2 hodiny v outdoorovém lanovém parku: pouze nízké nebo i vysoké překážky

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Vstup na nízké překážky
Ukončeno
149 Kč
9 zákazníků

V ceně varianty:

120 minut na nízkých překážkách (do 1,5 m) pro 1 osobu

  • zapůjčení kompletní výstroje (přilba, celotělový úvazek, karabinový set se dvěma lanyárdy pro bezpečný pohyb na lanech)
  • park je otevřen v těchto dnech a časech 

Platí do:

22. 12. 2017

Omezení:

Park je otevřený pro minimálně 3 osoby. Návštěvu parku lze realizovat ve dny pracovní či o víkendu, kromě státních a školních svátků.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: na vámi zvolený termín se přihlaste s dostatečným předstihem na  rezervace@aktivnizajezdy.cz nebo tel. 777 640 202

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Lanový park Liberec

Dubový vrch 714, Liberec

Dnes otevřeno 8:00–19:00

Člověk zručný, člověk vzpřímený, člověk rozumný – v lanovém centru využijete vše, co vám praprapředci v genech předali

Vyšvihněte se do výšky, bedlivě si rozmyslete každý krok a zdolejte postupně všechny překážky Lanového centra v Liberci. Čeká vás trochu adrenalinu a možná i překonávání sama sebe, radost z dosažení cíle (a pevné země) ale stojí za to.

Dvě hodiny se můžete pohybovat buď jen na nízkých překážkách (do 1,5 m), kterých je tu celkem 11, nebo v celém areálu včetně 25 vysokých překážek (6 až 10 m). Individuální překážky jsou ve výšce 6–10 metrů, ty týmové v 8–10 metrech (tady už je potřeba opravdu kus odvahy a obratnosti).

Než se vrhnete vzhůru, dostanete od certifikovaných instruktorů veškerou výstroj a informace k jejímu použití, a zároveň vám předají několik fíglů na zdolání těch nejtěžších částí. Na blízku vám budou po celou dobu, aby vám případně dali zpětnou vazbu k vašemu stylu lezení. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: na vámi zvolený termín se přihlaste s dostatečným předstihem na  rezervace@aktivnizajezdy.cz nebo tel. 777 640 202

Děti
  • Nízký okruh je vhodný i pro děti ve věku 4 let.
  • Je nutné, aby byly děti  doprovázeny:
    Děti do výšky 150 cm musí být na nízkých překážkách doprovázeny dospělým (rodičem). Rodič chodí po zemi vedle překážek a pomáhá s přejišťováním. Vstup pro dospělého je bezplatný. 
  • Děti do výšky 150 cm musí být na vysokých překážkách doprovázeny dospělým (zákonným zástupcem). Dospělý leze na vysokých překážkách s dětmi a pomáhá jim s přejišťováním. Vstup pro dospělého je zpoplatněn. 
  • Instruktor se nemůže celé dvě hodiny věnovat dětem do 150 cm, které nemusí na pár místech dosáhnout a tak se nemohou samostatně pohybovat na lanových překážkách.

Hodnocení podniku

Pepa

Nějaké lanové parky jsme již navštívili. Zde bychom vyzdvihli nápadité překážky a velmi příjemnou atmosféru, která na akci panovala. Pozor: Vysoké překážky jen pro fyzicky opravdu zdatné osoby.

1. 8. 2017

Všechna hodnocení