NaturoMed

Praha - Karlín, Sokolovská 81/55

„Konecne jsem se dozvedela, co je pricinou mych zdravotnich problemu a dostala jsem doporuceni jak se jich zbavit.“ — Miroslava, Před rokem

„Konecne jsem se dozvedela, co je pricinou mych zdravotnich problemu a dostala jsem doporuceni jak se jich zbavit.“ — Miroslava, Před rokem

O nás

NaturoMed je centrum prevence a regenerace, kde vám poradí jak přecházet civilizačním onemocněním. Nabízí programy zdravého zažívání, eliminace alergií, detoxikace organismu, regulace stresu a únavy, úpravu hmotnosti a protikuřácké terapie. V centru pracují s certifikovaným přístrojem Bicom Optima, který využívá elektromagnetické vlnění pro harmonizaci organismu.

NaturoMed
Sokolovská 81/55, Praha - Karlín, 18600 (zobrazit na mapě)

NaturoMed

Sokolovská 81/55, Praha - Karlín

Zobrazit na mapě
Parkování je možné v okolních ulicích nebo na placených hlídaných parkovištích v okolí.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Pavla

Příjemný personál, vstřícný přístup, zaměření na individuální problém.

Terezie

Super lokalita, velmi příjemná paní a testování přesně podle popisu na 90 alergenů + doporučení – např. co čím nahradit apod. Paní se mi opravdu věnovala, za což děkuji :)

Petra

Paní byla milá, pěkně vysvětlovala co s čím souvisí. Zdá se, že tomu co dělá, rozumí.

Podle tohoto vyšetření bych měla vyřadit ze stravy hodně běžných surovin, které konzumuji skoro denně, což je velký zásah do každodenního života a životosprávy.
Proto jsem si funkčnost této neinvazivní metody pomocí stroje Schumacher chtěla ověřit a nechala jsem si naprosto stejné vyšetření udělat jinde a vyšlo bohužel úplně rozdílně, což mě o funkčnosti této metody rozhodně nepřesvědčilo.
Nicméně jsem na vyšetření vzala i maminku a ta pro eliminaci zdrav. problémů doporučení čemu se vyhnout dodržuje, takže výsledek uvidíme časem.