Hotel Panský dům Blovice

3,7 / 5 (19 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Veká ochota personálu, velice dobré jídlo.“

Romantický 3 dení pobyt pro 2 s polopenzí

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Panský dům Blovice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Janasroubkova

Veká ochota personálu, velice dobré jídlo.

Bez výtahu.

3. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
iva

vana a čistý pokoj

hrozný hluk v noci, opilí a velmi hluční lidé, pozvracené chodby, jídlo střední, chudé snídaně, v žádném případě nedoporučuji, je to má nejhorší zkušenost na pobyt se slevomatem, přesto jsem vám věrná.

Vyjádření partnera
Hotel Panský dům Blovice Před 2 roky

Děkuji za kladné hodnocení čistoty našich pokojů i wellness vany. Mladí lidé jsou bohužel hluční v celé Evropě. Těžko mohu zajistit klid ve městě.
Snídaně jsme vylepšili jak u jídel, tak u teplých nápojů. Karel Černý jednatel

2. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radka

Sobotní večeře, kdy se rožnilo sele.

Místo rozhodně nebylo nekuřácké! Na víkendový pobyt jsme jeli s malou dcerkou, bylo pro nás tedy velmi nepříjemným překvapením, že je místo kuřácké. Zákaz kouření byl pouze na pokojích (2.patro) a v baru (1.patro), ovšem směle se kouřilo na chodbách před barem, před restaurací (přízemí) i přímo v první ze dvou místností restaurace. Jídlo bylo katastrofální – snídaně nebyly přichystané včas (v neděli při odjezdu jsme přišli přesně včas, odcházeli jsme po 20 minutách, kdy stále na „švédském“ stole byla sotva polovina potravin). První den byla možnost musli, mléka, obyčejného bílého jogurtu, talíře nejlevnějšího salámu, šunky a sýra, převařených vajec a naprosté minimum zeleniny (jeden malý talířek pro všechny). Druhý den už byl k dispozici například z jogurtů pouze jeden jediný (!) kus. První večeře byla příšerně mastná (smažený řízek totálně nasáklý olejem), druhý večer se naštěstí v místě rožnilo sele, které zařadili na výběr večeří (vždy tři možnosti, ze kterých se volilo až na místě), to bylo dobré.
V pátek a sobotu je zde v 1. patře otevřený bar, kde se schází především omladina z okolí, bylo tu tedy velmi rušno, absolutně se tu nedalo spát ani odpočívat. Návštěvníci baru chodili kouřit buď na chodbu či ven před hotel, tedy nám přímo pod oknem. To byla naprostá katastrofa. Hluk, oblaka cigaretového kouře.
Rozhodně se o tomto pobytu nedá mluvit jako o romantickém, což název této nabídky pobytu sliboval. Nebylo zde romantické ani prostředí, pokoj, výhled z pokoje, nic.
Někteří lidé z personálu byli vcelku ochotní vyjít vstříc našim požadavkům, servírka už byla méně profesionální – neusměvavá, neochotná.
Ještě bych dodala, že jsme už při rezervaci předem požadovali na pokoji rychlovarnou konvici (kvůli jídlu pro dítě) a dětskou postýlku, postýlku jsme tedy dostali zapůjčenou (cestovní variantu), avšak jedna strana zlomená a bez peřinky, polštářku pro dítě, povlečení. Rychlovarná konvice byla rozbitá, tekla z ní voda. Náprava žádná. Tento „hotel“ upřímně nikomu nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Hotel Panský dům Blovice Před 2 roky

Ani nevím jak mám reagovat na sprchu stížností.
Paní mi při odjezdu řekla, že je bylo vše v pořádku a byli spokojeni. Později si začala stěžovat včetně osobních výhrůžek s cílem vrácení peněz za pobyt.
Na základě zlepšení služeb, jsme zakázali kouření na chodbách, tož opravdu pomohlo. Chápu, že mladí lidé kolem 25 let mají ještě jiné představi o životě i snahu snadno poškodit naše jméno. Karel Černý jednatel

30. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarda

Byla má chyba, měl jsem domyslet, že když jsou okna přímo na náměstí, tak pod nimi bude rušný provoz.

30. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Nabídka jídel..

30. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)