Salon Manelo

Brno - Střed, Zelný trh 292/11

„Milý přístup. Docela jsem se bála, ale paní byla velmi hodná a ochotná. A vůbec to nebolelo :-)“ — Marcela, Před 2 roky

„Milý přístup. Docela jsem se bála, ale paní byla velmi hodná a ochotná. A vůbec to nebolelo :-)“ — Marcela, Před 2 roky

O nás

Bodyconcept Zelný trh 11 Brno střed

Salon Manelo
Zelný trh 292/11, Brno - Střed, 60200 (zobrazit na mapě)

Salon Manelo

Zelný trh 292/11, Brno - Střed

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

r

Nic, katastrofa. Mrzí mě, že jsem se hned nesbalila a neodešla.

Pro tetování obočí jsem se skutečně velmi dlouho rozmýšlela. Přecejenom to nesmažete, že? Na Zelňáku je prý moc šikovná paní, slyšela jsem opravdu chválu. Ovšem netušila jsem, že jsou tam dvě, a já jsem netrefila do toho správného salonu.
Očekávala jsem, že mi paní, jako profesionálka poradí, co je vhodné k mému typu obličeje. Paní mi ale namalovala obočí, které bylo příšerné. Začínalo daleko od kořene nosu, a byly to prakticky dvě vodorovné čáry, ani náznak lehkého oblouku. O nějakých pravidlech tvaru obočí – osa hrany nosu, vnější koutek oka atd… zjevně nikdy ani neslyšela.
Ve chvíli, kdy jsem spatřila návrh, jsem se skutečně vylekala a začala jsem přemýšlet o útěku. Moje chyba, že jsem tak neudělala, v té chvíli jsem ještě mohla.
Když paní viděla, že jsem s jejím „návrhem“ nespokojená, tak mi dotčeně řekla, ať si je teda namaluji sama. Tak jsem tak udělala. Podotýkám, že jsem nepožadovala nic výjimečného, extravagantního.
Další pecka přišla při samotném tetování, kdy jsme se domluvily na barvě. Vzhledem k tomu, že mám rezavé vlasy, chtěla jsem odstín pokud možno hnědý. Ale barva mi velmi špatně chytala, tak se paní rozhodla přidávat černou a černou a černou…aniž by se obtěžovala mě o tom informovat.
Vzhledem k tomu, že se jí můj požadovaný tvar obočí zjevně nelíbil a nesouhlasila s ním, tak mi i přes můj návrh udělala něco, co se zamlouvalo jí, nikoli mě.
Ve výsledku mám každou stranu jinou, jednu kratší, jednu silnější, trochu hrbaté, barvu úplně jinou, než jsme se domluvily…
Nevěřícně jsem na sebe zírala do zrcadla, děkujíc Bohu, že už je venku tma a s myšlenkami, jak budu chodit do práce?
Po delším naříkání, kdy paní naprosto ignorovala nedostatky, a po celou dobu tvrdila, že žádné nerovnoměrnosti nevidí, a že mám obě stejné, a že mi to udělala tak, jak jsem si namalovala já sama, mi nabídla, že tedy mohu přijít na korekci.
Prý za 14 dnů. Po dvou týdnech jsem se tedy chtěla objednat, a bylo mi řečeno, že je třeba vyčkat alespoň měsíc, než se obočí zcela zahojí.
Pak už jsem ale nezavolala, neměla jsem odvahu.
Závěr: Vyhozené peníze, řádný šok, a další náklady za korekci, ale tentokrát u někoho jiného. U profesionála..

Věra

ochotná a příjemná paní Iva Šmídová

Nejsem spokojená s provedením perm.make-upu, neboť po 14 dnech nebylo poznat, že jsem absolvovala tento úkon.

Flosova

Byla jsem u paní Šmídové už podruhé a vše bylo v pořádku. Obočí podle mych představ.