Do oblak na rogalu: jeden tandemový let nebo seznamovací kurz s pěti lety Video: představujeme

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Tandemový let na rogalu
Ukončeno
1 699 Kč
5 zákazníků

V ceně varianty:

Tandemový let na rogalu

 • zapůjčení přilby a letového postroje
 • předstartovní instruktáž v délce cca 10 minut
 • po vzletu vám pilot bude ukazovat zajímavosti v okolí (Ralsko, Máchovo jezero, Bezděz, Ještěd, Krkonoše)
 • doba letu je 6–10 minut podle počasí
 • start i přistání probíhá z koleček po letištní ploše v Hradčanech u Doks (kvůli vyšší bezpečnosti) 

Platí do:

30. 9. 2017

Omezení:

Osoba do tandemu může mít maximálně 100 kg.

Podmínky uplatnění:

Rezervace:

 • Pro samotnou rezervaci konkrétního termínu volejte na tel. 725 241 344 a nadiktujte kód voucheru, své jméno a tel. číslo. Dostanete informaci o termínech, ve kterých se tandemové lety plánují (vypisují se zhruba pět dní předem, a to převážně na víkendy).
 • Zájemci si konkrétní vypsaný termín rezervují na info@tandemrogalo.cz (Tandem Rogalo Tým vás přibližně dva dny předem informujeme, zda počasí umožní bezpečné lety či nikoli, případně doladíte podrobnosti).
 • Pokud se nemůžete dovolat na tel. číslo, pilot zřejmě létá a nemůže hovory přijímat. Zašlete SMS s požadavkem. Jakmile to bude možné, pilot se vám ozve sám.
 • Na rogalu se létá s ohledem na počasí do konce září
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kdyby to Leonardo da Vinci dotáhl a sestrojil rogalo už v 15. století, nenapsal by Karel Hynek Mácha v 19. století Máj. Místo psaní by totiž neustále romanticky poletoval nad milovanou krajinou.

Sen o létání je starý jako lidstvo samo. A vy si ho pod vedením zkušeného instruktora z Tandemrogalo můžete splnit. Tak roztáhněte ruce, zhluboka se nadechněte klouzavého větru a vzhůru do oblak! Na výběr máte jeden tandemový let nebo seznamovací kurz, na konci kterého budete po 5 absolvovaných letech schopni rogalo sami základně ovládat.

Na rozdíl od letů z kopců, kde start i přistání probíhají rozběhem z nohou, což je vždy rizikové, vás čeká start i přistání z koleček po letištní ploše. To zvyšuje bezpečnost celého zážitku, ale neubírá požitek z letu bez kabiny a bez motoru. Přečtěte si podrobnosti o průběhu letu.

Na rogalu s vámi bude zkušený instruktor, který vám bude po dobu letu vše vysvětlovat a upozorňovat vás na krásy okolní krajiny. Bez hluku motorů se budete jako ptáci vznášet nad Máchovým jezerem v Doksech, kopcem Ralsko se zříceninou hradu či nad hradem Bezděz.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace:

 • Pro samotnou rezervaci konkrétního termínu volejte na tel. 725 241 344 a nadiktujte kód voucheru, své jméno a tel. číslo. Dostanete informaci o termínech, ve kterých se tandemové lety plánují (vypisují se zhruba pět dní předem, a to převážně na víkendy).
 • Zájemci si konkrétní vypsaný termín rezervují na info@tandemrogalo.cz (Tandem Rogalo Tým vás přibližně dva dny předem informujeme,  zda počasí umožní bezpečné lety či nikoli,  případně doladíte podrobnosti).
 • Pokud se nemůžete dovolat na tel. číslo, pilot zřejmě létá a nemůže hovory přijímat. Zašlete SMS s požadavkem. Jakmile to bude možné, pilot se vám ozve sám.
 • Na rogalu se létá s ohledem na počasí do konce září
Děti

Proletět se mohou i děti od 9 let. Musí mít písemné potvrzení od obou rodičů a jeden z nich musí být i na místě.

Storno podmínky

Rezervaci lze zrušit nejpozději 14 dní předem.

Hodnocení podniku

4,8/5 (4 hodnocení)
Ema

Super zážitek :)

23. 7. 2017
Marcela

vše

9. 9. 2017
Gabrielle

Naprosto super, byl to dárek pro přítele a ten byl nadšený. Okolí letiště Hradčany je nádherné, takže výhled stojí za to.
Velmi oceňuji, že se let natáčí na GoPro kameru a za 2 dny byl na YouTube bez jakéhokoliv poplatku :)

8. 8. 2017

Všechna hodnocení