Kabelek není nikdy dost: dárkový poukaz do prodejny LYDC London Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další variantu
v hodnotě 500 Kč
18 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na jakékoli zboží v prodejně LYDC London v Centru Černý Most 

Platí do:

31. 1. 2018

Omezení:

Pokud si vyberete zboží dražší, doplatíte rozdíl na místě, pokud levnější, rozdíl se nevrací. Voucher není směnitelný za peníze. Voucher neplatí na zlevněné zboží a nelze ho kombinovat s jinými akcemi.

Podmínky uplatnění:

  • Platí pouze v prodejně v Centru Černý Most . Jednoduše přijďte, vybírejte, zkoušejte a při placení předložte kód voucheru.
  • Vouchery není možné kombinovat s jinými akcemi a neplatí na zlevněné zboží (pokud si vyberete zlevněné zboží, odečtou vám slevu z jeho původní ceny).
  • Vouchery se dají sčítat.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

LYDC London

Chlumecká 765/6, Praha - Černý Most, Centrum Černý Most

Dnes otevřeno 9:00–21:00
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Bereme karty

Jestliže víte, že ženy milují nákupy, a zároveň víte, že milují kabelky, čím jim uděláte největší radost? Nákupy kabelek!

Je to naprosto jednoduchá rovnice, jejímž výsledkem jsou rozzářené oči vaší partnerky, úsměv od ucha k uchu a sladká pusa pro vás jako bonus. S dárkovým poukazem v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč do prodejny LYDC LondonCentru Černý Most prostě nemůžete šlápnout vedle. 

Sama si tu pak vybere tu nej kabelku, ale třeba i peněženku, šálu, bižuterii nebo jiné doplňky. Kromě LYDC London tu prodávají také značky DSUK, Anna Smith, Juno, Love Juno a Gessy.

A jak je to s cenami? Kabelky se pohybují od cca 750 do 2000 Kč, peněženky od 300 do 750 Kč a doplňky začínají už na 100 Kč. Tak hurá na nákupy! 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Platí pouze v prodejně v Centru Černý Most . Jednoduše přijďte, vybírejte, zkoušejte a při placení předložte kód voucheru.
  • Vouchery není možné kombinovat s jinými akcemi a neplatí na zlevněné zboží (pokud si vyberete zlevněné zboží, odečtou vám slevu z jeho původní ceny).
  • Vouchery se dají sčítat.