Kategorie

Centrum sklářského umění, Huť František v Sázavě

4,3 / 5 (49 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělé celodenní vyžití, přístup lektorky, prostředí – vše na jedničku, odjížděly jsme opět spokojené :) .“

Umění pomáhá uchovávat naši kulturu, tradice a zvyky, umožňuje nám posouvat hranice zručnosti i poznání. Zvyšuje naši prestiž v zahraničí. Obohacuje náš život, baví nás, slouží nám. Uchovávejme sklářské umění, naše rodinné stříbro! Jsme komunitou lidí, kteří nechtějí dopustit, aby sklářské umění zaniklo a aby se tradiční techniky předváděly jen ve skanzenech.

Dnes otevřeno: 10:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Centrum sklářského umění, Huť František v Sázavě

Hodnocení podniku Centrum sklářského umění, Huť František v Sázavě

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jindra

Zážitek býti u skla a něco z něj vytvořit, dobrý pocit a nápad

Na uvedené kytičce je minimálně 5 barev, ve skutečnosti byly 3 a to jsem ještě studenta Davida z Austrálie, co sklo na kytičky "žhavil", prosila, abych tam mohla mít 3 barvy, nabídl mi původně jen jednu. Nevím, zda to bylo úsporou ze strany podniku či špatnými informacemi, v každém případě barvy na rekl. fotu a ve skutečnosti nesouhlasily počtem. Poštovné jsem platila 150,--, na krabičce je 64,--, chápu, že se to balí a odesílá, ale přesto je to na první pohled rozdíl více než 50%. Bylo by solidní, kdyby se napsalÿ ceny na začátku. Vstup na galerii je 100,--, chcete-li fotit 50,--, bohužel do výstavních prostor, kde jsou dřevěné bednění, či jak to nazvat na jednotlivé odlitky, nás nebyl dostatečný počet, takže to jsem neviděla.
Z ceny kytičky 175,-- se tak i s poštovným a pohledem na krásné sklo dostanete na 475,-- (175+150+100+50) kč. Nápad dobrý, David měl práci a praxi, ale bylo by fér, kdyby ceny byly známy dopředu. De facto poštovné jsme začaly řešit s paní, která byla uvedena na telefonu, až po mém dotazu, jak si kytičku vyzvednu. Poté přišla tato informace ze Slevomatu. Celkově shrnuto - doporučuji, ale mnoho od výroby kytičky neočekávejte, pokud se vydáte tak daleko. Galerie výrobků je mnohem lepší zážitek.

4. 9. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

Krásná sklárna , příjemní lidé. Domluva perfektní, určitě se vrátíme.

Pan sklář v podstatě odvedl práci za nás.

31. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Květiny dorazily rozbité, a protože několik kousků chybělo, je jasné, že pošta za to nemůže.

31. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Milý a velmi ochotný personál, zajímavá zkušenost s prací sklářů - vyrobit květinu bylo obtížné a výsledek potvrdil mistrovství sklářů. Naše květiny jsme použili jako trvalky na památku našeho morčátka.

22. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Neobycejny zazitek

Trvalo to velmi kratce

20. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (15)