Silvestrovský vlak do Tater: večeře, drinky, pestrý program s ohňostrojem a raut Exkluzivně pro zákazníky Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
2 dny (0 nocí), 1 osoba  ·  Economy třída
Ukončeno
3 790 Kč
0 zákazníků

Termín:

Ne 31. 12. 2017 – Po 1. 1. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 2 dny (0 nocí)

  • Doprava luxusním vlakem LEO Express  ČR – Tatry – Štrba – ČR (Economy třída)
  • Hudební program ve vagonu „D“
    • silvestrovské disco s DJ LEO Express
    • vstupy dvou slovenských harmonikářů v lidovém oblečení s programem „Československé lidovky“ (tanec, zpěv, harmonika a vozembouch)
  • Uvítací přípitek: pohárek Goral vodky s borůvkami
  • Nealkoholické nápoje během celé jízdy do Tater: minerální voda, cola, tonic, multivitamínový džus
  • Alkoholické nápoje: borovička Spiš, víno Chardonnay, víno Cabernet Sauvignon, whisky Nestville 3 YO, whisky Nestville Cherry, Tatra Balsam, pivo Bernard (servírované při jednotlivých chodech večeře vč. jejich prezentace)
  • Silvestrovská večeře se slovenskými specialitami: např. slovenský talířek, hříbkový krém, zbojnická živáňská s bramborem, tvarohový strouhaný koláč s ovocem (servírované během cesty na plastovém nádobí)
  • Snídaně: obložený talíř s pečivem, kávou a čajem (během zpáteční cesty)
  • Cestovní pojištění a pojištění storna

Program v Tatrách

  • Silvestrovská oslava ve venkovním party stanu před Clubhotelem Nezábudka (teple se oblečte) 
    • vybavení stanu: lavice, vyhřívání, plazmová TV, plátno, barový pult s nabídkou nápojů (již za poplatek)
    • romská muzika se bude střídat s reprodukovanou hudbou
    • zábava na venkovním pódiu: program „Zbojnické přepadení“, tanec, ohnivá show (přenos na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu)
    • novoroční ohňostroj a pouštění lampionů štěstí (jeden lampion pro dvojici zdarma)
    • přenos z uzavřeného hotelového silvestrovského programu na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu (bez přímého přístupu do sálu)
  • Silvestrovský bufet (21.00–2.00 hod.)
    • lahev sektu Premium (0,75 l) pro dvojici 
    • jelení kotlíkový guláš, silvestrovská kotlíková zelňačka s houbami
    • pečená uzená a neuzená kolena a žebra
    • grilované klobásy, jitrnice, jelita
    • grilovaný losos, grilovaná treska
    • pečené kuře a pečená kachna
    • grilovaná zelenina (lilek, cukety, žampiony, rajčata, paprika, kukuřice)
    • červené zelí na karamelu a červeném víně, kyselé dušené zelí na slanině
    • palačinky plněné džemem a tvarohem s teplou čokoládou
    • pečené brambory, dušená rýže, kynuté knedlíky, chléb, hořčice, feferonky, beraní rohy, kyselé okurky, křen 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 14:10
  • Kolín - nádraží - 14:46
  • Pardubice - Pardubice hlavní nádraží - 15:05
  • Zábřeh - na Moravě - 15:58
  • Olomouc - Hlavní nádraží - 16:20
  • Přerov - Hlavní nádraží - 16:32
  • Ostrava - Svinov - 17:25
  • Ostrava - hlavní nádraží - 17:31
  • Bohumín - 17:44
  • Karviná - 18:01
  • Štrba - 20:45

Strava:

Polopenze

Omezení:

Změna menu, příp. silvestrovského programu vyhrazena.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na telefonu +420 554 787 111, případně +420 602 704 804 (po–pá 7.30–17.00 hod.) nebo e-mailem na dispecink@atis.cz
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné vyplnit, podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Pouze pro účastníky této akce s voucherem ATIS, na kterém bude závazně uvedeno
    • Nástupní a výstupní místo
    • Označení vagonu (A–E) a číslo sedadla
  • Vlak bude zastavovat ve stanicích podle standardního jízdního řádu, odjezd je naplánován na 14.10 z Prahy, zastávky viz nástupní místa. Dopravce si vyhrazuje možnost nezastavovat ve stanicích, ve kterých není nahlášen žádný nastupující.
  • Účastník nastupuje s příp. asistencí stevarda a obdrží náramek v barvě kategorie sedadla, kterou si zakoupil.
  • Od cca 2.00 individuální přesun k přistavenému vlaku na nádraží ve Štrbě.
  • Odjezd vlaku zpět do ČR v cca 3.00 (příjezdy do jednotlivých výstupních zastávek v ČR budou upřesněny).
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

ATIS a.s.

Fügnerova 7, Bruntál

Dnes otevřeno 7:30–17:00

Nová linka vlaků LEO Express vede z roku 2017 přímo do roku 2018!

Přivítejte rok 2018 v Tatrách, ale žádné řízení a ranní čekání na vystřízlivění – do Tatranské Štrby a zpět vás vezme CK Atis vlakem LEO Express, ve kterém se na silvestrovskou party řádně připravíte. Naplníte bříška, otestujete několik alkoholických drinků, vypijete neomezeně nealka a rozparádíte se na diskotéce v jednom z vagonů. 

Příjezd do Štrby a s lampionovým průvodem k hotelu 

Z Prahy se odjíždí ve 14.10, přistupovat můžete ve městech v Čechách i na Moravě, příjezd do cíle je naplánován na 20.44. Až mašina zastaví, vydáte se s lampiony ke Clubhotelu Nezábudka (cca 7 minut pěšky), kde bude rozložený party stan, postavené pódium a nachystaný pestrý program a snad ještě pestřejší bufet s masem, rybami, zeleninou i sladkostmi.

Doporučení: Teple se oblékněte, program probíhá venku u pódia a v party stanu, který je sice vyhřívaný, ale na holá ramena to není. 

Hudba, tanec, ohňostroj i tombola

Chybět nebude půlnoční ohňostroj, spousta tance a muziky jak ve stanu, tak na venkovním pódiu, a vybavit byste se měli také lístky do tomboly, které se budou prodávat už ve vlaku. Vyhrává každý z nich (přenosnou poukázku v hodnotě 300 Kč na nákup dovolené u CK Atis), ve hře jsou ale i parádní zájezdy, dobroty a další ceny. Losovat se bude kolem 1.30.

Cestující třídy Premium pak budou mít přístup také do uzavřeného sálu v hotelu, kde bude probíhat další zábavní program (budou moci chodit tam i ven). Všichni ostatní uvidí přenos z vnitřního sálu na televizi a plátnu ve vnitřním stanu. 

Návrat domů a snídaně ve vlaku

Kolem druhé hodiny ranní bude načase zahájit přesun na nádraží. Výpravčí zapíská a zpět do ČR se vydáte kolem 3.00. Jízda vlakem a zážitky v hlavě vás určitě uspí, po probuzení vám pak stevardi přinesou snídani. 

Tři kategorie cestování

Na výběr jsou tři různé třídy: Economy, BusinessPremium, ve všech případech se ve vlaku připojíte k Wi-Fi, u Economy si můžete dokoupit sluchátka a spací sadu, u ostatních dvou jsou tyto věci v ceně. V kategorii Premium jsou nejpohodlnější sedačky a nejvíce prostoru, večeři a snídani vám navíc naservírují na porcelánu (u ostatních dvou tříd na plastovém nádobí).

Kalkulace ceny

Další informace

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na telefonu +420 554 787 111, případně +420 602 704 804 (po–pá 7.30–17.00 hod.) nebo e-mailem na dispecink@atis.cz
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné vyplnit, podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Pouze pro účastníky této akce s voucherem ATIS, na kterém bude závazně uvedeno
    • Nástupní a výstupní místo
    • Označení vagonu (A–E) a číslo sedadla
  • Vlak bude zastavovat ve stanicích podle standardního jízdního řádu, odjezd je naplánován na 14.10 z Prahy, zastávky viz nástupní místa. Dopravce si vyhrazuje možnost nezastavovat ve stanicích, ve kterých není nahlášen žádný nastupující.
  • Účastník nastupuje s příp. asistencí stevarda a obdrží náramek v barvě kategorie sedadla, kterou si zakoupil.
  • Od cca 2.00 individuální přesun k přistavenému vlaku na nádraží ve Štrbě.
  • Odjezd vlaku zpět do ČR v cca 3.00 (příjezdy do jednotlivých výstupních zastávek v ČR budou upřesněny). 
Příplatky
  • Economy třída: 15 Kč za sluchátka, 60 Kč za spací sadu (nafukovací podhlavník, jednorázové špunty do uší, maska na oči)
  • Lístek do tomboly: 2 € (resp. 50 Kč)
  • Nápoje v hotelu Nezábudka z barového pultu

Všechny příplatky se hradí na místě.

Storno podmínky
  • Voucher je na konkrétní termín, nelze ho stornovat ani refundovat. 
  • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Atis.

Hodnocení podniku ATIS a.s.

Hodnocení podniku ATIS a.s.

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz