Hotel Repiská***

Liptovský Mikuláš, Demänovská Dolina č. 31

„Pokoje čisté, krásný výhled na CHopok, jídlo-polopenze-velký výběr avýborné, welnes, personál-příjemný“ — Leos, Před 2 roky

„Pokoje čisté, krásný výhled na CHopok, jídlo-polopenze-velký výběr avýborné, welnes, personál-příjemný“ — Leos, Před 2 roky

O nás

Příjemný rodinný hotel v Demänovské dolině vám nabízí komfortní ubytování v pohodlných pokojích, špičkovou gastronomii a relax ve wellness centru. V zimě jsou dobré podmínky pro lyžování v blízké Jasné a léto je jako stvořené pro turistiku.

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Hotel Repiská***
Demänovská Dolina č. 31, Liptovský Mikuláš, 031 01 (zobrazit na mapě)

Wellness hotel*** Repiská

Demänovská Dolina č. 31, Liptovský Mikuláš, SK 🇸🇰

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Fitness
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: malé plemeno: 5 €/noc, velké plemeno: 7 €/noc
Lyžárna
Půjčovna kol
Sauna
Vinný sklípek
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti sjezdovky

Hodnocení podniku

4,0/5 (24 hodnocení)
Zdeněk

Pouze pokoj

Souhlasím s komentáře paní Veroniky!!!
Máme stejnou zkušenost včetně večeře, my jsme přijeli 20.05!Bazén navíc byl pěkně studený.20 Minut jsme bloudili než jsme našli pokoj za totální ignorance recepční která nás viděla 3× projít kolem(podle instrukcí máte pokoj v 1 patře, nakonec byl v přízemí vedle recepce).Vrcholem všeho bylo když jsme pokoj našli byl nachystaný pro 2 osoby(byli jsme 4), a to jsem starší dceru doplácel zvlášť. Na celý hotel mají asi 20 talířů, nosili je po 6 ks , jídlo nedoplňovali. Katastrofálni stav židlí v jídelně, polstrovaní židlí špinavé totálně černé. Cena určitě neodpovídá , byli jsme strašně zklamání.

Veronika

- příjemný a ochotný personál
– pěkné a klidné prostředí kolem hotelu
– možnost parkování přímo u hotelu

Hned první den při příjezdu (cca 20:15) jsme zjistili, že večeři nám už nedají, protože se podávají pouze do 20:00 hod, i když na voucheru je uvedeno do 21hod… Příjemné zjistit po několikahodinové cestě! Jinak jídla průměr, jídla u večeře jsou studená i když přijdete mezi prvními.
Ubytovaní jsme byli od čtvrtka do pondělí (jednu noc jsme si připlatili ještě navíc mimo Slevomat) a za tu dobu nám paní pokojská pouze 2× vyměnila sáček v koši, ale že by třeba vysála koberec (kde byly drobky) nebo umyla totálně zapatlané okno (evidentně ještě od předchozích hostů, na skle byly dětstké ruce!) to ji ani nenapadlo. Co se týká čistoty, neudělalo to na nás dobrý dojem – prasklý sprchový kout zamazaný tmelem, kdy se o ostré hrany škrábete při každém sprchování, flekatý sprchovací závěs, prach všude kam se člověk podívá.
Co se týká wellness – z vody nás po 5 minutách šíleně štípaly oči a špatně se dýchalo, takže usuzujeme, že dávka chemie musí být masakrální, prostor pro odpočinek s lehátky a výhledem na Chopok uzavřený a jako bonus uvedená „speciální vířivka s mořskou vodou“ byla normální vířivka s klasickou vodou jako v bazénu… Navíc u bazénu není žádný personál, takže se klidně může stát, že na vířivku budete čekat hodinu, než vás někdo pustí a pokud navíc mezi hosty budou burani s nevychovanými dětmi, tak místo odpočinku v bazénu vám děti budou pořád skákat na hlavu a dělat bordel i přes zákaz skákání apod.
Z našeho pohledu je hotel ideální na přespání, pro nenáročnou rodinu s dětmi, ale pokud toužíte po nějakém relaxu, tak to chce asi vybírat jinde. Za tyto peníze seženete daleko lepší ubytování, nenechte se zlákat promo videem – je naprosto zavádějící. Byli jsme zklamaní – vyhozené peníze!

Markéta

Umístění hotelu uprostřed demanovské doliny

Vybavení pokojů a výtahy z roku raz dva, ale jinak čisto. Jídelna jako z doby filmu „Anděl na horách“, ale jídlo vynikající.