Roční předplatné magazínu FC a magazínu Business Leaders

41 zákazníků
do konce

V ceně:

  • roční předplatné časopisu Business Leaders, 6 čísel
  • roční předplatné magazínu FC, 6 čísel
  • kniha Dvanáct srdcí, autor Petr Casanova 

Doručení:

Česká pošta - Balík do ruky ČR
89 Kč (5 prac. dní)

Osobní odběr Zásilkovna (1017 poboček)
59 Kč (5 prac. dní)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (6 prac. dní)

Místo osobního odběru:

FirstClass.cz

Washingtonova 1624/5, Praha – 1

Dnes otevřeno 8:00–16:00
Osobní vyzvednutí je možné úterý, středa, čtvrtek 8:00-16:00. DŮLEŽITÉ! Vyčkejte, prosím, na informační e-mail, že zboží je připraveno k vyzvednutí. Děkujeme!

Doručuje obchod:

Jsme zvyklí řídit auta, letadla a firmy, ale sami se sebou máme občas problém. Jak obstát v dnešní dravé době a zachovat si zdravý rozum?

Všechno je v hlavě! Staňte se součástí největší komunity osobního rozvoje v Čechách a na Slovensku a ponořte se do inspirativního čtení magazínů First Class a Business Leaders od Petra Casanovy, který je píše sám.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací o osobním rozvoji a podnikání a přečtete si příběhy inspirativních lidí, kteří jsou ve svých oborech úspěšní. Zjistíte, jak se dostali tam, kde jsou, co jim to dalo a čeho se naopak museli vzdát.

Co balíček obsahuje? Roční předplatné (formou dárkového poukazu) obou magazínů, tedy 6 čísel od každého. Každé číslo má přes 100 stran a věnuje se jednomu tématu. Krom dárkových poukazů vám přijde také Petrova knížka Dvanáct srdcí. Dárkové poukazy jsou platné 6 měsíců a spolu s nimi obdržíte podrobné pokyny k aktivaci a čerpání předplatného.Dárkové poukazy jsou tak i vhodným dárkem pro vaše blízké.

Kdo je Petr Casanova?

Zakladatel a tvůrce projektů First Class a Business Leaders. 

Petr je také autorem knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Chcete o Petrovi vědět ještě víc? Přečtěte si, co o sobě napsal

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

5,0/5 (4 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení