Kategorie

Emgeton Technology

4,2 / 5 (48 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše v pořádku“

Dnes otevřeno: 9:00–16:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Emgeton Technology

Hodnocení podniku Emgeton Technology

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ágnes

Snad jen rychlost dodání

Naprosta tragédie.cesko- Slovensko-polsko-madarske menu a neslo to přepnout na jeden jazyk. Po měsíci přestal ukazovat u čísla volajícího jméno ač byl uložen v seznamu.baterie vydržela po dvou měsících tak půl pracovního dne a to jsem ani nevolala…

Vyjádření partnera
Emgeton Technology Před 12 dny

Dobrý den.
Mrzí nás vaše nespokojenost s uvedeným výrobkem, každý zákazník má samozřejmě právo zboží vrátit dodavateli do 14 dnů od jeho obdržení, v případě jakéhokoli dalšího dotazu, problému..., jste nás měla obratem kontaktovat, snažili bychom se Vám maximálně vyjít vstříc. Skutečnost, že dané sdělení se od Vás dozvídáme až po cca 8 (!) měsících je bohužel velmi nešťastná. Pakliže výrobek vykazuje nějakou zádavu, můžete jej samozřejmě zaslat na reklamaci dodavateli akce - Emgeton Technology.
Děkujeme.
Emgeton.

24. 12. 2016
Užitečné? Ano
Pavel

Rychlé dodání.

Magnetický držák přišel zlomený a znovu přilepený. Jasný důkaz že o chybě prodejce věděl, přesto ji poslal a zkoušel co to se zákazníkem udělá.

Vyjádření partnera
Emgeton Technology Před 12 dny

Dobrý den.
Samozřejmě nás mrzí, že blok na uložení nožů došel poškozený. Jako prodejci zboží jsme o poškození skutečně nevěděli (bylo by nelogické expedovat poškozené zboží), zboží bylo expedováno hned po jeho naskladnění od francouzského dodavatele. Zákazníkovi jsme obratem a s omluvou zboží vyměnily za nový kus. Věříme, že bude sloužit k maximální spokojenosti.
Děkujeme, Emgeton.

23. 12. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Pěkná dekorace do kanceláře

vše ok

Hodnocená nabídka: Pokojové fontány
19. 12. 2016
Užitečné? Ano
Kamil
Hodnocená nabídka: Pokojové fontány
15. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marek

-pěkný design

-zapáchá chemickým plastem z Číny
-špatně jsou maskovat dráty

Vyjádření partnera
Emgeton Technology Před měsícem

Dobrý den.
Děkujeme za hodnocení, mrzí nás, že z uvedeného výrobku cítíte "plast z Číny", bohužel v dnešní době je 90% výrobků cítit odérem plastu. Řešením by bylo použití jiného materiálu (kámen, keramika.....), což by ovšem bylo v úplně jiné cenové relaci. Pakliže výrobek jeví jakýkoli problém či vadu, můžete jej samozřejmě reklamovat u dodavatele akce nebo v zákon. lhůtě nový výrobek vrátit. Doposud jsme se nesetkali s problémem "špatně maskovacích drátů", a to jsme fontán za cca rok a půl jejich prodeje dodali zákazníkům více jak 1tis ks. Děkujeme.

Hodnocená nabídka: Pokojové fontány
9. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (19)