Kategorie

Agmons Foto

5,0 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Řeknu Vám, tenhle pán ví co dělá a je vidět, že ho baví. Věnoval se nám nad rámec času, že jsme ho ke konci s mojí přtelkyní litovali. Vyhrál si úplně se vším.

Doporučuji ho všemi deseti!!!“

Ateliér tradiční a historické fotografie Agmons Foto se zabývá celou škálou fotografických disciplín, z nichž nejoblíbenější je tzv. historická fotografie v dobových kostýmech a s náležitou konečnou úpravou fotografií. Kromě portrétní fotografie je ale možné fotografy Agmons Foto využít i při akcích reportážních či pro vytvoření profesionálních produktových fotografií.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Agmons Foto

Hodnocení podniku Agmons Foto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 dle 28 hodnocení
4 1
3 0
2 0
1 0
Andywolfhl

Řeknu Vám, tenhle pán ví co dělá a je vidět, že ho baví. Věnoval se nám nad rámec času, že jsme ho ke konci s mojí přtelkyní litovali. Vyhrál si úplně se vším.

Doporučuji ho všemi deseti!!!

15. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Nelze jinak, než vřele doporučit! Pan Táborský dělá svou práci velice profesionálně a s láskou, která je na výsledných fotografiích vidět. Fotografování jsme si moc užili a ještě jednou moc děkujeme.

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
R,Ellen

Přístup skvělého pana fotografa lidsky i profesně, prostředí ateliéru... možné skloubit s návštěvou Kutné Hory i vlakem a MHD a také rychlá a velmi vstřícná domluva.

Krásný a veselý zážitek není co bych vytkla

Uvítám podobné nabídky v jiných lokalitách ... Praze, Brně

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jaroslav

Krásné fotografie, velice příjemné prostředí, úžasná trpělivost pana fotografa. Děkujeme za úžasný zážitek při fotografování. Opět rádi využijeme.

18. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Trpělivost, profesionalita.

11. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (15)