v replice vybrané masky.
Storno podmínky

Voucher nelze stornovat ani refundovat.