Kategorie

Studio RaDita

3,8 / 5 (109 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Milá obsluha.“

Dnes otevřeno: 8:00–20:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 8:00–20:00 Zobrazit všechny dny
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio RaDita

Hodnocení podniku Studio RaDita

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Celkově je podnik špinavý, viz foto - rohožka i při třetí návštěvě, vypadala takto. V přístroji se sedí a pod nohama je také ručník, který už něco pamatuje. Dost nepříjemné prostředí a obsluha, také nic moc. Paní není příjemná, už bych si nikdy nekoupila. Ještě mám dvě návštěvy, ale už tam určitě nepůjdu a raději nechám propadnout. V takové špíně se vážně nedá odpočívat. Mám více foto z provozovny, které dokazují, že pořádek tam je nulový. Tři návštěvy jsem jim dávala šanci, ale už vážně ne.

Vyjádření partnera
Studio RaDita Před 3 dny

dobrý den v salonu proběhly personální změny, od září roku 2016 je vše v pořádku a úklid se provádí i vícekrát za den.s přáním hezkého dne Studio RaDita :)

7. 4. 2016
Užitečné? Ano
Ladislava

V salonu nebyl pořádek,vše" umolousané" nebo to působilo takovým dojmem.Nevýrazná masáž,lymfodrenážní kalhoty vypadaly tak,že se mi do nich nechtělo

22. 1. 2016
Užitečné? Ano
Pavlína

Milá kosmetička, dobrá domluva.

IPL odstranění chloupků v podpaží vedlo pouze ke vzniku lysinek, které mi opět zarostly, takže pro mě bohužel vyhozené peníze.

5. 1. 2016
Užitečné? Ano
Monika

to prostředí je opravdu nehezké.. paní kosmetička je milá, ale už jen tím nepořádkem jsem nevěřila kvalitě služeb. Určitě už sem nezavítám a nedoporučuji

Vyjádření partnera
Studio RaDita Před 2 dny

dobrý den vaše návštěva se uskutečnila 13.10.2015 v salonu proběhly personální změny, od září roku 2016 je vše v pořádku a úklid se provádí i vícekrát za den.s přáním hezkého dne Studio RaDita :)

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Andrejka

Priserna domluva.zkraceny cas na procedurach. Nulove soukromi s dalsimi zakazniky.

12. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (31)

Podobné podniky