Párty kvíz: Zábavná párty hra na večírek i pro partu přátel Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 3 varianty
Domácí Párty kvíz
12 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Mix zábavných, pohodových a oblíbených témat Chytrého Kvízu.

  • Obsahuje 10 různorodých témat otázek a jednu finálovou Bonusovku.
  • Pravidla hry
  • Šablony odpovědních kartiček
  • Platnost: 365 dní po prvním stažení
  • Hru je možné spustit i bez přístupu k internetu 

Platí do:

30. 6. 2018

Omezení:

Poukaz lze uplatnit kdykoli do konce června 2018.

Jak objednat zboží:

Na webu www.chytrykviz.cz vyplňte objednávkový formulář, označte vámi vybranou variantu kvízu, zatrhněte možnost "mám promo kód" a napište kód voucheru. Po odeslání objednávky vám obratem na email přijde odkaz ke stažení kvízu.

Platnost voucheru k zadání objednávky je do 30.6. 2018. Z důvodu zachování aktuálních otázek je po stažení hra platná na 365 dní.

Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

www.chytrykviz.cz

www.chytrykviz.cz

Přehled pravidelně pořádaných kvízů naleznete na stránce www.chytrykviz.cz

Párty s přáteli je skvělý způsob, jak strávit večer. Večírek s Párty kvízem z něj navíc udělá nezapomenutelný zážitek.

Jste s přáteli na víkendové chatě? Plánujete rodinnou oslavu? Přemýšlíte nad zábavou na Silvestra? Pak je Párty kvíz jako stvořený právě pro vás. Čeká na vás 30 vážných i nevážných souborů otázek celkem ve 3 tématicky sestavených kvízech, které vás zabaví na celé hodiny.

Párty kvíz je především o týmové zábavě. Ve skupinkách budete zapisovat odpovědi na otázky, které kombinují důvtip, odhad, postřeh, paměť i všeobecný přehled.

Párty kvíz máte vždy po ruce a přitom s sebou nemusíte nosit žádné krabice ani složité návody ke hře. Kdykoli si jej můžete opakovaně stáhnout z webu a pustit se do dalšího souboje mozků. Po stažení kvízu již není třeba připojení k internetu, můžete si jej tak zahrát třeba na Silvestra na chatě v horách. Opakování stažení je neomezené až do 30.6. 2018, ale pozor! Platnost již stažené hry je pouze rok z důvodu zachování aktuálních otázek. K dispozici máte celkem 4 různé varianty poukazů:

  • Párty kvíz – mix zábavných, pohodových a oblíbených témat Chytrého Kvízu.
  • Fajnšmerk – pro náročné hráče, kteří mají rádi výzvy a vědomostní hry.
  • Speciál Silvestr 2017 – odlehčené otázky na pořádný neformální večírek.
  • BALÍK – obsahuje celkem 3 kvízy! 1× párty kvíz + 1× fajnšmekr + 1× Speciál Silvestr 2017 

Párty kvíz je domácí verzí populární večerní show Chytrý Kvíz o hodnotné ceny, kterou můžete pravidelně chodit hrát každý týden ve více než stovce podniků po celé republice a postupovat v žebříčku Národní kvízové extraligy. 

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

Na webu www.chytrykviz.cz vyplňte objednávkový formulář, označte vámi vybranou variantu kvízu, zatrhněte možnost „mám promo kód“ a napište kód voucheru. Po odeslání objednávky vám obratem na email přijde odkaz ke stažení kvízu.

Platnost voucheru k zadání objednávky je do 30.6. 2018. Z důvodu zachování aktuálních otázek je po stažení hra platná na 365 dní.