Kategorie

Agmons Foto

5,0 / 5 (36 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Foceni profesionalni, pan fotograf mily, vstricny, trpelivy s detmi, vyhovi veskerym pranim. Krasne kostymy. Nadherne fotky. Vsichni jsme byli nadseni. Celkovy zazitek hodnotim 10 body z 5. Rozhodne doporucuji! :-)“

Ateliér tradiční a historické fotografie Agmons Foto se zabývá celou škálou fotografických disciplín, z nichž nejoblíbenější je tzv. historická fotografie v dobových kostýmech a s náležitou konečnou úpravou fotografií. Kromě portrétní fotografie je ale možné fotografy Agmons Foto využít i při akcích reportážních či pro vytvoření profesionálních produktových fotografií.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Focení, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku Agmons Foto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 dle 36 hodnocení
4 1
3 0
2 0
1 0
Ilona

Foceni profesionalni, pan fotograf mily, vstricny, trpelivy s detmi, vyhovi veskerym pranim. Krasne kostymy. Nadherne fotky. Vsichni jsme byli nadseni. Celkovy zazitek hodnotim 10 body z 5. Rozhodne doporucuji! :-)

20. 1. 2017
Užitečné? Ano
Julie

Pan fotograf byl moc milý. Věnoval se nám nad rámec voucheru. Máme spousty krásných fotek. Syn si to opravdu užil. Moc děkujeme a doporučujeme.

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Naprosto báječné!

22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Velice příjemný a trpělivý fotograf, krásné kostýmy, nádherné fotky. Vše bylo naprosto super! Byl to nádherný výlet do Kutné Hory.

20. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hani

Super pan fotograf a byl to opravdu moc hezký zážitek.

15. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (21)