1000 slovíček z vybraného cizího jazyka online

V ceně:

  • 1000 slovíček, na výběr angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština.
  • neomezený přístup ke kurzu a lekcím máte 3 roky od jeho aktivace. 

Platí do:

30. 11. 2017

Podmínky uplatnění:

Kód voucheru zašlete na e-mail info@onlinejazyky.cz, nejpozději do druhého pracovního dne bude váš kurz aktivován a budou vám zaslány přístupové údaje k němu.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Vrhnout se můžete do studia angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo ruštiny a zapracovat na své aktivní slovní zásobě.

Každý online kurz zahrnuje celkem 1000 pečlivě vybraných v běžné komunikaci používaných slovíček, která už čekají jen na vás.

O kurzu

Nekupujte zajíce v pytli a kurz si bezplatně vyzkoušejte zde.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí naučit nová slovíčka a zároveň si je hned zopakovat, aby jim v hlavě opravdu utkvěla.

Proto je každá lekce opatřena obrázky a zábavnými interaktivními cvičeními (křížovky, doplňovačky, najdi 5 rozdílů, přiřaď slova do skupin, napiš text k obrázkům a jiná), která vám s tím spolehlivě pomohou. Slovíčka i jejich správnou výslovnost můžete trénovat neomezeně a přesně tehdy, kdy se to hodí vám.

Propracovaný motivační systém vyhodnocuje chyby a doporučuje opakování tam, kde je prostor pro zlepšení. Našprtáním slovíček tedy výuka nekončí.

Slovní zásoba je řazena do tématických kapitol

Kalkulace ceny

Další informace

Kód voucheru zašlete na e-mail info@onlinejazyky.cz,  nejpozději do druhého pracovního dne bude váš kurz aktivován a budou vám zaslány přístupové údaje k němu. 

Storno podmínky

Po aktivaci kurzu je voucher brán jako uplatněný.

Hodnocení podniku

Lucie

Líbí se mi, že mám ke kurzu a jednotlivým lekcím neomezený přístup.

30. 3. 2017

Všechna hodnocení