Nabídku Odstranění tetování Q-switch laserem mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Odstranění tetování Q-switch laserem v profi studiu: udělejte si místo na nový kus

Varianta: Podívejte se na dalších 5 variant
Odstranění tetování – 10 × 10 cm-1 sezení
1 zákazník
do konce

V ceně varianty:

  • 1 sezení odstraňování tetování Q-switch laserem – 10 cm x 10 cm 

Platí do:

31. 12. 2017

Omezení:

Platí pro osoby starší 18 let, u osob od 15 do 18 let je nutné písemné povolení od zákonného zástupce (ideálně však jeho osobní přítomnost). Vouchery je možné sčítat.

Podmínky uplatnění:

  • Je doporučeno se studiem předem konzultovat, který typ voucheru je pro vás vhodnější. Konzultace je bez příplatku.
  • Rezervace: provádějte předem na tel. 222 312 098 nebo 777 974 892 a 776 819 909.
  • Ošetření / léčba: aby bylo docíleno předpokládaného efektu léčby - resp. odstranění tetování, je nutno provést zpravidla více ošetření (cca 4-8 ošetření v rozmezí 6-7 týdnů. Počet ošetření bohužel nelze přesně stanovit předem. Případná ošetření navíc jsou s příplatkem, každý klient je individuální.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Bronx Ink Tattoo Studio

Soukenická 1755/32, Praha - Nové Město

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

„Kolik jsem těch piv včera vlastně dal?“ Mnul si muž v kocovině čelo dlaní. Teprve pak si všimnul, že to má na jejím hřbetě poznačené. Tetovacím inkoustem…

Ne každou záležitost v životě můžete vzít zpět. O tetováních to ale už naštěstí neplatí. Ať už chcete pozapomenout na důvody, které vás k té které tetovačce vedly, nebo si jen prostě chcete na kůži vyčlenit více prostoru pro nový masterpiece – není nic lehčího, než nechat si v Bronx ink něco ze starých čar odmazat laserem. Předtím, než se do studia objednáte, nechte si bezplatně poradit, kolik sezení bude k odstranění vašeho tetování potřeba.

Princip systému Q-switch laseru tkví v bezpečném odstranění všech typů tetování i jejich široké barevné škály. Absorpce vysokovýkonných nanosekundových laserových pulsů v kůži totiž rozbíjí tetovací pigment na velmi malé částice. Ty jsou pak lépe a rychleji vstřebávány a odplaveny imunitním systémem.

Laserový zákrok samotný není nijak výrazně bolestivý, klient pociťuje pouze štípnutí a pálení. Po ošetření může pocit pálení přetrvávat cca 30 min. až hodinu. Ošetřené místo je možné chladit. 

Nabídka se vztahuje na odstranění tetování o velikosti 10 cm x 10 cm, nebo 20 cm x 15 cm. Voucher lze také proměnit za dárkovou kartu, kterou můžete věnovat někomu blízkému. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Je doporučeno se studiem předem konzultovat, který typ voucheru je pro vás vhodnější. Konzultace je bez příplatku.
  • Rezervace: provádějte předem na tel. 222 312 098 nebo 777 974 892 a 776 819 909.
  • Ošetření / léčba: aby bylo docíleno předpokládaného efektu léčby – resp. odstranění tetování, je nutno provést zpravidla více ošetření (cca 4–8 ošetření v rozmezí 6–7 týdnů. Počet ošetření bohužel nelze přesně stanovit předem. Případná ošetření navíc jsou s příplatkem, každý klient je individuální.

Hodnocení podniku

4,8/5 (54 hodnocení)
Natálie

Velmi milý a profesionální přístup. Mohu jen a jen doporučit! 😊

9. 8. 2017
Petra

Prijemny personal, okamzity navrh tetovani, zadne cekani

21. 9. 2017

Všechna hodnocení