NaturoMed

Praha - Karlín, Sokolovská 81/55

„Konecne jsem se dozvedela, co je pricinou mych zdravotnich problemu a dostala jsem doporuceni jak se jich zbavit.“ — Miroslava, Před 2 roky

„Konecne jsem se dozvedela, co je pricinou mych zdravotnich problemu a dostala jsem doporuceni jak se jich zbavit.“ — Miroslava, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o zdraví

O nás

NaturoMed je centrum prevence a regenerace, kde vám poradí jak přecházet civilizačním onemocněním. Nabízí programy zdravého zažívání, eliminace alergií, detoxikace organismu, regulace stresu a únavy, úpravu hmotnosti a protikuřácké terapie. V centru pracují s certifikovaným přístrojem Bicom Optima, který využívá elektromagnetické vlnění pro harmonizaci organismu.

NaturoMed
Sokolovská 81/55, Praha - Karlín, 186 00 (zobrazit na mapě)

NaturoMed

Sokolovská 81/55, Praha - Karlín

Parkování je možné v placených zónách v blízkosti nebo na placených hlídaných parkovištích v okolí. MHD – metro Křižíkova (300 metrů), zastávka tram Karlínské nám.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,0/5 (230 hodnocení)
Pavla

Urcite doporucuji, byla jsem k tomu trochu skepticka, ale nic jsem nerikala a alergeny presne odpovidaly tomu, co jsem na sobe vypozorovala. Navic velmi prijemna a zkusena pani, ktera ma siroky rozhled.

Vendula

Uzasna pani, velice mi pomohla. Velmi prijemne prostredi.

Angelina

Individuální přístup dle stavu pacienta..