Hodnocení podniku Spol. Aquavia - loď Moravia

4,3/5 (11 135 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kralova

Omezený nápoj pro děti- pouze černý nebo zelený čaj. čokoláda došla. Svařák – málo teplý.
Ochutnávka na stůl v počti 6 ks cukroví. Bylo jedno zda u stolu seděli dva lidé nebo 6 lidí. Nás bohužel bylo 6 osob. Dva roky před tím jsme s tímto vouchrem byli nadšení- bohužel se jednalo o jinou společnost River Trip. S lodí Morávií již nikdy nepojedeme.

17. 12. 2018
Lucie

Vyhlídková plavba se nám líbila.

Naprosto nevhodné chování personálu – poznámky o cestujících. Oproti minulým letům zhoršení obsluhy – zcela chyběla!

3. 12. 2018
Olin

Standardní plavba lodí, od Františku po Vyšehrad, hezký výhled na večerní Prahu z lodi.

Večeře formou švédských stolů v této podobě by nás potěšila možná v roce 1990. Nicméně v roce 2018 to bylo pro běžného člověka, který někdy byl v dobré restauraci velkým zklamáním. Velmi odfláknuté a na první pohled levné jídlo. Chuťově byla lahodná pouze čerstvá nakrájená zelenina a kuřecí maso. Smutným příběhem byly především dezerty. Jídlo bylo poměrně brzy sklizeno, což vzhledem k jeho kvalitě tolik nevadilo, nicméně ten, kdo si chtěl po provětrání na palubě dát dezert a kávu, měl zkrátka smůlu. Bylo vidět, že organizátor počítá s jednorázovými hosty. Pomyslnou třešničkou na dortu pomníčku zašlé slávy byla cenová politika nápojů. Pivo bez alkoholu v lahvi 0,3l za 75,– nebo voda 0,5l za 60,– to už je skoro výsměch či plivnutí do tváře. Plavba lodí se dá pořídit za zlomek ceny a najíst se dá za tuto cenu v absolutně famózní restauraci v centru velkoměsta! Jsme zklamanými hosty. Nazvala bych to nevyužitou příležitostí.

26. 10. 2018
Jiří

Před naloděním nikdo nedal vědět, loď odplula a to i přesto, že jsem se 10 minut předem ptal jak to funguje. Bylo mi arogantním číšníkem řečeno, že si nás zavolají. Nikdo vědět nedal a vzhledem k tomu, že se tam hemžilo velké množství lidí, kteří nakládaly náklad na projížďku s rautem bylo to opravdu nepřehledné. Vzhledem k tomu, že nejsem z Prahy a jel s dětmi kvůli lodičce tak nic příjemného. Z počátku se s námi o nahradě nechtěl majitel či vedoucí moc bavit až po té, co zjistil podle emailu, že jsem zaměstnán ve Staropramenu, který je shodou okolností partnerem této estrády mi nabídl náhradní termín. Jinak by se se mnou vůbec nebavil. Zkrátka jsem idiot, který se nenalodil. Projížďka krátká, od Ministerstva obchodu za Karlův most a zpět, opravdu tuto nabídku z 50 lodi které jsou k dispozici nedoporučuji. Zvolte jinou i za dražší cenu.

4. 9. 2018
Monika

Nasvicene Hradcany a Narodni divadlo

Vybrany smer plavby, holesovicke vybydlene ‚ghetto‘ a prumyslova zona moc romantiky neskyta…

13. 8. 2018
Monika

Grilovana zelenina, vyhled na nasviceny Prazsky hrad a Narodni divadlo ;-)

Plavba do prumyslove, vybydlene zony Holesovic, 5× vyhlidka na Hilton a okoli. Uvitala bych spise plavbu s vyhledem na Vysehrad a Barrandovske terasy, Chuchli… Jidlo – smazrne rybi prsty na prepalenem oleji…

13. 8. 2018
Růžena

Plavba v pořádku.

Neschopný personál. Pan u vstupu nás několik minut nechtěl na loď vůbec pustit kvůli tomu, že prý náš kód voucheru je neplatný. Naštěstí pak přišel další pan, který po chvíli zjistil, že došlo k chybě při načítání, a že jsou naše kódy platné.

9. 8. 2018
R

Stará lod, plyje pomalu a pouze do Karlova mostu a zpět.. Vyhozené peníze

21. 7. 2018
Anonym

Plavba

Chování personálu

9. 7. 2018
Diana

Velke zklamani. Lod jela nejpomaleji ze vsech vyletnich lodi, asi aby se moc daleko nedostala. Tim padem neproplouvala pod Karlovym mostem, i kdyz mela. Sotva se dal z dalky Karluv most vyfotit. Touto lodi uz nikdy.

5. 7. 2018
Spernicova

Líbila se mi jen závěrečná část plavby pod Karlovým moste s vyhlídkou na památk )hrad, nár.divadlo atd.

Byla jsem už na několika plavbách po Praze jak s rautem, tak bez rautu(asi 7 roků po sobě), ale tato byla nejhorší. Vypluli jsme na čas ve 20,00. Nevěděli jsme, že se máme hned vrhnout na raut. A Když ve 20,45 začala servírka odnášet mísy s jídlem, tak jsem byla v šoku. Stačila jsem ochutnat tři ždibce sýra ze studeného pultu. Navíc jsem tam byla se dvěma dětmi, které učím jíst pomalu a nehltat, ani ony neměly čas ochutnat něco víc než jen jedno kuřecí stehýnko hranolků. Na dřívějších projížďkách nechávali vše na místě až do zakotvení lodě. A přitom to byly plavby tříhodinové. A ještě jedne věc, co mě překvapila. Servírka, která čechy obsluhovala, se jen mračila a dávala tís asi na jevo, že ji obtěžujeme.

3. 7. 2018
Hylop

Ochota personálu

25. 6. 2018
Karolína Grabowská

Nepříjemny personál. Žádné vysvětlení během plavby kde se co nachází. Celková organizace.

15. 6. 2018
Anonym

Pri kúpe vouchera nie je jasné, kadiaľ hodinová plavba povedie -informácia o plavbe historickým centrom Prahy je zavádzajúca. Plávali sme sa od prístaviska č.14 ( Na Františku) len po Karlov most, kde sa loď otočila. Výber „trate“ bol nevhodný, ako turisti sme v podstate žiadnu atrakciu z historického centra z lode nevideli. Komentár v českom a anglickom jazyku bol neprofesionálny, plný „breptov“.

9. 5. 2018
Jan

Dobry vecer, na to ze plavba mela trvat do 22.00 a bylo zpozdeni cca pul hodiny a ja nestihal bus do prace na nocni.tak sem musel zavolat taxi a misto toho abych si neco vydelal tak stal penize taxit. Takze asi tak .

15. 2. 2018
Kuchari

Klasika, když si zákazník koupi voucher od Slevomatu tak to stojí za hovno.

15. 2. 2018
Marie

Vůbec nechápu jak můžou tuto plavbu považovat za adventí, byl to přímo propadák, hrúza už nikdy víc od této plavební společnosti, nedá se srovnat s jinou nabídkou , kde byla opravdu vánoční výzdoba, ochutnávka cukroví , a krásný výklad průvodkyně V.

14. 12. 2017
Marie

Naprostá katastrofa. Namísto příjemné plavby jsme jen čekali až to konečně skončí. Nejenže jsme natrefili na oslavu něčích narozenin, kde se radostně pil svůj vlastní alkohol ale také nikomu nedošlo, že 12 kočárku v lodi není v pořádku. Koledy které měli být součástí atmosféry byly zapnuty 15 minut před koncem plavby. Pomalu jsme si neměli kam sednout a dohadovat se o poslední volný stůl mi nepřijde korektní. Co se týče nápojů vážně nechutné + vánoční cukroví (6 ks) to se mi ani nechce komentovat. Vážně lituji, že jsem tolik peněz utratila a z plavby si odnesla jen další neurózu. Nikdy více!

3. 12. 2017
Vera

Na lodi Moravia bylo málo lidí, takže jsme pohodlně seděli u okna.

Číšník se choval jak hulvát. Měl by absolvovat školení, jak se chovat k zákazníkům. Z plavby trvající něco málo přes hodinu jsme půl hodiny strávili ve zdymadle. Je to továrna jak z turistů vytáhnout peníze. Nikdy více.

17. 9. 2017
Dencas

Raut vubec nedoplnovali . Celkove vyber jidla hodne maly .

20. 8. 2017
Monika

Líbilo se nám že nám že na Loďi bylo čisto !

Ano nelíbilo se nám že nás na loď přivítali stylem tak si pospěšte sice hezký mladík ale necítili jsme se dobře a za ty peníze jsme měli jeden dezertní talířek k naplnění jídlem , jako drink byla Becherovka a v tom horku nic moc , dali jsme si tedy podle svého malé pivo, kafe , dvě vody a juice a platila jsem 500kč a to ještě venku bez obsluhy , Příště budem moudřejší ! Děkuji Jonášová

29. 5. 2017
Simona

Malé pivo za 60, strasne málo místa okolo sebe, obsluha arogantní, strasne krátký úsek, no prostě na prd.

30. 3. 2017
Pmel1

Pouze projížďka pod most se sklenicí vína, žádná vánoční atmosféra. Zklamání …

Hodnocená nabídka: Adventní plavba centrem Prahy
23. 12. 2016
Zuzana

Byla jsem na adventní plavbě již třetí vánoce.
Předloni byl svařák, cukroví a hezké koledy z reproduktoru.
Vloni byl svařák a živá hudba. Letos jen studené víno, hudba žádná, vánoční osvětlení – výzdoba odbytá. Pouze rychlý výdělek ???

Hodnocená nabídka: Adventní plavba centrem Prahy
23. 12. 2016
Alamak

Malá vánoční výzdoba. Žádné cukroví na stole, svařené víno si nebylo možné objednat.

Hodnocená nabídka: Adventní plavba centrem Prahy
19. 12. 2016
Saša

Za nás již s touto společností určitě ne.
Byli jsme připojeny k francouzské skupině, která byl upřednostněna ve veškerých službách, na jeden nápoj jsme čekali 40 min, personál na mne jen zahulákal: že na to máme hodinu, tak co se děje. Koledy se nehrály, protože probíhal francouzský výklad o Praze. Pustily se až na poslední čtvrthodinu. Místo vánoční atmosfery a pohody jsme nasáli jen smutek a rozčarování z celé plavby.

Hodnocená nabídka: Adventní plavba centrem Prahy
18. 12. 2016
Tomáš

pouze projížďka v pojízdné restauraci s CDčkem s koledami, nic víc.. :( na minulé plavbě byla živá hudba, komentář o památkách a příjemný personál. S plavbami raději končíme :-(

Hodnocená nabídka: Adventní plavba vyzdobenou Prahou
13. 12. 2016
Irene

Dobré jídlo.

Velká zima na přídi lodi, kam nás nevlídně usadil pán, nemožnost si vybrat místo a tím, že jsme byli s dítětem, pokažená radost z dárku. Minule jsme byli velmi spokojeni a proto jsme tuto možnost využili ještě jednou pro naše dítě, ale byli jsme zklamaní.

Hodnocená nabídka: Adventní plavba vyzdobenou Prahou
6. 12. 2016
Ilona

Darovala jsem tuto „romantickou“ plavbu jako dárek a obdarovaný byl velice zklamán. Byli uvedeni do podpalubí, odkud nesměli během plavby navštívit horní palubu kde hrála hudba. Ta byla pouze pro vyvolené (především cizince). Personál se k nim choval povýšeně a s velkým nezájmem.

13. 10. 2016
Michaela

nešlo vybrat místo, bylo vyhrazeno pořadatelem, není to parník, ale motorová loď která jezdí jen k Národnímu divadlu, neochotný personál a status póvl který má voucher.......

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
26. 9. 2016
Veraje

Stravený čas s rodinou

Nelíbilo se mi, že i když bylo napsano na stránkách, že je výprava s hudbou, tak místo toho tam mluvila francouzská průvodkyně. Rozumím tomu, že je to pro turisty možná užitečné, ale mají si tedy zarezervovat svou loď. My jsme počítali s hezky straveným časem a ne s kecající ženskou a řvacími turisty na palubě. Dále mi nebyl přiljemný přístup a profesionalita obsluhy/číšníků. I když ve většině vyhověli. Dále mě obrovsky mrzela cesta jízdy a opět přístup z organizacni stranky. Při jídle jsme nesměli na palubu. Takže jsme se museli potit v podpalubí a z vyletu jsme nemeli nic. Ale ono vlastne ani nic byt videt nemohlo, kdyz jsme jeli na absolutne neatraktivni stranu Vltavy (nekam do Holesovic) misto abychm stihly dojet az k Vysehradu a videt tak cele centrum a hlavni stranu Prahy. Cela projizdka skoncila a ctvrt hodiny drive než vůbec měla a tu druhou čtvrt hodinu loď jela nepomaleji jak mohla aby se nemuseli predřít a nedojeli až někam kde je to mnohem zajímavější, než v podzemí nebo Holešovicích…takže bych tímto chtěla poděkovat za skvělé zkažení narozeninového dárku mé mamince. Nejsem náročný člověk, ale když dm někomu darek s příjemným očekáváním a nesplní sr můj předpoklad, ani předpoklad oslavence, který má prožívat nadšeni a štěsti, tak me to dokáže opravdu naštvat. Lodí po Vltavě jsem navíc jela několikrát a očekávala jsem pozitivní prožítí i tentokrát. Ale bohužel mě asj máloco v životé takti vytočilo, překvapilo, naštvalo a rozesmutnělo svým přístupem, nezodpovědností a hlavně absolutním nezájmem a zákazníky, pro který oni pracují a bez nich by byli absolutne nikde v jejch pripadě a práci. V tomto případě rozhodně nechci křivdit společnosti slevomat.

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
30. 8. 2016
Mgr. Viznerová

Ochotný personál, raut bohatý, ale český národ nenajedený, takže, když jsme si chtěli něco vzít, nebylo již co.

Plavba, která měla trvat 2 hodiny, trvala 20 minut, další minuty jsme strávili nástupem, výstupem organizací a hlavně pobytem ve zdymadlech.

22. 8. 2016
Sarka

Přišla velka skupina a byli jsme přeřazení na jinou menší loď, než na kterou se vztahoval voucher. Na male lodí se nebylo kde úkryt pred slunickem, obecně špatný přístup a nebylo s kym promluvit o nespokojenosti.

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
20. 8. 2016
Alexandr

Loď hezká a čistá.

Žádná komunikace s personálem, za celou hodinu se nikdo na lodi neukázal, nenabídl třeba něco k pití, z reproduktorů hrálo jen rádio, místo toho aby pustili nějaký výklad ohledně plavby kudy plujeme, nějaké zajímavosti, tak jak to je u jiných lodí. Prostě jen plavba lodí, nic víc, nic míň. Spíše zklamání.

Hodnocená nabídka: Plavby lodí po Vltavě
31. 7. 2016
Lucie

Loď je příliš malá na daný počet lidí, takže ven se vejde zhruba 40% lidí a zbytek musí sedět uvnitř, což je za krásného počasí opravdu škoda. Není zde možnost objednat si pití či nějaké občerstvení. Plavba netrvala hodinu, ale 45 minut.

31. 7. 2016
Alena

Obsluha byla neochotná a už při nástupu na loď jakoby naštvaná na vsechny cestující.neprijemna.raut vůbec nevypadal jako na fotkách na www stránkách lodí.cisnik všechny zkasiroval už o půl druhé když konec byl až ve dvě.rekli sedněte si tamhle nebo tamhle a když se všichni usadili jak ven nebo dovnitř jak měli na vybranou, rekli že venku se jist nesmí a že se můžou jít najíst dovnitř, asi jsme se měli pro střídat nebo co…kdo se najde ven a čekající na jídlo dovnitř.a výběr na rautu?hlavni chod rýže s cinou nebo kuřecí stehno s hranolkama..no dál nemusím pokračovat.dala jsem to jako dárek příteli.vzal to naštěstí s humorem.pripadali jsme si jako v nějaké ctyrce a aperitiv?panák Becherovky.jako dát to někomu znamemu jako dárek stydim se..😞

6. 7. 2016
Monika

Obsluha nepříjemná. Vyloženě vnucovala koupi alka/nealka – které bylo za otřesně vysoké ceny. Nepříjemné. Ani jsme na rautu nebyli protože nás přešla chuť.

28. 6. 2016
Denisa

S partnerem jsme byli sesazeni k jednomu stolu s jiným párem!!! (pro nedostatek místa). Nechápu, proč firma, která poskytla tuto službu, prodala víc míst, než bylo vhodné pro večer, který měl být romantický a při kterém by páry měly mít soukromí.
Živá hudba – pán hrající na klávesy – čekala jsem kapelu

29. 2. 2016
Zdeněk

Nic

Všechno špatně valentynska plavba a usazování párů k jednomu stolu mi nepřijde normální.. hned jsme po tomhle zjištění odešli myslim ze jsme nebyly jediní kdo byl nespokojený.. vyhozené peníze.. nedoporučuji

17. 2. 2016
Daniela

bohužel velké zklamání, byl to dárek k narozeninám, ač jsme byli mezi prvními, kdo vstupoval na parník, bylo nám striktně nařízeno sednout si dolu ke vstupu do kuchyně na opětovnou prosbu, že chceme sedět nahoře nám nebylo vyhověno, nepříjemný personál, jídlo průměrné.....

6. 9. 2015
xpetco

nic

3. 9. 2015
Marek

- hrozné jídlo, které si ani nemůžete odnést na palubu
– drahé a nekvalitní rozlévané pití
– třetinu plavby strávíte v komoře
– nepříjemná a sprostá obsluha
– malá lodní paluba, na které se pak tísnili lidé a někteří neměli ani problém si přisednout, aby si vykouřili cigaretu
– celkově na plavbě nebylo vážně nic romantického

2. 9. 2015
Ivana

Jídlo bylo hrozné a bylo jasné, že se na něm snaží šetřit, protože všichni cestující měli slevové poukazy. Personál neochotný. Taky plavba byla docela krátká.

Hodnocená nabídka: Romantická plavba po Vltavě
3. 8. 2015
Aroma -

Šíleně, arogantní obsluha, předražené nápoje, velké pivo vyjde v přepočtu na 100 Kč. Opustili jsme loď před vyplutim a Voucher jim tam nechali, ztráta peněz :-[

22. 7. 2015
Lenka

Dodržení časového harmonogramu.

Se Slevomatem to nemá nic společného, když obdržíte kartičku na nákup plavby, kdy je cena levnější, než na Slevomatu. Předražené pití. Škoda, že je z toho jen byznys. A ani slůvko o tom, co při plavbě je vidět.

21. 7. 2015
Radovan

Vypluli jsme o 10 minut později a přistáli o 10 minut dříve, což je při dvouhodinové plavbě docela podstatné. Po hodině a pěti minutách plavby odnesl personál všechno jídlo. Nejelo se proti po proudu k Vyšehradu, ale po proudu přes nezajímavé zdymadlo Štvanice do Karlína/Libně a zpět a jen na konci plavby jsme zajeli do historického jádra Prahy pod Karlův most. Postrádal jsem alespoň krátkou informaci kapitána přes reproduktory. Byla to naše třetí plavba po Vltavě, poprvé s touto společností, jednoznačně nejhorší.

19. 7. 2015
Jana

Jedna hvězdička za Prahu, která je opravdu krásná. Na tom však poskytovatel této slevy nemá žádné zásluhy.

Je mi to líto, ale bohužel musím dát negativní recenzi. Tohle bylo velké zklamání. Klasická past na turisty. Interiér lodi neodpovídal fotografiím, byl dosti zastaralý a nechyběly pavučinky. Stoly miniaturní. V ceně voucheru není pití, přičemž nejlevnější na palubě stojí 60 Kč, takže konečná cena se ještě dost navýší. To však nebyl až takový problém. Horší bylo, že jsme se na lodi cítili jako nevítaní cizinci. Osazenstvo bylo z větší části německé, což samo o sobě samozřejmě není problém, avšak jejich průvodkyni bylo umožněno podávat v průběhu plavby skrze palubní mikrofon německý výklad. Celou dobu nás tak z reproduktorů velmi rušil hlasitý výklad pro německou skupinu hostů. Přišlo mi to opravdu nepatřičné. Jídlo bylo průměrné, číšníci jej navíc necelou hodinu po zahájení plavby začali sklízet a připravovali raut na další plavbu. Od této akce jsem čekala mnohem více, romantického na tom nebylo absolutně nic a za ty peníze to bohužel rozhodně nestálo.

21. 6. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.