Kategorie

Kondice Pro, s.r.o.

4,6 / 5 (137 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „No co dodat? Naprosto dokonalé, vřele doporučuji!!“

Firma zabývající zdravým životním stylem. Svým klientům nabízíme výživové a detoxikační poradenství, cvičení na stroj Rolletic, masáže a přednášky. Vždy se snažíme vytvořit v našem centru příjemnou, rodinnou atmosféru, aby se každý cítil uvolněně a rád se k nám vracel.

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Klasické relaxační masáže

Hodnocení podniku Kondice Pro, s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Angelika

Byli jsme s manželem každý na třech masážích. První masáž (20.9 od 10 hod.) skvěla, hned jsme to doporučovali známým. Druhá (4.10 od 10 hod.), taky docela dobrý, akorát nás zarazily nevyměněny prostěradla (papírové v rolích), tak jsme požádali o výměnu, nebyli z toho nadšené, ale vyměnily.

Třetí masáž (18.10 od 10 hod.), to bylo něco. Podložky jsme si museli vyměnit sami, protože maséři čekaly, až se uložíme, naštěstí ty papírové role tam měli. Masírovat nás přišly dva mladíky. Masáž začala, a já jsem furt čekala až se to „rozjede“, a ono nic, masíroval mě většinou jen jednou rukou, a tak nějak necíleně. V jednu chvíli jsem na zádech cítila naprosto nesmyslné prohmatávání jednou rukou, zvedla jsem hlavu, a ten masér měl v ruce mobil…. No zkratka, tak odfláknutou prací, jsem ještě nezažila, škoda času, peníze to naštěstí nebyli velké. Nevím, co to bylo, ale rozhodně ne masáž, naše sedmiletá dcera masíruje podobně.
Manžel z toho měl stejný dojem, masérovi i říkal ať trochu „přidá“, ale nějak se to nezlepšilo, a většinu času taky masíroval jen jednou rukou. Po skončeni, jsem masérovi řekla svůj názor, on mi na to, že takhle je to dělat učí… Ani se neomluvil za ten mobil… No, a co nás překvapilo nejvíc, že majitelka salonu, se od toho distancovala, prý jestli chceme kvalitní masáž, máme chodit za profíkem. Podle nás paní nechápe, že toto ale kazí pověst celého její salonu. Na profi masáž chodím taky, ale do tohoto salonu kvůli tomu přístupů nepůjdu. Řekla jsem ji, že bych nerada psala ošklivý komentář, protože jsme nebyli spokojeni pouze s touto poslední masáži, ale ona to nějak řešit nechtěla. A hlavně slíbený dohled profíka - žádný nebyl (“Pracují pod dohledem certifikovaného maséra studia” – věta z reklamy). „Obchodní praktika je považována za klamavou, pokud obsahuje nesprávné informace, a je tedy nepravdivá..." (Dle ustanovení § 6 zákona o ochraně spotřebitele je obchodní praktika klamavá: a) je-li při ní užit nepravdivý údaj,...). Takže beru to jako klamání spotřebitele.
Můj komentář je tu. Mrzí mě to, ale ať s tím ostatní zákaznici počítají.

Vyjádření partnera
Kondice Pro, s.r.o. Před 18 hodinami

Dobrý den, každý máme právo na názor, děkujeme za něj. Chtěl bych sdělit, že hygienická pravidla jsou naším základem a ctíme je. Stejně jako každý člověk není stejný, nejsou stejní ani maséři, proto když si nějakého oblíbíme, tak máme možnost chodit jen k němu.
Jestli že píšete, že někdo nebyl z něčeho nadšený, tak je to domněnka.
A pokud jsem tak nespokojen, tak si okamžitě nechám zavolat právě ten dohled, který je, jen není v místnosti kde se masíruje a hned vznést svoji nespokojenost, kdy je možnost vyslechnout názory obou stran a na tomto základě udělat závěr.
Toto je můj názor na danou situaci.
Dál nemám co dodat jen, jsem rád, že následující klienti, kteří byli masírováni zmíněnými studenty, byli spokojeni.
S pozdravem
Michal Jeník

Já jako majitelka firmy jsem přímo s paní jednala. Jako první si stěžovala, že nebyla spokojena s tím, jak ji student masíroval. Na to dostala odpověď, že jsou to masáže studentů a ne profesionálů, a že každý student je jinak zručný a tyto masáže jsou pro ně výukou, proto je tak nízká jejich cena. Teprve poté paní zmínila, že měl u sebe student telefon. To je hrubá chyba a to jsem paní také řekla, že za to může mít student postih, což se také stalo. Student na svou chybu sám po masáži upozornil s tím, že paní na něj vyjela tak, že než si stihl vše uvědomit, tak už byla pryč. A tak bych zde chtěla požádat všechny zájemce - všichni jste se někdy něco učili a každý z nás dělá chyby. A je velmi snadné zpražit za chyby začátečníka. Proto pokud chcete perfektní přistup a nejste ochotni tolerovat chyby, tak si prosím nekupujte vouchery na masáže studentů, kteří ještě nejdou profesionálové a tudíž mají právo dělat chyby, a objednávejte se k profesionálním masérům. I když i oni jsou lidské bytosti, které mohou chybovat.

Jindra Jeníková

23. 10. 2016
Užitečné? Ano
Patrik

No co dodat? Naprosto dokonalé, vřele doporučuji!!

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Edita

Líbil se mi prístup.

20. 10. 2016
Užitečné? Ano
Monika

Skvěle provedená masáž...

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Hrda

Zkraceni masaze na 30minut misto zaplacenych 45.

Vyjádření partnera
Kondice Pro, s.r.o. Před 14 dny

Masáž v celkovém čase 45 minut je včetně svlečené před masáží a oblečení po masáži. Takže skutečná masáž opravdu mohla trvat 35-38 minut. Vhledem k tomu, že jsem jako majitelka firmy i garant masáží studentů, tak jsem vždy přítomna a čas masáží kontroluji, takže není pravda, že by od září do dnešního dne jakoukoliv masáž studenti zkrátili o 15 minut. Je ovšem pravda, že již mnozí klienti přišli na masáž o 10 minut déle - to ale není možné v délce masáže kompenzovat, protože tím bychom nedokázali plnit časy objednání dalších klientů a množili by se stížnosti na časovou nespolehlivost. Pokud tedy někdo přijde na masáž později, tak to je jeho problém.

4. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (44)

Podobné podniky