Do oblak na rogalu: jeden tandemový let nebo seznamovací kurz s pěti lety Video: představujeme

Varianta: Podívejte se na další variantu
Tandemový let na rogalu
9 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Tandemový let na rogalu

 • zapůjčení přilby a letového postroje
 • předstartovní instruktáž v délce cca 10 minut
 • po vzletu vám pilot bude ukazovat zajímavosti v okolí (Ralsko, Máchovo jezero, Bezděz, Ještěd, Krkonoše)
 • doba letu je 6–10 minut podle počasí
 • start i přistání probíhá z koleček po letištní ploše v Hradčanech u Doks (kvůli vyšší bezpečnosti)

Platí do:

31. 5. 2018

Omezení:

Osoba do tandemu může mít maximálně 100 kg.

Podmínky uplatnění:

Rezervace:

 • Po zakoupení voucheru pošlete na email info@tandemrogalo.cz váš kód voucheru, své jméno a tel. číslo. Pokud nestíháte využít voucher do konce května, lze si kód voucheru vyměnit za dárkový poukaz s platností až do 30. 9. 2018
 • Budou Vám zasílány informace o termínech, ve kterých se tandemové lety plánují (vypisují se zhruba pět dní předem, a to převážně na víkendy).
 • Poté si konkrétní vypsaný termín rezervujete na info@tandemrogalo.cz (Tandem Rogalo Tým vás přibližně dva dny předem informujeme, zda počasí umožní bezpečné lety či nikoli, případně doladíte podrobnosti).
 • Pokud se nemůžete dovolat na tel. číslo, pilot zřejmě létá a nemůže hovory přijímat. Zašlete SMS s požadavkem. Jakmile to bude možné, pilot se vám ozve sám.
 • Na rogalu se létá s ohledem na počasí do konce září a sezóna začíná dle vhodného počasí - pro více informací volejte na tel: 725 241 344.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kdyby to Leonardo da Vinci dotáhl a sestrojil rogalo už v 15. století, nenapsal by Karel Hynek Mácha v 19. století Máj. Místo psaní by totiž neustále romanticky poletoval nad milovanou krajinou.

Sen o létání je starý jako lidstvo samo. A vy si ho pod vedením zkušeného instruktora z Tandemrogalo můžete splnit. Tak roztáhněte ruce, zhluboka se nadechněte klouzavého větru a vzhůru do oblak! Na výběr máte jeden tandemový let nebo seznamovací kurz, na konci kterého budete po 5 absolvovaných letech schopni rogalo sami základně ovládat.

Na rozdíl od letů z kopců, kde start i přistání probíhají rozběhem z nohou, což je vždy rizikové, vás čeká start i přistání z koleček po letištní ploše. To zvyšuje bezpečnost celého zážitku, ale neubírá požitek z letu bez kabiny a bez motoru. Přečtěte si podrobnosti o průběhu letu.

Na rogalu s vámi bude zkušený instruktor, který vám bude po dobu letu vše vysvětlovat a upozorňovat vás na krásy okolní krajiny. Bez hluku motorů se budete jako ptáci vznášet nad Máchovým jezerem v Doksech, kopcem Ralsko se zříceninou hradu či nad hradem Bezděz.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace:

 • Po zakoupení voucheru pošlete na email info@tandemrogalo.cz váš kód voucheru, své jméno a tel. číslo. Pokud nestíháte využít voucher do konce května, lze si kód voucheru vyměnit za dárkový poukaz s platností až do 30. 9. 2018
 • Budou Vám zasílány informace o termínech, ve kterých se tandemové lety plánují (vypisují se zhruba pět dní předem, a to převážně na víkendy).
 • Poté si konkrétní vypsaný termín rezervujete na info@tandemrogalo.cz (Tandem Rogalo Tým vás přibližně dva dny předem informujeme,  zda počasí umožní bezpečné lety či nikoli,  případně doladíte podrobnosti).
 • Pokud se nemůžete dovolat na tel. číslo, pilot zřejmě létá a nemůže hovory přijímat. Zašlete SMS s požadavkem. Jakmile to bude možné, pilot se vám ozve sám.
 • Na rogalu se létá s ohledem na počasí do konce září a sezóna začíná dle vhodného počasí – pro více informací volejte na tel: 725 241 344.
Děti

Proletět se mohou i děti od 9 let. Musí mít písemné potvrzení od obou rodičů a jeden z nich musí být i na místě.

Storno podmínky

Rezervaci lze zrušit nejpozději 14 dní předem.

Hodnocení podniku

4,8/5 (4 hodnocení)
Ema

Super zážitek :)

23. 7. 2017
Marcela

vše

9. 9. 2017
Gabrielle

Naprosto super, byl to dárek pro přítele a ten byl nadšený. Okolí letiště Hradčany je nádherné, takže výhled stojí za to.
Velmi oceňuji, že se let natáčí na GoPro kameru a za 2 dny byl na YouTube bez jakéhokoliv poplatku :)

8. 8. 2017

Všechna hodnocení