Kategorie

Kondice Pro, s.r.o.

4,5 / 5 (185 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prostředí i přístup maséra (již mám objednánu jinou masáž).“

Firma zabývající zdravým životním stylem. Svým klientům nabízíme výživové a detoxikační poradenství, cvičení na stroj Rolletic, masáže a přednášky. Vždy se snažíme vytvořit v našem centru příjemnou, rodinnou atmosféru, aby se každý cítil uvolněně a rád se k nám vracel.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Kondice Pro, s.r.o.

Hodnocení podniku Kondice Pro, s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Moc příjemný pan masér, příjemné prostředí, vše moc fajn.

16. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jířa

Pritel nás objednal oba na stejný cas, s tim, že umoznuji parovou masáž. Za týden se majitel pan Jenik ozval s tim, že mu onemocnela studentka, že to musi presunout na jiny termin. Tak jsme tam dnes prisli a pan Jenik rekl, ze ma napsaného jen jeho a me ze voucher propadl, že jsem se nedostavila. VELICE SPATNA KOMUNIKACE Z JEHO STRANY – je logicke, že když jsme chteli masaz pro dva ve stejny cas, tak když nam pan majitel zmenil termin, tak jsme pocitali s tim, že v ten nahradni termín pujdeme oba. Takže jsem přišla o penize za voucher, ale zkusím to ještě poresit s pracovniky Slevomatu. Každopádně už chápu, proc musi pan Jenik nabizet sve sluzby na slevovych portalech, zrejme k nemu moc lidi za plne ceny nechodi.

Vyjádření partnera
Kondice Pro, s.r.o. Před 4 dny

Celý rozhovor jsem poslouchala a tak si dovolím reagovat. Partner dané dámy komunikoval s panem Jeníkem naprosto v pohodě, ovšem paní se chtěla hádat za každou cenu a přestože dostala možnost nové masáže pro ni i partnera (což by většina lidí považovala za dobré vyřešení situace), tak se stále jen dohadovala a odmítala nabízené vyřešení dané situace. V závěru už její partner jen stál mlčky stál se sklopenou hlavou. Pokud tato dáma již NIKDY naši firmu nenavštíví, tak to budu brát jako velké požehnání. Zloba, která teče z jejích slov je přímo hmatatelná. Možná kdyby byla více pokorná a měla sama sebe trochu ráda, žilo by se jí a potažmo i jejímu partnerovi mnohem lépe.
A řečnická otázka na závěr - proč paní nakupuje na slevových portálech ty nejlevnější masáže? Ani ne od masérů, ale jen od studentů?

14. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jana

Prostředí i přístup maséra (již mám objednánu jinou masáž).

11. 2. 2017
Užitečné? Ano
Sulista

Super, mohu jen doporučit.

Student byl šikovný a ptal se na vše tak, aby byla masaž co nejpřínosnější.

6. 2. 2017
Užitečné? Ano
Linda

Přístup maséra, příjemné prostředí, báječný odpočinek

4. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (67)

Podobné podniky