Kabelek není nikdy dost: dárkový poukaz do prodejny LYDC London Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
v hodnotě 500 Kč
Ukončeno
359 Kč
62 zákazníků

V ceně varianty:

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na jakékoli zboží v prodejně LYDC London v Centru Černý Most 

Platí do:

31. 1. 2018

Omezení:

Pokud si vyberete zboží dražší, doplatíte rozdíl na místě, pokud levnější, rozdíl se nevrací. Voucher není směnitelný za peníze. Voucher neplatí na zlevněné zboží a nelze ho kombinovat s jinými akcemi.

Podmínky uplatnění:

  • Platí pouze v prodejně v Centru Černý Most . Jednoduše přijďte, vybírejte, zkoušejte a při placení předložte kód voucheru.
  • Vouchery není možné kombinovat s jinými akcemi a neplatí na zlevněné zboží (pokud si vyberete zlevněné zboží, odečtou vám slevu z jeho původní ceny).
  • Vouchery se dají sčítat.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

LYDC London

Chlumecká 765/6, Praha - Černý Most, Centrum Černý Most

Dnes otevřeno 9:00–21:00
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Bereme karty

Jestliže víte, že ženy milují nákupy, a zároveň víte, že milují kabelky, čím jim uděláte největší radost? Nákupy kabelek!

Je to naprosto jednoduchá rovnice, jejímž výsledkem jsou rozzářené oči vaší partnerky, úsměv od ucha k uchu a sladká pusa pro vás jako bonus. S dárkovým poukazem v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč do prodejny LYDC LondonCentru Černý Most prostě nemůžete šlápnout vedle. 

Sama si tu pak vybere tu nej kabelku, ale třeba i peněženku, šálu, bižuterii nebo jiné doplňky. Kromě LYDC London tu prodávají také značky DSUK, Anna Smith, Juno, Love Juno a Gessy.

A jak je to s cenami? Kabelky se pohybují od cca 750 do 2000 Kč, peněženky od 300 do 750 Kč a doplňky začínají už na 100 Kč. Tak hurá na nákupy! 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Platí pouze v prodejně v Centru Černý Most . Jednoduše přijďte, vybírejte, zkoušejte a při placení předložte kód voucheru.
  • Vouchery není možné kombinovat s jinými akcemi a neplatí na zlevněné zboží (pokud si vyberete zlevněné zboží, odečtou vám slevu z jeho původní ceny).
  • Vouchery se dají sčítat.

Hodnocení podniku

4,8/5 (5 hodnocení)
5 4
4 1
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení