Po čertech dobrý program v Pekle Čertovina, pekelné dárky i něco na zub

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Čertovský program – dítě
Ukončeno
219 Kč
156 zákazníků

V ceně varianty:

  • Vstupenka na čertovský program v Pekle Čertovina pro dítě do výšky 150 cm 
  • Peklomalovánky + pexeso
  • 10% sleva na hlavní jídlo z denní nabídky v Pekelném šenku nebo Hotelu Podlesí

Platí do:

31. 3. 2018

Omezení:

Voucher můžete uplatnit od pondělí do pátku po celý den, o víkendu v 17:00, 18:00 nebo 19:00 hodin. Neplatí ve státní svátky a v období školních prázdnin.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace programu nutná: Termín na zábavný program si zamluvte přes rezervační formulář a do poznámky uveďte kód voucheru.
  • Rezervace stolu v šenku nutná: Stůl si zamluvte na tel. 720 959 474. Na pekelné recepci pak předložíte voucher a dostanete za něj Peklovoucher, za který obdržíte vybranou pekelnou specialitu.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Peklo Čertovina

Medkovy Kopce 35, Hlinsko

Dnes otevřeno 9:00–19:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště

Být s Luciferem zadobře není vůbec na škodu. Své oblíbence totiž zve na hory dobrého jídla a pravou čertovskou zábavu. A ta stojí za to! Na seznamu hostů jsme našli i vaše jméno, dorazíte?

Peklo otevírá své brány pro malé i velké hříšníky! Jestli máte pro strach uděláno, račte vstoupit. Zažijete čertovský program v Pekle Čertovina, které je unikátní nejen u nás, ale i v celé Evropě. Také si můžete pochutnat na po čertech dobrém jídle v Pekelném šenku. A víte, co bude nejlepší? Když sfouknete obojí naráz!

V nabídce jsou vouchery na zábavný program pro malé i velké a najdete mezi nimi i varianty, které mají v ceně také jídlo. Programy trvají 60 minut, ale záleží na čertech, jak dlouho si vás v pekle nechají a zda vás vůbec pustí zpět na pozemský svět. 

Tip: Návštěvu pekla můžete spojit s výletem do oblíbené Pohádkové vesničky.

Brány pekelné se otevírají

Vstoupíte do pětipatrového čertího labyrintu, který 12 metry sahá do hlubin země a 8 metry míří k nebesům. Téměř čtvrtkilometrový labyrint chodeb, komnat a zákoutí vás uchvátí dokonalostí ve všech detailech.

Čerti pro vás připravili ďábelsky nabitý program. Vrátný Vytřas vás provede pekelnými chodbami, rozpustilý čertík Bertík vás zatáhne do pohádkového dobrodružství a při Pekelném víceboji poměříte s čerty sílu. Pokud máte opravdu pro strach uděláno, požádejte o audienci u samotného Lucifera. Když bude mít dobrou náladu, odejdete jen s jednou rukou navíc.Sám Lucifer převáží některé hříšníky na váze hříchů a jména těch nejhříšnějších si zapíše do své knihy hříchů. A některé i potrápí na trapidlech! Neuniknete ani trapírně a komůrkám 7 smrtelných hříchů, ale na druhou stranu – kdo hřeší, ten Peklo těší!

Setkat se tu můžete i s čertí kuchařkou a dospělí jistě neodolají vábivé vůni čertopiva z čertovského šenku nejkrásnější čertice z celého pekla. 

Pekelný šenk

Lucifer se rozhodl otevřít také brány pekelného šenku pro obyčejné smrtelníky, aby ochutnali pekelně dobré speciality. Připravte se na netradiční stolování – pekáčky plné nejpekelnějších dobrot. Netopýří křidýlka, plněná žabí břicha… Nebojte, ty jsou pro čerty. Vy se můžete těšit třeba na flank steak, grilovanou krkovici nebo škvarkovou pomazánku. Tak co, hříšníci? Troufnete si projít pekelnou branou a nakouknout do ohnivého království rohatých čertů? A nezapomeňte navštívit obchůdek s čertovskými suvenýry a odvézt si z pekla něco na památku. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace programu nutná: Termín na zábavný program si zamluvte přes rezervační formulář a do poznámky uveďte kód voucheru.
  • Rezervace stolu v šenku nutná: Stůl si zamluvte na tel. 720 959 474. Na pekelné recepci pak předložíte voucher a dostanete za něj Peklovoucher, za který obdržíte vybranou pekelnou specialitu.
Děti

Děti do 2,99 let mají vstup zdarma.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete zrušit nejpozději 3 dny předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

Monika

Úžasný zážitek, vše skvělé.

23. 8. 2017
Alena

Líbilo se nám prostředí, zábava pro děti i dospělé,
personál ochtný poradit i pomoct

31. 8. 2017
Lucie

Skvělé, skvělé. Moc jsme se tam bavili celý den. Vychytali jsme zrovan nějaký program i pro děti a konci prázdnin. Stylové prostředí, všichni čerti byli úžasní. Doporučujeme!

18. 9. 2017

Všechna hodnocení