Selské baroko na vlastní kůži: romantický pobyt s polopenzí a wellness

65 zákazníků
Poprvé na Slevomatu

Tato nabídka již byla vyprodána.

Privátní wellness s kouzelným výhledem do přírody
Privátní wellness s kouzelným výhledem do přírody
Skvělá domácí kuchyně
Skvělá domácí kuchyně
Rustikální prostředí ve stylu selského baroka
Rustikální prostředí ve stylu selského baroka
2 osoby, 2 dny (1 noc)
2 osoby, 3 dny (2 noci)

Pohled na selské baroko je pro oko boží zážitek. Obzvláště, bydlíte-li přímo v Božím oku.

Selské baroko je světový jihočeský unikát, který je jistě boží na pohled, ale ještě božštější, když ho můžete poznat doslova na vlastní kůži. Ubytujte se 2 nebo 3 dny ve wellness hotelu s příznačným názvem Boží oko a pozorujte odtud spokojeně přimhouřenými zraky krásy jihočeského venkova.Venkovská usedlost stojí mezi kostelíkem a starým stromem v překrásné krajině uprostřed tajemných lesů a mlčenlivých rybníků. Zvenku vás uchvátí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem, originálním interiérem, prostornou zahradou o rozloze 10 000 m² s dvěma jezírky a pohádkovým wellness, které bude na 90 minut jen vaše.Tipů na výlety po okolí je bezpočet. Stavbou, která nemá v v Čechách druhé poloviny 16. století obdoby, je zámek Kratochvíle. Světoznámý věhlas si zasloužila ohromná stavba zámku v Hluboké nad Vltavou. A všude v okolí, budete narážet na kouzelné pomlky rybníků a rozšafnou architekturou vesnického baroka, nádherně reprezentovanou třeba v nedaleké vesnici Holašovice.

V samotných Malých Chrášťanech vás čeká oáza klidu a pohody. Na 90 minut se uzavřete se svou polovičkou do útulného wellness s vířivkou, finskou i parní saunou a prosklenou stěnou s nádherným výhledem do okolí.V prostých pokojích si odpočinete zcela v duchu selského baroka, pokoje mají příjemný interiér a stylová pojmenování v hřejivě vesnickém duchu, vyspat se dosyta můžete třeba v pokojích Konvalinka, Kopretina nebo Pivoňka.Sílu na celý den naberete díky bohaté domácí polopenzi. Vaří se tu z čerstvých surovin a každému tu vyjdou rádi vstříc, i pokud třeba patříte mezi ty, kteří upřednostňují jídla bez masa.Z Prahy se se sem dostanete autem za hodinu a půl, do vesnice se dostanete i busem. Do zastávky Malé Chrášťany/ Sedlec najdete spojení z Českých Budějovic i Němčic.

Tipy, co dělat

Holašovice Holašovice

Náves jihočeské vesnice Holašovice se celosvětově proslavila usedlostmi ve stylu selského baroka, které byly pro svou jedinečnost zařazeny na seznam UNESCO. Tento unikátní dochovaný soubor hospodářských usedlostí byl stavebně a výtvarně upraven v průběhu 19. století do specifické podoby, kterou můžeme obdivovat dnes. 

Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou

Historie tohoto města je spjata s královským hradem Hluboká, založeným spolu s nedalekými Českými Budějovicemi v polovině 13. století králem Přemyslem Otakarem II. V současnosti je Hluboká nad Vltavou rychle se rozvíjejícím městem, podporující místní podnikatelské aktivity se širokou nabídkou kulturních, sportovních, relaxačních a gastronomických příležitostí, se zázemím, které uspokojí každého návštěvníka. 

Zámek Hluboká Zámek Hluboká

Pohádkový zámek Hluboká patří k nejnavštěvovanějším zámkům v celé zemi. Kolem zámku je rozlehlý anglický park a obora s barokním loveckým zámečkem. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Wellness Hotel Boží Oko
Malé Chrášťany 4, Sedlec, 37341

Wellness Hotel Boží Oko

Malé Chrášťany 4, Sedlec

Check in od 15:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 250 Kč/ noc
Hodnocení podniku
Jak uplatnit
Děti
  • Děti do 5,9 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
  • Dětská postýlka 250 Kč/ noc
  • Děti od 6 do 11,9 let 500 Kč/ noc se snídaní
Příplatky
  • Děti a osoby starší 12 let 100 Kč/noc s polopenzí
Storno podmínky

Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

7 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny