Dovolená na 2 kliknutí! Vyzkoušejte rezervace pobytů online a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Do oblak na rogalu: jeden tandemový let nebo seznamovací kurz s pěti lety Video: představujeme

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Tandemový let na rogalu
Ukončeno
1 699 Kč
30 zákazníků

V ceně varianty:

Tandemový let na rogalu

 • zapůjčení přilby a letového postroje
 • předstartovní instruktáž v délce cca 10 minut
 • po vzletu vám pilot bude ukazovat zajímavosti v okolí (Ralsko, Máchovo jezero, Bezděz, Ještěd, Krkonoše)
 • doba letu je 6–10 minut podle počasí
 • start i přistání probíhá z koleček po letištní ploše v Hradčanech u Doks (kvůli vyšší bezpečnosti)

Můžete využít do:

31. 5. 2018

Omezení:

Osoba do tandemu může mít maximálně 100 kg.

Podmínky uplatnění:

Rezervace:

 • Po zakoupení voucheru pošlete na email info@tandemrogalo.cz váš kód voucheru, své jméno a tel. číslo. Pokud nestíháte využít voucher do konce května, lze si kód voucheru vyměnit za dárkový poukaz s platností až do 30. 9. 2018
 • Budou Vám zasílány informace o termínech, ve kterých se tandemové lety plánují (vypisují se zhruba pět dní předem, a to převážně na víkendy).
 • Poté si konkrétní vypsaný termín rezervujete na info@tandemrogalo.cz (Tandem Rogalo Tým vás přibližně dva dny předem informujeme, zda počasí umožní bezpečné lety či nikoli, případně doladíte podrobnosti).
 • Pokud se nemůžete dovolat na tel. číslo, pilot zřejmě létá a nemůže hovory přijímat. Zašlete SMS s požadavkem. Jakmile to bude možné, pilot se vám ozve sám.
 • Na rogalu se létá s ohledem na počasí do konce září a sezóna začíná dle vhodného počasí - pro více informací volejte na tel: 725 241 344.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kdyby to Leonardo da Vinci dotáhl a sestrojil rogalo už v 15. století, nenapsal by Karel Hynek Mácha v 19. století Máj. Místo psaní by totiž neustále romanticky poletoval nad milovanou krajinou.

Sen o létání je starý jako lidstvo samo. A vy si ho pod vedením zkušeného instruktora z Tandemrogalo můžete splnit. Tak roztáhněte ruce, zhluboka se nadechněte klouzavého větru a vzhůru do oblak! Na výběr máte jeden tandemový let nebo seznamovací kurz, na konci kterého budete po 5 absolvovaných letech schopni rogalo sami základně ovládat.

Na rozdíl od letů z kopců, kde start i přistání probíhají rozběhem z nohou, což je vždy rizikové, vás čeká start i přistání z koleček po letištní ploše. To zvyšuje bezpečnost celého zážitku, ale neubírá požitek z letu bez kabiny a bez motoru. Přečtěte si podrobnosti o průběhu letu.

Na rogalu s vámi bude zkušený instruktor, který vám bude po dobu letu vše vysvětlovat a upozorňovat vás na krásy okolní krajiny. Bez hluku motorů se budete jako ptáci vznášet nad Máchovým jezerem v Doksech, kopcem Ralsko se zříceninou hradu či nad hradem Bezděz.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace:

 • Po zakoupení voucheru pošlete na email info@tandemrogalo.cz váš kód voucheru, své jméno a tel. číslo. Pokud nestíháte využít voucher do konce května, lze si kód voucheru vyměnit za dárkový poukaz s platností až do 30. 9. 2018
 • Budou Vám zasílány informace o termínech, ve kterých se tandemové lety plánují (vypisují se zhruba pět dní předem, a to převážně na víkendy).
 • Poté si konkrétní vypsaný termín rezervujete na info@tandemrogalo.cz (Tandem Rogalo Tým vás přibližně dva dny předem informujeme,  zda počasí umožní bezpečné lety či nikoli,  případně doladíte podrobnosti).
 • Pokud se nemůžete dovolat na tel. číslo, pilot zřejmě létá a nemůže hovory přijímat. Zašlete SMS s požadavkem. Jakmile to bude možné, pilot se vám ozve sám.
 • Na rogalu se létá s ohledem na počasí do konce září a sezóna začíná dle vhodného počasí – pro více informací volejte na tel: 725 241 344.
Děti

Proletět se mohou i děti od 9 let. Musí mít písemné potvrzení od obou rodičů a jeden z nich musí být i na místě.

Storno podmínky

Rezervaci lze zrušit nejpozději 14 dní předem.

Hodnocení podniku

4,8/5 (4 hodnocení)
Ema

Super zážitek :)

Marcela

vše

Gabrielle

Naprosto super, byl to dárek pro přítele a ten byl nadšený. Okolí letiště Hradčany je nádherné, takže výhled stojí za to.
Velmi oceňuji, že se let natáčí na GoPro kameru a za 2 dny byl na YouTube bez jakéhokoliv poplatku :)

Hodnocení podniku Tandemrogalo

Hodnocení podniku Tandemrogalo

4,8/5 (4 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

Milé přijetí a zážitek byl dle obdarované super.

Doba letu má být 10–15min podle počasí a přitom doba letu byla 6min, což nám přišlo tedy hodně málo! Chtěli jsme to řešit na místě ale byli tam další zákazníci a nechtěli jsme obdarované kazit zážitek tím, že se budeme dohadovat, že doba letu by měla být min. 2× taková. Tohle nás na celé akci mrzelo ale jinak vše ostatní super.

11. 9. 2017
Marcela

vše

9. 9. 2017
Gabrielle

Naprosto super, byl to dárek pro přítele a ten byl nadšený. Okolí letiště Hradčany je nádherné, takže výhled stojí za to.
Velmi oceňuji, že se let natáčí na GoPro kameru a za 2 dny byl na YouTube bez jakéhokoliv poplatku :)

8. 8. 2017
Ema

Super zážitek :)

23. 7. 2017