Silvestrovský vlak do Tater: večeře, drinky, pestrý program s ohňostrojem a raut

0 zákazníků
Exkluzivně pro zákazníky Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 2 dny (0 nocí)

Termín

Ne 31. 12. 2017 – Po 1. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Doprava luxusním vlakem LEO Express  ČR – Tatry – Štrba – ČR (Economy třída)
  • Hudební program ve vagonu „D“
    • silvestrovské disco s DJ LEO Express
    • vstupy dvou slovenských harmonikářů v lidovém oblečení s programem „Československé lidovky“ (tanec, zpěv, harmonika a vozembouch)
  • Uvítací přípitek: pohárek Goral vodky s borůvkami
  • Nealkoholické nápoje během celé jízdy do Tater: minerální voda, cola, tonic, multivitamínový džus
  • Alkoholické nápoje: borovička Spiš, víno Chardonnay, víno Cabernet Sauvignon, whisky Nestville 3 YO, whisky Nestville Cherry, Tatra Balsam, pivo Bernard (servírované při jednotlivých chodech večeře vč. jejich prezentace)
  • Silvestrovská večeře se slovenskými specialitami: např. slovenský talířek, hříbkový krém, zbojnická živáňská s bramborem, tvarohový strouhaný koláč s ovocem (servírované během cesty na plastovém nádobí)
  • Snídaně: obložený talíř s pečivem, kávou a čajem (během zpáteční cesty)
  • Cestovní pojištění a pojištění storna

Program v Tatrách

  • Silvestrovská oslava ve venkovním party stanu před Clubhotelem Nezábudka (teple se oblečte) 
    • vybavení stanu: lavice, vyhřívání, plazmová TV, plátno, barový pult s nabídkou nápojů (již za poplatek)
    • romská muzika se bude střídat s reprodukovanou hudbou
    • zábava na venkovním pódiu: program „Zbojnické přepadení“, tanec, ohnivá show (přenos na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu)
    • novoroční ohňostroj a pouštění lampionů štěstí (jeden lampion pro dvojici zdarma)
    • přenos z uzavřeného hotelového silvestrovského programu na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu (bez přímého přístupu do sálu)
  • Silvestrovský bufet (21.00–2.00 hod.)
    • lahev sektu Premium (0,75 l) pro dvojici 
    • jelení kotlíkový guláš, silvestrovská kotlíková zelňačka s houbami
    • pečená uzená a neuzená kolena a žebra
    • grilované klobásy, jitrnice, jelita
    • grilovaný losos, grilovaná treska
    • pečené kuře a pečená kachna
    • grilovaná zelenina (lilek, cukety, žampiony, rajčata, paprika, kukuřice)
    • červené zelí na karamelu a červeném víně, kyselé dušené zelí na slanině
    • palačinky plněné džemem a tvarohem s teplou čokoládou
    • pečené brambory, dušená rýže, kynuté knedlíky, chléb, hořčice, feferonky, beraní rohy, kyselé okurky, křen 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 14:10
  • Kolín - nádraží - 14:46
  • Pardubice - Pardubice hlavní nádraží - 15:05
  • Zábřeh - na Moravě - 15:58
  • Olomouc - Hlavní nádraží - 16:20
  • Přerov - Hlavní nádraží - 16:32
  • Ostrava - Svinov - 17:25
  • Ostrava - hlavní nádraží - 17:31
  • Bohumín - 17:44
  • Karviná - 18:01
  • Štrba - 20:45

Strava

Polopenze

Omezení

Změna menu, příp. silvestrovského programu vyhrazena.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na telefonu +420 554 787 111, případně +420 602 704 804 (po–pá 7.30–17.00 hod.) nebo e-mailem na dispecink@atis.cz
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné vyplnit, podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Pouze pro účastníky této akce s voucherem ATIS, na kterém bude závazně uvedeno
    • Nástupní a výstupní místo
    • Označení vagonu (A–E) a číslo sedadla
  • Vlak bude zastavovat ve stanicích podle standardního jízdního řádu, odjezd je naplánován na 14.10 z Prahy, zastávky viz nástupní místa. Dopravce si vyhrazuje možnost nezastavovat ve stanicích, ve kterých není nahlášen žádný nastupující.
  • Účastník nastupuje s příp. asistencí stevarda a obdrží náramek v barvě kategorie sedadla, kterou si zakoupil.
  • Od cca 2.00 individuální přesun k přistavenému vlaku na nádraží ve Štrbě.
  • Odjezd vlaku zpět do ČR v cca 3.00 (příjezdy do jednotlivých výstupních zastávek v ČR budou upřesněny). 
  • Economy třída: 15 Kč za sluchátka, 60 Kč za spací sadu (nafukovací podhlavník, jednorázové špunty do uší, maska na oči)
  • Lístek do tomboly: 2 € (resp. 50 Kč)
  • Nápoje v hotelu Nezábudka z barového pultu

Všechny příplatky se hradí na místě.

  • Voucher je na konkrétní termín, nelze ho stornovat ani refundovat. 
  • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Atis.
3 990 Kč 3 790 Kč
Ukončeno 3 990 Kč 3 790 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 31. 12. 2017 – Po 1. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Doprava luxusním vlakem LEO Express  ČR – Tatry – Štrba – ČR (Business třída)
  • Hudební program ve vagonu „D“
    • silvestrovské disco s DJ LEO Express
    • vstupy dvou slovenských harmonikářů v lidovém oblečení s programem „Československé lidovky“ (tanec, zpěv, harmonika a vozembouch)
  • Uvítací přípitek: pohárek Goral vodky s borůvkami
  • Nealkoholické nápoje během celé jízdy do Tater: minerální voda, cola, tonic, multivitamínový džus
  • Alkoholické nápoje: borovička Spiš, víno Chardonnay, víno Cabernet Sauvignon, whisky Nestville 3 YO, whisky Nestville Cherry, Tatra Balsam, pivo Bernard (servírované při jednotlivých chodech večeře vč. jejich prezentace)
  • Silvestrovská večeře se slovenskými specialitami: např. slovenský talířek, hříbkový krém, zbojnická živáňská s bramborem, tvarohový strouhaný koláč s ovocem (servírované během cesty na plastovém nádobí)
  • Snídaně: obložený talíř s pečivem, kávou a čajem (během zpáteční cesty)
  • Cestovní pojištění a pojištění storna

Program v Tatrách

  • Silvestrovská oslava ve venkovním party stanu před Clubhotelem Nezábudka (teple se oblečte) 
    • vybavení stanu: lavice, vyhřívání, plazmová TV, plátno, barový pult s nabídkou nápojů (již za poplatek)
    • romská muzika se bude střídat s reprodukovanou hudbou
    • zábava na venkovním pódiu: program „Zbojnické přepadení“, tanec, ohnivá show (přenos na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu)
    • novoroční ohňostroj a pouštění lampionů štěstí (jeden lampion pro dvojici zdarma)
    • přenos z uzavřeného hotelového silvestrovského programu na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu (bez přímého přístupu do sálu)
  • Silvestrovský bufet (21.00–2.00 hod.)
    • lahev sektu Premium (0,75 l) pro dvojici 
    • jelení kotlíkový guláš, silvestrovská kotlíková zelňačka s houbami
    • pečená uzená a neuzená kolena a žebra
    • grilované klobásy, jitrnice, jelita
    • grilovaný losos, grilovaná treska
    • pečené kuře a pečená kachna
    • grilovaná zelenina (lilek, cukety, žampiony, rajčata, paprika, kukuřice)
    • červené zelí na karamelu a červeném víně, kyselé dušené zelí na slanině
    • palačinky plněné džemem a tvarohem s teplou čokoládou
    • pečené brambory, dušená rýže, kynuté knedlíky, chléb, hořčice, feferonky, beraní rohy, kyselé okurky, křen 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 14:10
  • Kolín - nádraží - 14:46
  • Pardubice - Pardubice hlavní nádraží - 15:05
  • Zábřeh - na Moravě - 15:58
  • Olomouc - Hlavní nádraží - 16:20
  • Přerov - Hlavní nádraží - 16:32
  • Ostrava - Svinov - 17:25
  • Ostrava - hlavní nádraží - 17:31
  • Bohumín - 17:44
  • Karviná - 18:01
  • Štrba - 20:45

Strava

Polopenze

Omezení

Změna menu, příp. silvestrovského programu vyhrazena.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na telefonu +420 554 787 111, případně +420 602 704 804 (po–pá 7.30–17.00 hod.) nebo e-mailem na dispecink@atis.cz
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné vyplnit, podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Pouze pro účastníky této akce s voucherem ATIS, na kterém bude závazně uvedeno
    • Nástupní a výstupní místo
    • Označení vagonu (A–E) a číslo sedadla
  • Vlak bude zastavovat ve stanicích podle standardního jízdního řádu, odjezd je naplánován na 14.10 z Prahy, zastávky viz nástupní místa. Dopravce si vyhrazuje možnost nezastavovat ve stanicích, ve kterých není nahlášen žádný nastupující.
  • Účastník nastupuje s příp. asistencí stevarda a obdrží náramek v barvě kategorie sedadla, kterou si zakoupil.
  • Od cca 2.00 individuální přesun k přistavenému vlaku na nádraží ve Štrbě.
  • Odjezd vlaku zpět do ČR v cca 3.00 (příjezdy do jednotlivých výstupních zastávek v ČR budou upřesněny). 
  • Economy třída: 15 Kč za sluchátka, 60 Kč za spací sadu (nafukovací podhlavník, jednorázové špunty do uší, maska na oči)
  • Lístek do tomboly: 2 € (resp. 50 Kč)
  • Nápoje v hotelu Nezábudka z barového pultu

Všechny příplatky se hradí na místě.

  • Voucher je na konkrétní termín, nelze ho stornovat ani refundovat. 
  • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Atis.
4 790 Kč 4 390 Kč
Ukončeno 4 790 Kč 4 390 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 31. 12. 2017 – Po 1. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Doprava luxusním vlakem LEO Express  ČR – Tatry – Štrba – ČR (Premium třída)
  • Hudební program ve vagonu „D“
    • silvestrovské disco s DJ LEO Express
    • vstupy dvou slovenských harmonikářů v lidovém oblečení s programem „Československé lidovky“ (tanec, zpěv, harmonika a vozembouch)
  • Uvítací přípitek: pohárek Goral vodky s borůvkami
  • Nealkoholické nápoje během celé jízdy do Tater: minerální voda, cola, tonic, multivitamínový džus
  • Alkoholické nápoje: borovička Spiš, víno Chardonnay, víno Cabernet Sauvignon, whisky Nestville 3 YO, whisky Nestville Cherry, Tatra Balsam, pivo Bernard (servírované při jednotlivých chodech večeře vč. jejich prezentace)
  • Silvestrovská večeře se slovenskými specialitami: např. slovenský talířek, hříbkový krém, zbojnická živáňská s bramborem, tvarohový strouhaný koláč s ovocem (servírované během cesty na porcelánovém nádobí)
  • Snídaně: obložený talíř s pečivem, kávou a čajem (během zpáteční cesty)
  • Cestovní pojištění a pojištění storna

Program v Tatrách

  • Silvestrovská oslava ve venkovním party stanu před Clubhotelem Nezábudka (teple se oblečte) 
    • vybavení stanu: lavice, vyhřívání, plazmová TV, plátno, barový pult s nabídkou nápojů (již za poplatek)
    • romská muzika se bude střídat s reprodukovanou hudbou
    • zábava na venkovním pódiu: program „Zbojnické přepadení“, tanec, ohnivá show (přenos na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu)
    • novoroční ohňostroj a pouštění lampionů štěstí (jeden lampion pro dvojici zdarma)
    • přístup na uzavřený hotelový silvestrovský program + jeho přenos na plazmy a projektorem na plátno uvnitř stanu
  • Silvestrovský bufet (21.00–2.00 hod.)
    • lahev sektu Premium (0,75 l) pro dvojici  
    • jelení kotlíkový guláš, silvestrovská kotlíková zelňačka s houbami
    • pečená uzená a neuzená kolena a žebra
    • grilované klobásy, jitrnice, jelita
    • grilovaný losos, grilovaná treska
    • pečené kuře a pečená kachna
    • grilovaná zelenina (lilek, cukety, žampiony, rajčata, paprika, kukuřice)
    • červené zelí na karamelu a červeném víně, kyselé dušené zelí na slanině
    • palačinky plněné džemem a tvarohem s teplou čokoládou
    • pečené brambory, dušená rýže, kynuté knedlíky, chléb, hořčice, feferonky, beraní rohy, kyselé okurky, křen 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 14:10
  • Kolín - nádraží - 14:46
  • Pardubice - Pardubice hlavní nádraží - 15:05
  • Zábřeh - na Moravě - 15:58
  • Olomouc - Hlavní nádraží - 16:20
  • Přerov - Hlavní nádraží - 16:32
  • Ostrava - Svinov - 17:25
  • Ostrava - hlavní nádraží - 17:31
  • Bohumín - 17:44
  • Karviná - 18:01
  • Štrba - 20:45

Strava

Polopenze

Omezení

Změna menu, příp. silvestrovského programu vyhrazena.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na telefonu +420 554 787 111, případně +420 602 704 804 (po–pá 7.30–17.00 hod.) nebo e-mailem na dispecink@atis.cz
  • CK vám pošle smlouvu, tu je nutné vyplnit, podepsat a poslat obratem zpátky.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Pouze pro účastníky této akce s voucherem ATIS, na kterém bude závazně uvedeno
    • Nástupní a výstupní místo
    • Označení vagonu (A–E) a číslo sedadla
  • Vlak bude zastavovat ve stanicích podle standardního jízdního řádu, odjezd je naplánován na 14.10 z Prahy, zastávky viz nástupní místa. Dopravce si vyhrazuje možnost nezastavovat ve stanicích, ve kterých není nahlášen žádný nastupující.
  • Účastník nastupuje s příp. asistencí stevarda a obdrží náramek v barvě kategorie sedadla, kterou si zakoupil.
  • Od cca 2.00 individuální přesun k přistavenému vlaku na nádraží ve Štrbě.
  • Odjezd vlaku zpět do ČR v cca 3.00 (příjezdy do jednotlivých výstupních zastávek v ČR budou upřesněny). 
  • Economy třída: 15 Kč za sluchátka, 60 Kč za spací sadu (nafukovací podhlavník, jednorázové špunty do uší, maska na oči)
  • Lístek do tomboly: 2 € (resp. 50 Kč)
  • Nápoje v hotelu Nezábudka z barového pultu

Všechny příplatky se hradí na místě.

  • Voucher je na konkrétní termín, nelze ho stornovat ani refundovat. 
  • Po podpisu smlouvy se storno řídí VOP CK Atis.
5 490 Kč 4 990 Kč
Ukončeno 5 490 Kč 4 990 Kč
Ukončeno

Nová linka vlaků LEO Express vede z roku 2017 přímo do roku 2018!

Přivítejte rok 2018 v Tatrách, ale žádné řízení a ranní čekání na vystřízlivění – do Tatranské Štrby a zpět vás vezme CK Atis vlakem LEO Express, ve kterém se na silvestrovskou party řádně připravíte. Naplníte bříška, otestujete několik alkoholických drinků, vypijete neomezeně nealka a rozparádíte se na diskotéce v jednom z vagonů. 

Příjezd do Štrby a s lampionovým průvodem k hotelu 

Z Prahy se odjíždí ve 14.10, přistupovat můžete ve městech v Čechách i na Moravě, příjezd do cíle je naplánován na 20.44. Až mašina zastaví, vydáte se s lampiony ke Clubhotelu Nezábudka (cca 7 minut pěšky), kde bude rozložený party stan, postavené pódium a nachystaný pestrý program a snad ještě pestřejší bufet s masem, rybami, zeleninou i sladkostmi.

Doporučení: Teple se oblékněte, program probíhá venku u pódia a v party stanu, který je sice vyhřívaný, ale na holá ramena to není. 

Hudba, tanec, ohňostroj i tombola

Chybět nebude půlnoční ohňostroj, spousta tance a muziky jak ve stanu, tak na venkovním pódiu, a vybavit byste se měli také lístky do tomboly, které se budou prodávat už ve vlaku. Vyhrává každý z nich (přenosnou poukázku v hodnotě 300 Kč na nákup dovolené u CK Atis), ve hře jsou ale i parádní zájezdy, dobroty a další ceny. Losovat se bude kolem 1.30.

Cestující třídy Premium pak budou mít přístup také do uzavřeného sálu v hotelu, kde bude probíhat další zábavní program (budou moci chodit tam i ven). Všichni ostatní uvidí přenos z vnitřního sálu na televizi a plátnu ve vnitřním stanu. 

Návrat domů a snídaně ve vlaku

Kolem druhé hodiny ranní bude načase zahájit přesun na nádraží. Výpravčí zapíská a zpět do ČR se vydáte kolem 3.00. Jízda vlakem a zážitky v hlavě vás určitě uspí, po probuzení vám pak stevardi přinesou snídani. 

Tři kategorie cestování

Na výběr jsou tři různé třídy: Economy, BusinessPremium, ve všech případech se ve vlaku připojíte k Wi-Fi, u Economy si můžete dokoupit sluchátka a spací sadu, u ostatních dvou jsou tyto věci v ceně. V kategorii Premium jsou nejpohodlnější sedačky a nejvíce prostoru, večeři a snídani vám navíc naservírují na porcelánu (u ostatních dvou tříd na plastovém nádobí).

Destinace:

Hotel Nezabudka***+

Zobrazit na mapě

Pořádá:

ATIS a.s.

Fügnerova 7, Bruntál

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:30–17:00
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

12 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Hotel Nezabudka***+
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
ATIS a.s.
Fügnerova 7, Bruntál
Otevírací doba: Nonstop
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku ATIS a.s.

Hodnocení podniku ATIS a.s.

5,0/5 (4 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4 0
3 0
2 0
1 0
Jana

Dobře sestavený program. Možnost individuálních plánů. Přátelské prostředí, pozorný personál. Pestrý výběr jídel. Vyšlo počasí. Přijatelné ceny.

Návštěva „hrabáku“.., nejsem nakupující typ.

30. 5. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.