Centrum sklářského umění, Huť František v Sázavě

4,5 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Nejde jen o to, co si domů přivezete, ale jaké nové tvůrčí techniky poznáte a vyzkoušíte. A jak moc si celý den užijete… Zrovna sem bych mohla jezdit pořád :) !“

Umění pomáhá uchovávat naši kulturu, tradice a zvyky, umožňuje nám posouvat hranice zručnosti i poznání. Zvyšuje naši prestiž v zahraničí. Obohacuje náš život, baví nás, slouží nám. Uchovávejme sklářské umění, naše rodinné stříbro! Jsme komunitou lidí, kteří nechtějí dopustit, aby sklářské umění zaniklo a aby se tradiční techniky předváděly jen ve skanzenech.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

http://www.cestyskla.cz
recepce@cestyskla.cz
+420 327 321 809

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Centrum sklářského umění, Huť František v Sázavě

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dagmar

Nejde jen o to, co si domů přivezete, ale jaké nové tvůrčí techniky poznáte a vyzkoušíte. A jak moc si celý den užijete… Zrovna sem bych mohla jezdit pořád :) !

19. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vera

Super zážitek. Cena voucheru je přijatelná. Bez slevy celkem finančně náročné.

4. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Příjemná atmosféra-

30. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Oč méně účastníků bylo přítomno, o to více si to kurzistky užily. Lektorky se nám plně věnovaly, a tak jsme z kurzu recyklace i z pískování odjížděly zcela nadšené.

17. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jindra

Zážitek býti u skla a něco z něj vytvořit, dobrý pocit a nápad

Na uvedené kytičce je minimálně 5 barev, ve skutečnosti byly 3 a to jsem ještě studenta Davida z Austrálie, co sklo na kytičky „žhavil“, prosila, abych tam mohla mít 3 barvy, nabídl mi původně jen jednu. Nevím, zda to bylo úsporou ze strany podniku či špatnými informacemi, v každém případě barvy na rekl. fotu a ve skutečnosti nesouhlasily počtem. Poštovné jsem platila 150,–-, na krabičce je 64,–-, chápu, že se to balí a odesílá, ale přesto je to na první pohled rozdíl více než 50%. Bylo by solidní, kdyby se napsalÿ ceny na začátku. Vstup na galerii je 100,–-, chcete-li fotit 50,–-, bohužel do výstavních prostor, kde jsou dřevěné bednění, či jak to nazvat na jednotlivé odlitky, nás nebyl dostatečný počet, takže to jsem neviděla.
Z ceny kytičky 175,–- se tak i s poštovným a pohledem na krásné sklo dostanete na 475,–- (175+150+100+50) kč. Nápad dobrý, David měl práci a praxi, ale bylo by fér, kdyby ceny byly známy dopředu. De facto poštovné jsme začaly řešit s paní, která byla uvedena na telefonu, až po mém dotazu, jak si kytičku vyzvednu. Poté přišla tato informace ze Slevomatu. Celkově shrnuto – doporučuji, ale mnoho od výroby kytičky neočekávejte, pokud se vydáte tak daleko. Galerie výrobků je mnohem lepší zážitek.

4. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (19)