Profesionální pánsky střih na míru včetně masáže hlavy

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
299 Kč
24 zákazníků
už jen 1 ks

V ceně:

  • mytí
  • masáž hlavy
  • střih
  • foukání
  • styling

Délka procedury dle náročnosti střihu. 

Platí do:

19. 11. 2017

Podmínky uplatnění:

Termín si rezervujte na emailu brownhouse.hair@gmail.com a nahlaste kód voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Brown House

Na Žertvách 46, Praha - Libeň

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování:
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
U nás se nekouří

Vrabčí hnízdo na hlavě nesluší nikomu.

Dopřejte si nový účes v Brown House studiu podle vašich představ a požadavků. Osobní přístup profesionálních kadeřnic a příjemné prostředí studia jsou samozřejmostí. 

Kalkulace ceny

Další informace

Termín si rezervujte na emailu brownhouse.hair@gmail.com a nahlaste kód voucheru.

Storno podmínky

Zrušení rezervace je nutno nahlásit minimálně 1 den předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

Zdeňka

Šikovná a pečlivá paní kadeřnice. Barva i střih se mi moc líbily.

16. 10. 2017
Mikekovbuz

Skvělý střih, zpracovaný do deilu přesně podle přáni. Doporučují!

12. 9. 2017
Martin

Nikdy jsem nezažil aby paní kadeřnice byla natolik precizní. Opravdu i přes to, že se jednalo o voucher si dala záležet a výsledek také vynikájí.

13. 9. 2017
Jiří

Skvělý přístup a profesionální péče. Nikdy jsem nebyl u kadeřnice déle jak 30 minut, ale zde jsem strávil hodinu a bylo vidět i znát na konečném výsledku, že kadeřnice si dávala opravdu záležet. Za normální cenu i bez voucheru mnohem vyšší kvalita než v jiných salonech.

21. 11. 2017
Viktorie

Se střihem jsem byla spokojená. Prostředí salónu hezké a dobrá dopravní dostupnost (hned na metru Palmovka). Kadeřnice nemluví česky, což mi vůbec nevadilo, vzhledem k tomu, že se během stříhání pokaždé křečovitě vyhýbám výslechům typu kde jsem byla na dovolené, kam chodím do práce a podobných. Na střihu jsme se bez problémů domluvily s pomocí kolegyně. V salónu hraje příjemná hudba.

12. 9. 2017
Monique

Objednala jsem si, tento voucher na základě kladných hodnocení na sociálních síti. Po zakoupení jsem se domluvila s paní Sofii, přes e-mail, mé požadavky, které bohužel nespadaly pod tento voucher, takže jsem si připlatila 1800 Kč, v podstatě za normální cenu. Celková cena, byla tedy 2800,– Kč. Po příchodu do salonu, byl čistý a útulný, věnovala se mě kadeřnice (jiná), která po příchodu se mě ptala znovu na mojí představu, což mě zamrzelo, nebo jsem strávila zbytečný čas psaní e-mailů ohledně domluvy. Celkový čas mé proměny trval celkem cca 3 hodiny. Měla jsem jinou představu, ale tento účes a barva se mě taky moc libí. Takže jsem v celku spokojená.

(Nejedná se o české kadeřnictví/salon)

V případě, že by jste si chtěli popovídat s kadeřnicí, z mé strany, byla hodně tichá, a však za mě, mám radši, když se kadeřnice věnuje své práci a ne vykecáním.

Příště už asi kadeřnictví nenavštívím, ale určitě můžu doporučit, jde vidět, že práci umí skvěle.

Nelíbilo se mi, že mi paní kadeřnice nenabídla vodu a časopisy v době čekání. (mohla jsem si říci, ale myslím si, že by se měla angažovat paní kadeřnice, jen přeci jsem neplatila malé peníze).

18. 8. 2017
Martin

Po dlouhé době jsem nadmíru spokojen. Navštívil jsem v minulosti mnoho kadeřnictví a nikdy to nebylo na 100%. Pomalu jsem ani nevěděl jestli někdo dokáže stříhat tak dobře, aby to za to stálo jít do kadeřnictví. Po mnohém zklamání jsem do kadeřnictví přestal chodit a nechával jsem se stříhat od přátel, což vyšlo na stejno. Většinou to dost zanedbali a za 20 minut jsem byl venku s pocitem, že jsem alespoň ostříhán a zas mám na chvilku pokoj. Tentokrát to ale bylo jiné. Už od příchodu jsem vyděl dvě sympatické holky, které jak se zdá, jejich práce baví. Kadeřnice sice nemluví česky, ale od toho je tu druhá slečna, která vše přetlumočí. Neměl jsem žádné velké kritéria a ani jsem vlastně nevěděl, jak chci být ostříhán. Na všem jsme se bez problému domluvili na místě a výsledek je super. Konečně jsem zažil dobrý pocit z dobře odvedené práce, kterou kadeřnice vykonala. Prostředí ve kterém se tento podnik nachází je dobré. Vypadá to tam příjemně. Rezervace proběhla hodně rychle. Prostě jsem si řekl jeden den v práci, že bych se měl nechat ostříhat a druhý den jsem mohl přijít podle času, který mi vyhovoval a sám jsem ho navrhl.
Děkuji, příště přijdu zas. :-)

14. 9. 2017

Všechna hodnocení