Dotek srdce

Brno a další pobočka

„Pan maser byl velice prijemny a dobre se s nim povidalo.
Masaz byla super :-). Doporucuji.“
— Alena, Před rokem

„Pan maser byl velice prijemny a dobre se s nim povidalo.
Masaz byla super :-). Doporucuji.“
— Alena, Před rokem

O nás

Harmonizace těla, duše, mysli

Dotek srdce
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Dotek srdce

Klácelova 1, Brno

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Doteksrdce

Křídlovická 68, Brno - Střed, dvoupatrový objekt mezi bytovkami

Zobrazit na mapě
Sobota a neděle otevřeno dle objednávek po domluvě. Křídlovická 68, Brno, 603 00 (dvoupatrový objekt mezi bytovkami). MHD: Zastávka Křídlovická (u haly RONDO), tram. č.8., bus č. 60 a 61. Poté po Křídlovické k žel. viaduktu (směr k ul. Opuštěná), asi 250 metrů. Autem: Vjezd do Křídlovické je možný z ul. Nové sady (od křižovatky s Poříčím) nebo pod viaduktem od křižovatky Uhelná – Opuštěná vjedete vpravo do Křídlovické. Parkování – vjezd mezi bytovkami do areálu skrze otevřenou volnou bránu.
Dnes otevřeno 9:00–20:00
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Anonym

Masér Honza srší zvláštní neutuchající energií, kterou vás nabije už jen v jeho přítomnosti (má vskutku otevřené srdce). Masáž samotná byla příjemná, energetická, rozproudila mi čakry. doporučuji pro Honzův osobní přístup a neskutečný relax. :)

Zuzka a Adam

Uvolňující masáž a moc příjemné povídání. Krásný zážitek. Doporučujeme!

Christine

Nic..

Masáž doposud neproběhla i když si masér číslo voucher už dávno uplatnil. Voucher byl koupen jako dárek pro mou maminku, bohužel ji v čase uplatnění postihly vážné zdravotní potíže. Komunikovala s masérem mailem a domluvili se na provedení masáže až bude v pořádku. Masér chce masáž zaplatit znovu. Takže tento né zrovna levný dárek propadl. Nelíbí se mi vůbec přístup tohoto člověk a nedoporučuji!!! Recenzi píši až teď stále jsem čekala v nějaké kladné vyřízení této situace, bohužel marně..