Kurz pole dance pro úplné začátečnice – 12 lekcí

Tato nabídka již byla vyprodána.

Můžete zakoupit max. 1 voucher na osobu.
1 599 Kč
20 zákazníků

V ceně:

  • Kurz pole dance pro začátečnice
  • 12 lekcí po 60 minutách 1× v týdnu

Platí do:

28. 2. 2018

Omezení:

Voucher lze využít pouze pro začátečnické kurzy ,,Pole dance pro začátečníky". Vouchery nelze sčítat.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Do kurzu se přihlašte přes mail info@poletime.cz, uveďte kód voucheru a poté dostanete instrukce jak se přihlašovat na lekce.
  • Voucher je nutné uplatnit v době platnosti, tedy do 28. 2. 2018, poté můžete využívat kurz, ale vždy se jedná o 12 po sobě jdoucích týdnu od první lekce, na kterou se přihlásíte po uplatnění voucheru. Kurz lze využívat pouze po dobu 12ti týdnů od uplatnění voucheru. Nelze využívat nepravidelně v průběhu platnosti voucheru.
  • Ostatní: S sebou si vezměte sportovní oblečení (šortky, tílko), ručník a pití.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Poletime studio

Křižíkova 177/29, Praha - Karlín

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Běžný sport už vás nebaví a chcete zkusit něco nového? Neváhejte a vyzkoušejte oblíbený Pole dance, který vás zajisté nadchne.

S dnešním voucherem vás čeká kompletní kurz pro úplné začátečníky. Jedná se celkem o 12 hodinových lekcí, během kterých zjistíte, proč je pole dance tak populární po celém světě a zda bude tím pravým i pro vás.

Poletime Studio je jedním z prvních pole dance studií v České republice. Lektorky jsou velmi zkušené a vzdělané v oboru. Vždy se vám dostane perfektní péče a individuálního přístupu. Kladou velký důraz na bezpečnost a správné provedení prvků tak, abyste se systematicky zdokonalovaly a pole dance vám přinášel radost. Na pole dance můžete přijít jen tak pro zábavu i za přípravou na soutěže. Lektorky i klientky se pyšní mnoha soutěžními úspěchy v rámci české i světové pole dance scény.

Sály jsou vybaveny profesionálními tanečními tyčemi Gympole, přičemž má každá klientka garantovanou svoji tyč. Kromě pole dance kurzů naleznete v nabídce i tematické open class, strečink, aerial hoop a létací jógu.

Co potřebuji abych mohla začít?

Co na sebe?

Které kurzy jsou pro mne vhodné?

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Do kurzu se přihlašte přes mail info@poletime.cz, uveďte kód voucheru a poté dostanete instrukce jak se přihlašovat na lekce.
  • Voucher je nutné uplatnit v době platnosti, tedy do 28. 2. 2018, poté můžete využívat kurz, ale vždy se jedná o 12 po sobě jdoucích týdnu od první lekce, na kterou se přihlásíte po uplatnění voucheru. Kurz lze využívat pouze po dobu 12ti týdnů od uplatnění voucheru. Nelze využívat nepravidelně v průběhu platnosti voucheru.
  • Ostatní: S sebou si vezměte sportovní oblečení (šortky, tílko), ručník a pití.
Storno podmínky

Při nedostavení se na kurz je nutná omluva předem, bude vám nabídnuta možnost náhrady.

Hodnocení podniku

4,4/5 (216 hodnocení)
5 127
4 55
3 25
2 6
1 3

Všechna hodnocení