Kategorie

Studio Profil

4,2 / 5 (277 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „velmi příjemné vystupování,střih se mi líbil“

Dnes otevřeno: 8:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Studio Profil

Hodnocení podniku Studio Profil

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nada

velmi příjemné vystupování,střih se mi líbil

15. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Slečna byla milá.

Myslím, že tento voucher byl naprosto zbytečný. Šlo jen o zastřihnutí konečků a vyžehlení vlasů za 460kč, což by byla normální cena za stříhání.

8. 9. 2016
Užitečné? Ano
Klára

Do salonu jsem si mohla vzít psa, nikdo kromě mě a kadeřnice tam nebyl. Nejpříjemnější bylo mytí hlavy s masáží. Účes nebyl 100% podle mých představ, příště bych spíš ukázala fotku, než to jen popisovala (i když ostříhat patku snad není taková věda).

Ke konci už bylo vidět, že paní kadeřnice spěchá, přišla další zákaznice. Závěrečný styling se tak nekonal - pouze rychlé vyfoukání vlasů přes kartáč a nashledanou.

2. 9. 2016
Užitečné? Ano
Karolína

Objednávka proběhla zcela bez problémů, při návštěvě kadeřnictví jsem byla obsloužena na čas zcela bez čekání, kadeřnice obsluhovala pouze mě (neodbíhala k jiné zákaznici ). Služba byla zcela průměrná - tzv. neurazila ale ani nenadchla.

Masáž hlavy znamená spíše razantnější mytí hlavy řádově ve třech minutách. Kadeřnice Petra mě sice ostříhala (zkrátila vlasy) dle mého požadavku, ale zcela bez zájmu, jakékoliv kreativity a rady ohledně možností střihu s ohledem na kvalitu mých vlasů . Stále hledám kadeřnici, která mě " osloví" a její práce bude mít šmrnc. Tak tahle to tedy nebude. Zařadila bych jí do kategorie neslaná ,nemastná a takovou opravdu nehledám.

Vyjádření partnera
Studio Profil Před 3 měsíci

Děkuji Vám za názor.
Zázraky bohužel neumím.

Kadeřnice Petra :)

27. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Kadeřnice Petra je profík na svém místě. Skvělý střih, poradí, vysvětlí. Velká spokojenost. Chtěla jsem vyzkoušet, jestli bude fungovat změna kadeřnice, nic moc jsem si neslibovala. Ale jsem velmi příjemně překvapena. To, že kadeřnice neholduje small-talkům, beru jako plus :-)

Vyjádření partnera
Studio Profil Před 3 měsíci

Děkuji Petra :)

25. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (109)

Podobné podniky