Kategorie

NaturoMed

3,9 / 5 (154 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „nové informace“

NaturoMed je centrum alternativní medicíny, kde naleznete řešení svých zdravotních obtíží v příjemném prostředí v centru Prahy. Nabízí programy eliminace alergií, detoxikace organismu, úpravy hmotnosti, regulace stresu a protikuřácké terapie. V centru pracují s certifikovaným přístrojem Bicom Optima, který využívá elektromagnetické vlnění pro harmonizaci organismu.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky NaturoMed

Hodnocení podniku NaturoMed

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

zajímavá analýza

není co vytknout

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Velmi profesionální a zároveň přátelský přístup.

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Dana

nové informace

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Sezení trvalo asi 20 min (kdybych chtěla, bylo by to zmiňovaných 30 min, ale já už neměla otázky). Test potvrdil, co jsem tušila. I přes snahu paní mi vysvětlit princip, jak to funguje, jsem to stejně moc nepochopila, je prostě třeba brát to jako alternativní věc - pro toho, kdo věří jen a pouze lékařům, je to ztráta času. Já to beru jako dobrou nápovědu. Paní mi sice nabídla kúry, které by mi s problémy pomohly, ale určitě jsem neměla pocit, že by mi to jakkoliv nutila. Plus za ochotu najít termín, který by se mi hodil.

Trochu složitější najít v domě místnost, kde testování probíhá (bzučák, který otevíral dveře z chodby, jsem slyšela spíš náhodou).

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Helen

Prijemna pani

6. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (44)