Zdolejte za víkend 3 kaňony v okolí Hallstattu: Canyoning a další zábava Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
3 589 Kč
24 zákazníků
už jen 6 ks

V ceně:

2 dny a 3× canyoning:

  • školení, instruktáž, nácvik (prostup kaňonem, správná a bezpečná technika skoků i sjíždění přírodních tobogánů a samostatné slaňování)
  • 1. kaňon Strubklamn
  • 2. kaňon Jabron
  • 3. kaňon Aqua Cowboy 

Platí do:

31. 12. 2018

Omezení:

Maximálně 10 osob ve skupině.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Voucher uplatníte předložením jeho kódu při rezervaci termínu. Standardní termíny jsou vypsané v nabídce akcí na www.aquactive.cz (v tuto chvíli jsou vypsány tyto termíny: 9.-10. 6., 21.-22. 7., 18.-19. 8., 15.-16. 9.)
  • Pro skupiny od 5 osob je možnost vypsat uzavřenou akci a mimořádné individuální termíny.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Aquactive Canyoning Agency

Ostrov u Macochy 86, Ostrov u Macochy

Člověka z 60–70% tvoří voda. Když zrovna slaňuje vodopád, bývá to o pár procent víc.

Kouzlu canyoningu (rozumějte: zdolávání kaňonů) lehce propadnou zkušení sportovci, adrenalinoví labužníci i úplní začátečníci. Nenechte si ujít velký víkendový canyoningový zážitek v Rakousku v rámci programu „Seznamte se: Canyoning“, který pro vás připravili v Aquactive.

Víkend v okolí Hallstattu a tři kaňony plné zábavy a dobrodružství. Seznámíte se se základy canyoningu, který si můžete opatrně ohmatat i – podle své kuráže – s plnou vehemencí užít. Canyoning: to jsou pestré skoky, zábavné tobogány a samostatné slaňování vodopádů horských říček. Budete si připadat, jako byste kaňonem zabloudili přímo do nějakého starého dobrodružného románu.

Akci zvládne každý, kdo ji zvládnout chce (a není úplné "antisportovní kopytoL), ale užije si ji i milovník adrenalinových zážitků. Není doporučena pro ty, kdo mají problémy pohybového aparátu (urvané vazy, vyhřezlou plotýnku, apod.) a pro ty, kdo mají fóbii z vody. 

Na programu je školení, instruktáž, nácvik a zdolání 3 plnohodnotných kaňonů - Jabron, Strubklamn a Aqua Cowboy. Cena programu je včetně zapůjčení kompletního canyoningového vybavení: neoprenu, přilby, sedáku, osobky a osmy. Zvažte, nemáte ve svém okolí někoho, kdo by měl z takového dárku bláznivou radost? 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Voucher uplatníte předložením jeho kódu při rezervaci termínu. Standardní termíny jsou vypsané v nabídce akcí na www.aquactive.cz (v tuto chvíli jsou vypsány tyto termíny: 9.-10. 6., 21.-22. 7., 18.-19. 8., 15.-16. 9.)
  • Pro skupiny od 5 osob je možnost vypsat uzavřenou akci a mimořádné individuální termíny. 
Děti

Akci je možno absolvovat i s dětmi - minimální doporučený věk dítěte je 10 let. V takovém případě se doporučuje spíše varianta "uzavřené akce" - minimální počet osob pro uzavřenou akci je 5 osob, ideální počet jsou 2-3 rodiny.

Příplatky

Dopravit se můžete po vlastní ose nebo spolu s Aquactive (odjezd z Brna, cena 1 250 Kč/osobu). Ubytovat se můžete v kempu nebo v apartmánech (www.schoenblick.at, tým z Aquactive vám pomůže s bookingem).