Kategorie

Studio Barkline De Tolya

4,5 / 5 (125 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byla jsem poprvé na manikůře , takže nemám s kým srovnávat .Paní příjemná, šikovná i rychlá , myslím si že mám krásné nehty od ní.“

Studio Barkline de Tolya poskytuje profesionální služby v oblasti péče o tělo. Vybrat si můžete některou ze znamenitých masáží, které vás dokonale uvolní. Nebo si nechte udělat precizní manikúru a pedikúru. Parafínový zábal také není k zahození, stejně jako peeling celého těla. Ve studiu Barkline de Tolya si zkrátka přijdete na své.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio Barkline De Tolya

Hodnocení podniku Studio Barkline De Tolya

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Iveta

Byla jsem poprvé na manikůře , takže nemám s kým srovnávat .Paní příjemná, šikovná i rychlá , myslím si že mám krásné nehty od ní.

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Výborná kvalita služby.

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Vítězslava

Vse ok

Vyjádření partnera
Studio Barkline De Tolya Před 9 dny

Děkují

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Michal
25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Mgr

Velmi špatná a nepříjemná komunikace, neochota se domluvit jak na termín samotné masáže, tak na případnou změnu atd. Opravdu nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Studio Barkline De Tolya Před 12 dny

V podmínkách slevomatu je dáno, že zrušení termínu se musí hlásit 24 hodin předem, pokud si pamatuji chtěla jste to zrušit 3 hodiny před termínem. Tak nechápu v čem je pro vás špatná komunikace, nabídla jsem vám, že můžete místo sebe poslat někoho jiného, ale odmítla jste to. Při příštím nákupu na slevomatu vám doporučuji pozorněji přečíst podmínky uplatnění voucheru. Přeji hezký den :)

23. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (40)

Podobné podniky