Kategorie

Studio krása a zdraví

4,1 / 5 (175 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „přístup paní masérky, vyzkoušela jsem více masaží, paní je velice dobrá“

Chcete překvapit partnera , nebo chcete darovat netradiční dárek své partnerce? Chcete se každý den cítit dobře a také dobře vypadat? Navštivte studio Krása a zdraví, kde vám v příjemném prostředí nabízíme širokou škálu služeb, které vám pomohou obnovit vaši rovnováhu a rozzáří vaši krásu. Studio Krása a zdraví je vedeno profesionály, kteří dlouhodobě pracují ve svém oboru a používají výhradně přírodní produkty. Součástí naší nabídky odborné péče jsou kadeřnictví,pedikůra,kosmetika,prodlužování řas, biorezonance, masáže a výživové poradenství. Je snadné žít zdravě a je snadné vypadat dobře. Domluvte si termín vaší návštěvy, ve studiu Krása a zdraví se vám věnujeme sedm dní v týdnu. Ať už k nám zajdete na skok, nebo se námi necháte hýčkat, vynasnažíme se, aby každá vaše návštěva byla také pohlazením po duši.

Dnes otevřeno: 10:00–20:00 Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio krása a zdraví

Hodnocení podniku Studio krása a zdraví

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Nízká cena voucheru. Velmi pěkná barva.

Hodně zákaznic v malém prostoru.

Včera
Užitečné? Ano
Alena

Vše v pořádku

4. 2. 2017
Užitečné? Ano
Marketa

přístup paní masérky, vyzkoušela jsem více masaží, paní je velice dobrá

2. 2. 2017
Užitečné? Ano
Kateřina

Nic.

Kadeřnice si objednala na stejný čas několik zákaznic. Tak jsme se na asi 10 m2 tísnily v jednu chvíli 7 zákaznic. Barvili nás na židli mezi stoly mimo zrcadlo – respektive kadeřnice rozdávala úkoly dvěma učenkám. O profi práci nemůže být řeč, měla být u služby masáž hlavy, která nebyla vůbec, profi střih – o tom se nedá vůbec mluvit, protože na otázku „chcete i něco stříhat“, jsem odpověděla učence, že ano – že to nechám na nich, když je v nabídce účes jako z časopisu. Tak mi dívčina střihla 2mm konečky vlasů, protože nic víc neuměla. Hrozná služba, nedoporučuji nikomu.

Vyjádření partnera
Studio krása a zdraví Před 16 dny

V mém salonu nepracují učenky, jsou to vyučené kadeřnice a protože mají malou praxi, zajišťuji dohled. Masáž se provádí při mytí hlavy. Klientka přišla s šedivým odrostem a trojbarevnou kombinaci, abychom docílily barevného sladění použily jsme zvláštní techniku barvení, která není součástí voucheru a byla bez doplatku.

30. 1. 2017
Užitečné? Ano
Jaromíra

Úžasná masáž. Odcházela jsem jako znovuzrozena. Pan masér pečlivě promasiroval cele telo, urcite k němu opět půjdu.

22. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (70)

Podobné podniky