SG Dent s.r.o.

3,7 / 5 (20 hodnocení)

Profesionální zubní ordinace

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Jakub Petr
http://www.sgdent.cz/
sghier@volny.cz
+420 606 399 868

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Krása, zdraví a relaxace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku SG Dent s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,7/5 (20 hodnocení)
Jana

Mám nový zub – snad vydrží. V původní ordinaci se mi líbil přístup lékařů i milé sestřičky.

Byla jsem docela zaskočená, když mi před dokončením celé práce (před nasazením korunky) zatelefonovali, že ORDINACE BYLA ZRUŠENA, ale prý se „rozhodli dotáhnout moji záležitost do konce“ (bodejť by ne, za mých 15 tisíc! říkala jsem si); konečná fáze se dnes odehrála v jiném zařízení, kde se mi po příjemném personálu z původní ordinace dost stýskalo… cítila jsem se tam nevítaná, nikdo se se mnou moc nebavil, vzali mě – bez omluvy – později, než bylo domluveno… měla jsem z toho zkrátka dojem, že mi dávají „sežrat“, že mě v podstatě od předchozí ordinace podědili a že vlastně můžu být ráda, že mi tu hotovou korunku přicementují… Pro příště: předem takovou částku už nezaplatím – jak je vidět, stát se může všechno.

19. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

daleko od centra, panoramatický rentgen mi nebyl nabídnut, ačkoli byl ve voucheru uveden. Nebyla jsem předem upozorněna, že procedura není vhodná pro osoby s retainerem po rovnátkách (což je dnes běžný stav 30% populace), a proto mi část čištění neprovedli, aniž by mi byla nabídnuta náhrad či sleva z ceny. Věk personálu odhaduji na 80 let.

Vyjádření partnera
SG Dent s.r.o. Před 3 roky

Dobrý den, dovolím si reagovat na Vaši nespokojenost. Pominu fakt, že jste se dostavila k ošetření s 15. min zpožděním. S lokalitou naší ordinace bohužel nic nenadělám, a je Vám známa již při koupi voucheru. Panoramatický RTG klientům pochopitelně udělat můžeme , rádi uděláme, přejí-li si to a navíc ho i na žádost posíláme mailem, leč vystavovat klienty radiaci, není-li to nezbytné, nám přijde nešetrné. Takto jsem Vám to, s dovolením, vysvětlila. Že máte v ústech retainer ( a vskutku to není třetina populace) bohužel z telefonu při Vaší objednávce, opravdu nepoznám. A nakonec, paní doktorce zdaleka není 80 let a já se pohybuji zhruba v polovině. S úctou, Mirka Rašková, sestra SG Dent

17. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.