Kategorie

Studio RaDita

3,8 / 5 (117 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní kosmetička příjemná.“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio RaDita

Hodnocení podniku Studio RaDita

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Celkově je podnik špinavý, viz foto – rohožka i při třetí návštěvě, vypadala takto. V přístroji se sedí a pod nohama je také ručník, který už něco pamatuje. Dost nepříjemné prostředí a obsluha, také nic moc. Paní není příjemná, už bych si nikdy nekoupila. Ještě mám dvě návštěvy, ale už tam určitě nepůjdu a raději nechám propadnout. V takové špíně se vážně nedá odpočívat. Mám více foto z provozovny, které dokazují, že pořádek tam je nulový. Tři návštěvy jsem jim dávala šanci, ale už vážně ne.

Vyjádření partnera
Studio RaDita Před 3 měsíci

dobrý den v salonu proběhly personální změny, od září roku 2016 je vše v pořádku a úklid se provádí i vícekrát za den.s přáním hezkého dne Studio RaDita :)

7. 4. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Pani nevedela na co mamka narok..ptala se ji! Pak si to cetla z voucheru! Neni tam cekarna a nechala ji stat venku v zimě.celkove pry byla otravena..takze si relaxaci a kosm.ani neuzila.toto je bezkonkurencne nejhorsi co jsem ze sluzeb koupila.rozhodne nedoporucuji.

9. 2. 2017
Užitečné? Ano
Syhka

Paní kosmetička příjemná.

3. 2. 2017
Užitečné? Ano
Andrea

Úžasná péče! Paní kosmetička je velice milá, ochotná a šikovná. S jejími službami jsem byla maximálně spokojena, rozhodně všem doporučuji! Pro doplnění – byla jsem ve studiu RaDita v Pardubicích. ;)

13. 1. 2017
Užitečné? Ano
Monika

to prostředí je opravdu nehezké.. paní kosmetička je milá, ale už jen tím nepořádkem jsem nevěřila kvalitě služeb. Určitě už sem nezavítám a nedoporučuji

Vyjádření partnera
Studio RaDita Před 3 měsíci

dobrý den vaše návštěva se uskutečnila 13.10.2015 v salonu proběhly personální změny, od září roku 2016 je vše v pořádku a úklid se provádí i vícekrát za den.s přáním hezkého dne Studio RaDita :)

25. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (34)

Podobné podniky